Nie wiesz,
które auto wybrać?

wybierz kartę
podarunkową

500zł

Przesuń suwak by ustalić kwotę kuponu

5000zł

KARTA PODARUNKOWA to oryginalny prezent pełen możliwości!

W naszej ofercie mamy wiele sportowych aut i ponad 15 torów wyścigowych. Wiemy, że jest w czym wybierać i ciężko jest zdecydować się na konkretne auto i tor.

Dzięki naszej karcie podarunkowej nie musisz podejmować tej decyzji! To obdarowany sam wybiera prezent o jakim marzył.
Po otrzymaniu karty będzie mógł zdecydować jaki samochód wybierze i gdzie odbędzie się jazda!

Natomiast Ty decydujesz o wartości KARTY PODARUNKOWEJ (wystarczy przesunąć suwak, aby wybrać kwotę). Jeśli wartość usług wybranych przez obdarowanego przekroczy wybraną przez Ciebie kwotę, będzie on mógł dopłacić różnicę podczas składania zamówienia.

KARTA PODARUNKOWA obejmuje najpopularniejsze samochody z całej floty i tory, na których realizujemy jazdy zgodnie z terminarzem.

Obdarowany będzie mógł wybrać spośród takich aut jak: Lamborghini Gallardo, KTM X-BOW, Ferrari F430, Subaru Impreza WRX, V-STORM, Nissan GTR, Porsche 911 Carrera, Ford Mustang, Ariel Atom, BMW M Power (E46), BMW BiTurbo Performance, Aston Martin DB9, Mitsubishi Lancer Evo 10, Subaru STI Turbo, KTM X-BOW Cup .

Dostępne tory to: Pszczółki koło Gdańska, Toruń, Bednary koło Poznania, Poznań, Koszalin, Warszawa Słomczyn, Warszawa Driveland, Warszawa Modlin, Białystok, Ułęż, Jastrząb, Kraków, Olsztyn, Łódź, Oleśnica.

Karta jest ważna do 30.09.2019.

Jazda szybkim samochodem - prezent motoryzacyjny:

Czym się zajmujemy?

Zaj­mu­jemy się orga­ni­za­cją prze­jaż­dżek na torach wyści­go­wych w całej Pol­sce. Posia­damy sze­roki wybór naj­szyb­szych spor­to­wych samo­cho­dów. Jazdy reali­zu­jemy co roku w sezo­nie od maja do końca wrze­śnia. Przejażdżki autami odbywają się w usta­lo­nych z zarząd­cami torów ter­mi­nach. Orga­ni­zu­jemy jazdy indy­wi­du­alne dla uczest­ni­ków z Vouche­rami, któ­rych zapraszamy na torze w dniu naszej imprezy.

Posia­damy także bogatą ofertę dla grup zor­ga­ni­zo­wa­nych. Z wielką pasją odda­jemy się orga­ni­za­cji even­tów fir­mo­wych, gdzie zapew­niamy kom­plek­sową orga­ni­za­cję. Twoja impreza to nie tylko prze­jazdy po torze samo­cho­dami. Dyspo­nu­jemy dużą ilo­ścią atrak­cji m.in. róż­nego rodzaju symu­la­tory i kon­sole do gier, tro­leje, alko­go­gle, roz­bu­do­wany tor car­rera, czy zdal­nie ste­ro­wane samo­chody. Dajemy Ci do wyboru ponad 40 sportowych modeli samochodów i ponad 15 lokalizacji na terenie Polski. Wykorzystaj szansę i zmień marzenia najbliższych na emocjonujące wspomnienia!

Zdecyduj się na konkretne auto i tor wybierając Voucher albo Kartę Podarunkową, gdzie obdarowany sam zdecyduje o torze i samochodach jakimi będzie jeździł. Jazdy jako kierowca realizowane są przez uczestnika na fotelu kierowcy, któremu podczas całego przejazdu towarzyszy opiekun samochodu. Do jazdy jako kierowca wymagane jest posiadanie ważnego dokumentu prawo jazdy. Można również przejechać się jako pasażer. Jazda taka realizowana jest na fotelu pasażera w towarzystwie doświadczonego kierowcy.

Wybrany motoryzacyjny prezent wysyłamy tuż po złożeniu zamówienia na adres osoby zamawiającej. Kupon otrzymasz w pliku PDF, który jest od razu gotowy do wydrukowania.