Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Jesteś naszym stałym klientem?
Mamy dla Ciebie propozycję ...

Karta rabatowa Devil-Cars

Upoważnia do 15% znizki na przejazd wybranym samochodem wyścigowym.
Karta honorowana jest na torach wyścigowych dostępnych na stronie: tory wyścigowe i jest ważna na okaziciela.

Regulamin Karty Rabatowej Devil-Cars

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Karty Rabatowej wystawionej przez Devil-Cars.

Karta Rabatowa daje prawo do otrzymania rabatu na zakup usług objętych zniżką dokonywany wyłącznie na stronie www.devil-cars.pl

I. Definicje

1. DEVIL-CARS – jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona pod nazwą Devil-Cars Marta Mieczkowska z siedzibą w Białymstoku przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej 3 lok. 63, NIP 542-301-51- 06, REGON 360392509, działająca w imieniu własnym jako wykonawca Prezentu.

2. PREZENT – usługa świadczona przez Devil-Cars, polegająca na umożliwieniu okazicielowi Vouchera wykonania przejazdu sportowym samochodem dostępnym w ofercie Devil-Cars, na zasadach określonych w Regulaminie.

3. VOUCHER – dokument o unikalnym numerze seryjnym (Kodzie Vouchera), stanowiący potwierdzenie zawarcia umowy między Klientem a Devil-Cars i uprawniający jego okaziciela do otrzymania określonego w nim Prezentu.

4. MIEJSCE REALIZACJI – zamknięty teren obiektu gdzie następuje wykonanie Prezentu, zgodnie z zamówieniem złożonym przez Klienta.

5. UŻYTKOWNIK – posiadacz Karty Rabatowej, który zaakceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

6. REGULAMIN – niniejszy regulamin Karty Rabatowej Devil-Cars.

II. Postanowienia ogólne

1. Regulamin określa zasady korzystania z Karty Rabatowej Devil-Cars, zwanej dalej Kartą.

2. Regulamin obowiązuje od dnia 01 grudnia 2018 r.

3. Karta umożliwia zakup Vouchera 15 % taniej na przejazd wybranymi autami, określonymi w niniejszym Regulaminie.

4. Karta obowiązuje tylko na zakupy dokonane za pośrednictwem strony internetowej www.devil- cars.pl zgodnie z aktualnie obowiązującą ofertą.

5. Auta objęte promocją to: Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera, Ferrari F430, Nissan GT-R, Ford Mustang, Aston Martin DB9, Mitsubishi Lancer Evo 10, Subaru Impreza WRX, Subaru STI Turbo, BMW Biturbo Performance, BMW M Power (E46), Ariel Atom, KTM X-BOW, KTM X-BOW CUP, V- STORM, Ferrari Italia (458).

6. Rabat:

  • - obowiązuje wyłącznie na wybrane auta
  • - nie łączy się z innymi promocjami i kodami zniżkowymi
  • - nie obejmuje zakupu usług dodatkowych: ubezpieczenie NNW, film z przejazdu, zakup gadżetów.

7. Rabat obejmuje przejazdy odbywające się wyłącznie w następujących Miejscach Realizacji: Tor Pszczółki koło Gdańska, Tor Toruń, tor Bednary koło Poznania, Tor Poznań (Tor Kartingowy oraz Tor Główny), Tor Koszalin, Tor Warszawa Słomczyn, Tor Warszawa Driveland, Tor Warszawa Modlin, Tor Białystok, Tor Ułęż, Tor Jastrząb, Tor Kraków, Tor Olsztyn, Tor Łódź, Tor Oleśnica.

III. Zasady użytkowania Karty

1. Rabat nie jest udzielany na zakup pojedynków aut.

2. Rabat naliczany jest po podaniu kodu Karty przez Użytkownika w formularzu zamówienia.

3. Pieniężna kwota rabatu udzielona posiadaczowi Karty nie może być zamieniona na gotówkę.

4. Rabat nie jest udzielany wstecz, tzn. do zakupów już dokonanych bez Karty.

5. Karta może być użyta wielokrotnie przez aktualnego Użytkownika.

6. Warunkiem wykorzystania Vouchera zakupionego w cenie pomniejszonej o wysokość rabatu jest okazanie Karty w Miejscu realizacji przejazdu.

7. Ważność Karty upływa z dniem 30 września 2020 r.

IV. Odpowiedzialność i reklamacje

1. Devil-Cars nie ponosi odpowiedzialności za Karty, które zostały uszkodzone po ich wydaniu lub utracone.

2. Reklamacje związane z wykorzystaniem Karty Devil-Cars zobowiązuje się rozpatrzyć w terminie 14 dni od daty ich otrzymania.

V. Ochrona danych osobowych i administrowanie danymi osobowymi

1. Administratorem danych w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest Devil-Cars Marta Mieczkowska, ul. M. Curie Skłodowskiej 3/63, 15-094 Białystok NIP: 542-301-51-06 REGON: 360392509.

2. Administrator przetwarza dane Klienta w celu realizacji umowy zawartej w związku ze złożeniem zamówienia na stronie Devil-Cars.

3. Administrator przetwarza następujące dane osobowe Użytkownika:

  • - Imię i nazwisko
  • - Adres zamieszkania
  • - Adres e-mail
  • - Numer telefonu

4. Dane osobowe Użytkownika powierzane są partnerom technologicznym, czyli podmiotom świadczącym usługi takie jak hosting, wysyłka e-maili oraz świadczącym usługi statystyczne, obsługę portali społecznościowych oraz usługi rozwoju i utrzymania oprogramowania wyłącznie w związku z realizacją celu wskazanego w pkt 2. Dane mogą być też udostępnione organom prawa i administracji publicznej w przypadkach prawnie uzasadnionych.

5. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. W sprawach związanych z danymi należy kontaktować się drogą elektroniczną tel: + 48 530 730 222 lub e -mail: ochronadanych@devil-cars.pl

VI. Postanowienia końcowe

1. Devil-Cars zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie bez podawania przyczyny. O zmianach Użytkownicy zostaną poinformowani drogą elektroniczną.

2. Devil-Cars zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia naliczania rabatu na podstawie Karty bez podania przyczyny. O zawieszeniu lub zakończeniu Użytkownicy zostaną poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem, w sposób określony w pkt. VI.1 Regulaminu. W takim przypadku wszystkie Karty ulegają unieważnieniu.

3. Użytkownik akceptuje niniejszy Regulamin wraz z użyciem Karty.

Czym się zajmujemy?

Usiądź w sportowym fotelu, przekręć kluczyk i wciśnij gaz do dechy! Poczuj moc setek koni mechanicznych na własnej skórze. Sprawdź, jak ryk mocnego silnika przeszywa cię na wskroś i spełnij motoryzacyjne marzenia z devil-cars.pl! Zawitaj do naszej stajni luksusowych i wyścigowych samochodów - wybierz ten, który chcesz poznać bliżej!

Organizujemy przejażdżki sportowymi samochodami w całej Polsce. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Białymstoku. W naszej ofercie znajdziesz blisko 50 fenomenalnych i piekielnie szybkich aut, które możesz poprowadzić na jednym z kilkunastu polskich torów wyścigowych. Jazdy odbywają się od maja do końca września w ustalonych wcześniej terminach.

Chcesz rozpędzić się do setki w mniej niż 4,2 sekundy wściekłym Lamborghini Gallardo? A może poczuć przeciążenia niczym w bolidzie Formuły 1? Jeśli marzysz o przejażdżce sportowym samochodem, do którego wzdychasz już od dziecka, wybierz voucher na jazdę po torze wyścigowym z naszej oferty. Zbliżają się urodziny, rocznica ślubu lub inna okazja? Zdecyduj się na pomysłowy prezent dla chłopaka lub dziewczyny i zrealizuj motoryzacyjne marzenia!

Przygotowaliśmy Ci kilka opcji. Po pierwsze, możesz zdecydować się na voucher, w którym od razu wybierasz konkretny samochód i tor wyścigowy. Drugą opcją jest karta podarunkowa doładowana na wybraną przez ciebie kwotę, dzięki której to obdarowywany sam wybierze auto, tor i termin. Oba te warianty dają również możliwość przejażdżki na fotelu pasażera, co jest fantastyczną opcją dla osób nieposiadających prawa jazdy. Przejażdżki jako kierowca są realizowane pod opieką profesjonalnego opiekuna, a w drugiej opcji to on poprowadzi auto.

W naszej ofercie znajdziesz też pojedynki aut, dzięki którym będziesz miał okazję przejechać się kilkoma samochodami i zafundować sobie jeszcze większą dawkę adrenaliny! Koszystając z tej opcji otrzymujesz 10% rabatu.

W devil-cars.pl proponujemy również organizację imprez dla grup zorganizowanych. Możemy od podstaw zaplanować imprezę firmową, na której oprócz jazdy po torze, zapewnimy ogrom innych atrakcji - symulatory wyścigowe, konsole do gier, alkogogle, pojazdy zdalnie sterowane, czy troleje. Taki event zapewni mnóstwo zabawy dla każdego!

Jesteśmy po to, by urzeczywistniać wasze motoryzacyjne marzenia!

Ekipa devil-cars.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności