Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Tor wyścigowy Kraków

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Moto Park Kraków
Nowa Huta
ul. Rzepakowa 4R


Dojazd na tor

Katowice - odległość 105 km. Kielce - odległość 115 km. Łódź - odległość 240 km. Wrocław - odległość 295 km.

Tor Moto Park Kraków jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Łączna powierzchnia Moto Parku wynosi 4000 m2. Tor w Krakowie powstał w 2017 roku z inicjatywy Michała Kościuszki – wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Ideą było stworzenie miejsca przyjaznego wszystkim fanom motoryzacji. Moto Park Kraków dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w Polsce płytą poślizgową w kształcie litery S. Rozwinięta infrastruktura obiektu pozwala na organizację eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Na terenie Moto Parku Kraków znajduje się w pełni klimatyzowana sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2. Posiada klimatyzację i nagłośnienie, umożliwia też korzystanie z wi-fi oraz daje dobry widok na tor wyścigowy.

Tor Kraków - motoryzacyjne serce Małopolski

Tor wyścigowy Kraków ma długość 1050 metrów i szerokość 12 metrów. Jest położony około 17 kilometrów na wschód od centrum Krakowa. To pierwsze tego typu miejsce w Małopolsce, które daje możliwość trenowania bezpiecznej jazdy samochodem. Podczas organizowanych przez nas wydarzeń pozwala też na przejechanie się sportowymi samochodami. Nitka toru została zaprojektowana tak, by dawać jak najwięcej frajdy z jazdy i pozwalać na dobre sprawdzenie właściwości jezdnych aut. Aż 9 zróżnicowanych zakrętów oraz liczne proste dają kierowcom możliwość przekonania się o własnych umiejętnościach. Równa nawierzchnia asfaltowa Toru Kraków oznacza komfort prowadzenia i pełne skupienie się na wrażeniach, jakie daje jazda szybkimi samochodami. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na przejażdżkę supersamochodem. BMW, Audi, a może Mustang? Wybór należy do Ciebie!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Kraków:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności