Radom - Jastrząb

Wymiary toru

Długość: 2.40 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

AUTODROM JASTRZĄB
Czerwienica 1/1
26-502 Jastrząb

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 125 km. Łódź - odległość 155 km. Lublin - odległość 140 km. Kielce - odległość 60 km.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy „Autodrom Jastrząb” w Jastrzębiu pod Szydłowcem zajmuje obszar aż 20 hektarów i pełni rolę toru wyścigowego. Nie brakuje na nim oferty dla miłośników szybkiej jazdy. Tor jest podzielony na 4 moduły: płyty poślizgowe, tor do szybkiej jazdy, tor kartingowy oraz prostą do wyścigów na 1/4 mili. Tuż obok znajduje się zaplecze serwisowe, administracyjne, gastronomiczne i noclegi. Na terenie toru są też sale szkoleniowe, restauracja, boksy oraz parking. Autodrom spełnia wszelkie warunki wyznaczone przez Ministra Infrastruktury dla ośrodków doskonalenia techniki jazdy. W budynku obok toru powstało Centrum Badawczo – Rozwojowe, więc Autodrom jest otwarty dla każdego! Tor jest wyposażony w automatyczny system nawadniania nawierzchni w miejscach gdzie znajdują się płyty poślizgowe, to dobra opcja podczas jazdy na torze w celu szkolenia kierowców. Na każdej z 4 płyt znajdują się kurtyny wodne symulujące rzeczywiste przeszkody. Znajduje się tu też wzniesienie BIG HILL o 10% stopniu nachylenia i szerokości najazdów blisko 40 metrów.

Białystok Offroad

Wymiary toru

Długość: 20.00 km Szerokość: 450 m Nawierzchnia: Jazda Lasem

Dane kontaktowe

Poznań Tor Główny

Wymiary toru

Długość: 4.10 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Dojazd na tor

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor Poznań jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w Polsce. Powstał na terenie byłego poznańskiego lotniska Ławica. Kompleks składa się z toru samochodowo-motocyklowego o długości 4085 m i toru kartingowego mierzącego 1480 m. Można tam nie tylko legalnie przekroczyć prędkość 140 km/h, ale także przeprowadzić spotkanie biznesowe, prezentację, nauczyć się bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, najeść się do syta, a nawet przespać. Imprezy organizowane na jego terenie ściągają tysiące ludzi. Jeździli tu tak wybitni kierowcy, jak Michael Schumacher, Jackie Stewart czy Lewis Hamilton. W 2010 roku pojawił się tam nawet Robert Kubica, który prezentował możliwości bolidu Formuły 1 podczas N-Gine Renault F1 Team Show. Na torze wyścigowym w Poznaniu są organizowane najlepsze imprezy zrzeszające polskich fanów szybkich samochodów.

Tor Poznań - Najdłuższy Tor Wyścigowy w Polsce

Tor Wyścigowy Poznań jako jedyny w Polsce otrzymał światową homologację wyścigową FIA oraz europejską UEM, dzięki czemu na jego terenie istnieje możliwość organizowania profesjonalnych wyścigów samochodowych. Imponująca długość okrążenia wynosi aż 4,1 kilometra. Na tym dystansie do dyspozycji kierowców pozostaje 11 zakrętów oraz wiele prostych i długich odcinków równego asfaltu. Nawierzchnia Toru w Poznaniu została niedawno całkowicie wymieniona, dzięki czemu każdy kierowca może liczyć na perfekcyjną przyczepność i najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas szybkiej jazdy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów - może skusisz się na szybką jazdę?

Poznań Tor Kartingowy

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Dojazd na tor

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor kartingowy Poznań został wybudowany na prawej nitce Toru w Przeźmierowie (Tor Poznań Główny) i stanowi jego część. Łączy się z nim na krótkim odcinku obejmującym 3 zakręty. Cały Tor kartingowy w Poznaniu liczy sobie 1500 metrów, na których zaprojektowano aż 8 zakrętów i kilka prostych. Spośród nich najdłuższa ma około 200 metrów. Szerokość toru dochodzi do aż 12 metrów, co w połączeniu z równą, asfaltową nawierzchnią daje możliwość szybkiej i bezpiecznej przejażdżki jednym z naszych sportowych samochodów. Zdecyduj się na jazdę KTM-em lub Arielem Atomem, które wyglądają jak duże gokarty - na Torze kartingowym w Poznaniu będą się czuły jak ryby w wodzie.

Tor kartingowy Poznań - największy tor do kartingu w kraju!

Tor wyścigowy kartingowy Poznań powstał na pasie startowym nieistniejącego już lotniska Ławica w miejscowości Przeźmierowo. Obecnie jest świetnym miejscem do organizacji różnego rodzaju eventów motoryzacyjnych - nie tylko kartingowych. Dzięki stosunkowo długiej i szerokiej nitce daje możliwość przetestowania wszystkich możliwości samochodu - przyspieszenia, hamowania i wchodzenia w szybkie zakręty. Równa i niedawno położona nawierzchnia asfaltowa zapewnia maksimum bezpieczeństwa oraz przyjemności z jazdy po nieskazitelnej drodze. Jeżeli chcesz sprawdzić swoje możliwości na Torze kartingowym w Poznaniu, zdecyduj się na przejażdżkę sportowym samochodem. Możesz też podarować ją komuś w formie vouchera lub karty podarunkowej.

Lublin - Ułęż

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy
MOTO PARK UŁĘŻ
(byłe lotnisko Ułęż)
info@motopark.net.pl

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 120 km. Białystok - odległość 220 km. Lublin - odległość 70 km. Łódź - odległość 250 km.

Tor wyścigowy Ułęż to jedna z największych atrakcji motoryzacyjnych województwa lubelskiego. Na terenie obiektu odbywają się liczne wydarzenia zrzeszające miłośników koni mechanicznych. Moto Park Ułęż jest miejscem organizacji wielu wyścigów samochodowych i motocyklowych. Na co dzień jest Ośrodkiem Doskonalenia Technik Jazdy posiadającym odpowiednią bazę szkoleniową - do dyspozycji kierowców pozostają płyty poślizgowe, centrum szkoleniowe oraz wykwalifikowany personel instruktorski.

Tor Lublin Ułęż - niezapomniane emocje motoryzacyjne

Podczas naszych wydarzeń Moto Park Ułęż jest torem wyścigowym z prawdziwego zdarzenia. Nitka o długości 2,5 kilometra daje możliwość naprawdę interesującej przejażdżki jednym z naszych sportowych aut. Tor Ułęż znajduje się na obszarze zajmowanym niegdyś przez lotnisko szkoleniowe, którego były pas startowy daje możliwość rozpędzenia się do wysokich prędkości. Jest zlokalizowany w miejscowości Nowodwór - około 56 kilometrów od Lublina i 100 km od Warszawy. Kierowcy korzystający z Toru wyścigowego Lublin Ułęż dysponują pięcioma zakrętami, w których mogą sprawdzić zwinność i przyczepność auta. Podczas wydarzeń motoryzacyjnych widzowie mogą korzystać z zaplecza gastronomicznego i innych licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów eventów. Za sprawą długiej prostej polecamy w szczególności przejażdżki naszymi najszybszymi autami. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na Nissana GTR, Ferrari Italię 458 czy inne auto z naszej oferty, będziesz zachwycony wrażeniami, jakie daje jazda po torze Lublin Ułęż.

Wrocław - Oleśnica

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Wyścigowy Wrocław Oleśnica
(byłe lotnisko)

Dojazd na tor

Wrocław - odległość 35 km. Legnica - odległość 105 km. Katowice - odległość 200 km. Poznań - odległość 185 km.

Tor wyścigowy Wrocław Oleśnica znajduje się na terenie byłego lotniska wojskowego w Oleśnicy. Od centrum Wrocławia dzieli go zaledwie 35 kilometrów. Tor jest położony na północny-wschód od stolicy Dolnego Śląska, nieopodal drogi ekspresowej S8 prowadzącej do Łodzi. Na torze w Oleśnicy na potrzeby naszych eventów jest organizowana trasa przejazdu o długości około 1500 metrów. Na jej odcinku do dyspozycji kierowców pozostają liczne proste umożliwiające rozpędzenie się do znacznych prędkości. Liczne zakręty oraz szykany dają natomiast zmotoryzowanym duże pole do popisu, oraz możliwość sprawdzenia samochodów w węższych zakamarkach.

Tor Wrocław Oleśnica - urokliwe miejsce i przyjazna atmosfera

Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na bezpieczne rozwijanie wyższych prędkości i ułatwia prowadzenie auta. Tor Oleśnica k. Wrocławia jest miejscem, w którym organizowane są liczne wydarzenia i imprezy o charakterze motoryzacyjnym. Widzowie dzięki naszym eventom mają możliwość zobaczenia, zapoznania i przejechania się jednymi z najszybszych samochodów świata. Dostępne są też liczne motoryzacyjne atrakcje, food tracki i toalety. Tor Wrocław Oleśnica to fantastyczne miejsce na spędzenie weekendu z całą rodziną. W każdym sezonie odwiedzają go tysiące widzów i wszyscy są zachwyceni przyjazną i rodzinną atmosferą na torze. To kameralne miejsce nie jest może najnowocześniejszym torem w Polsce, ale z całą pewnością bardzo interesującym i zapewniającym dobrą zabawę. Zdecyduj się na przejazd wyścigową Subaru Imprezą lub innym, dowolnym autem i poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Możesz też wybrać pojedynek aut i porównać możliwości kilku sportowych samochodów na torze w Oleśnicy.

Białystok

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Wschodzący Białystok
ul.Ciołkowskiego 2
15-904 Białystok

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 210 km. Lublin - odległość 250 km. Olsztyn - odległość 230 km. Łódź - odległość 305 km.

Tor “Wschodzący Białystok” to z pewnością najjaśniejsze miejsce na motoryzacyjnej mapie Podlasia. Jest jednym z najnowszych torów wyścigowych w całej Polsce. Tor wyścigowy w Białymstoku zaprojektowany został tak, by kształtem dostosować się do otaczającego terenu. Dzięki temu posiada atrakcyjne zakręty oraz rondo o średnicy 12 metrów. Na torze znajdziemy też opcjonalny odcinek wzniesienia. Pełna asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości jezdnych sportowych aut. Dzięki dodatkowym zjazdom tor pozwala na wykonywanie dodatkowych przejazdów. Średnie wymiary toru Białystok to ok. 1400 m długości i 10 m szerokości. Tor zostanie wyposażony w bariery energochłonne, nasypy ziemne oraz trybuny dla widowni. Na obszarze obiektu dostępny będzie obszerny parking mieszczący do 100 pojazdów oraz biuro organizatora zawodów. Tor Białystok będzie posiadał kompletne zaplecze medyczne i techniczne, zostanie wyposażony w monitoring oraz, co bardzo ważne, w urządzenia umożliwiające profesjonalny pomiar czasów.

Tor Białystok - największa motoryzacyjna atrakcja na Podlasiu

Tor w Białymstoku jest położony na terenie Krywlan - lotniska stolicy Podlasia. Piękna okolica oraz oddalenie od zgiełku miasta sprawia, że jest świetną opcją na spędzenie wolnego weekendu z rodziną i przyjaciółmi. Podczas eventów do dyspozycji widzów pozostają food trucki, toalety i parking. Nowa nawierzchnia płyty lotniska sprawia, że jazda po torze wyścigowym w Białymstoku to sama przyjemność. Tor jest gładki, równy i bezpieczny, dzięki czemu umożliwia dobre przetestowanie możliwości sportowych samochodów. Nowoczesne oświetlenie sprawia, że tor wyścigowy Białystok działa także po zmroku. Sprawdź, kiedy jeździmy w Białymstoku i przyjdź na nasze motoryzacyjne wydarzenie z całą rodziną!

Warszawa - Modlin

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

TOR MODLIN
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. gen. Wiktora Thommée 1B

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 40 km. Radom - odległość 140 km. Białystok - odległość 200 km. Łódź - odległość 115 km.

Tor Modlin to nowopowstały Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. Zrodził się z miłości do dynamicznej, zapewniającej niezapomniane przeżycia jazdy i chęci zarażania nią innych. Oferuje kursy doskonalenia techniki jazdy prowadzone na torze szkoleniowym, rywalizację na torze sportowo-treningowym, a także opiekę doświadczonych instruktorów oraz znakomitego kierowcy rajdowego. Do dyspozycji gości pozostaje centrum konferencyjne z salami w XIX-wiecznej prochowni i nowoczesnym pawilonie, taras widokowy, kryta trybuna z telebimem oraz przestronne pomieszczenie do prezentacji samochodu. Tor wyścigowy Modlin to wyjątkowe, nowoczesne miejsce w Nowym Dworze Mazowieckim niedaleko Warszawy – 36 km od centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Wypróbuj pełną moc naszych sportowych samochodów. Sprawdź dostępne przejazdy na torze!

Tor Modlin - nowoczesny obiekt dla fanów szybkiej jazdy!

Ambasadorem ODTJ Modlin został utytułowany kierowca rajdowy - Leszek Kuzaj. Tor Warszawa Modlin oferuje na potrzeby naszej firmy nitkę o długości 1,2 kilometra z licznymi ciasnymi zakrętami i długą prostą. Takie ukształtowanie daje idealną możliwość sprawdzenia swych umiejętności za kierownicą szybkiego, sportowego auta. Tor wyścigowy Modlin cechuje się też ponadprzeciętną szerokością 12 metrów, dzięki której jazda sportowym samochodem jest bezpieczna. Idealnie gładka nawierzchnia to gwarancja pozytywnych wrażeń z przejażdżki oraz pewność prowadzenia auta. Jazda po torze wyścigowym Modlin może być świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka! Zamów voucher lub kartę podarunkową na przejażdżkę sportowym autem i podaruj niezapomniane emocje.

Łódź

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: Asfalt

Dane kontaktowe

TOR ŁÓDŹ
Kiełmina 78
Stryków 95-010

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 115 km. Bydgoszcz - odległość 200 km. Częstochowa - odległość 140 km. Radom - odległość 170 km.

Tor Łódź to jeden z najmłodszych torów wyścigowych w całym kraju. Jego niewątpliwą zaletą jest położenie w centralnej części Polski. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź jest jedynym takim obiektem w województwie łódzkim. Obiekt daje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów osobowych, motocykli oraz gokartów. ODTJ składa się z nitki toru, dwóch płyt poślizgowych oraz budynku z salą konferencyjną i kawiarnią. Obiekt wyposażony został w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. Oprócz roli ODTJ Tor Stryków k. Łodzi doskonale nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm.

Tor Łódź - nowoczesny obiekt w centrum Polski!

Zlokalizowany pod Strykowem, Tor wyścigowy Łódź jest profesjonalnym obiektem umożliwiającym szybką jazdę w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach. W każdym sezonie organizowane są na nim liczne wydarzenia motoryzacyjne zrzeszające fanów szybkich aut i motocykli. Charakterystycznym elementem toru są liczne wzniesienia. Różnica pomiędzy najniżej, a najwyżej położonym punktem wynosi aż 6,5 metra, co wymaga od kierowcy nie lada umiejętności i sprawia, że jazda po torze jest o wiele ciekawsza. Na potrzeby naszej firmy na torze organizowana jest nitka o długości 1,05 kilometra. Ciasne zakręty pozwalają na idealne sprawdzenie możliwości zarówno kierowców, jak i samochodów. O przyjemność z jazdy dba gładka, asfaltowa nawierzchnia. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą szybkich aut i sprawdź je na Torze w Łodzi.

Kraków

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Moto Park Kraków
Nowa Huta
ul. Rzepakowa 4R


Dojazd na tor

Katowice - odległość 105 km. Kielce - odległość 115 km. Łódź - odległość 240 km. Wrocław - odległość 295 km.

Tor Moto Park Kraków jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Łączna powierzchnia Moto Parku wynosi 4000 m2. Tor w Krakowie powstał w 2017 roku z inicjatywy Michała Kościuszki – wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Ideą było stworzenie miejsca przyjaznego wszystkim fanom motoryzacji. Moto Park Kraków dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w Polsce płytą poślizgową w kształcie litery S. Rozwinięta infrastruktura obiektu pozwala na organizację eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Na terenie Moto Parku Kraków znajduje się w pełni klimatyzowana sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2. Posiada klimatyzację i nagłośnienie, umożliwia też korzystanie z wi-fi oraz daje dobry widok na tor wyścigowy.

Tor Kraków - motoryzacyjne serce Małopolski

Tor wyścigowy Kraków ma długość 1050 metrów i szerokość 12 metrów. Jest położony około 17 kilometrów na wschód od centrum Krakowa. To pierwsze tego typu miejsce w Małopolsce, które daje możliwość trenowania bezpiecznej jazdy samochodem. Podczas organizowanych przez nas wydarzeń pozwala też na przejechanie się sportowymi samochodami. Nitka toru została zaprojektowana tak, by dawać jak najwięcej frajdy z jazdy i pozwalać na dobre sprawdzenie właściwości jezdnych aut. Aż 9 zróżnicowanych zakrętów oraz liczne proste dają kierowcom możliwość przekonania się o własnych umiejętnościach. Równa nawierzchnia asfaltowa Toru Kraków oznacza komfort prowadzenia i pełne skupienie się na wrażeniach, jakie daje jazda szybkimi samochodami. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na przejażdżkę supersamochodem. BMW, Audi, a może Mustang? Wybór należy do Ciebie!

Gdańsk - Pszczółki

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
83-032 Pszczółki

Dojazd na tor

Toruń - odległość 155 km. Słupsk - odległość 140 km. Olsztyn - odległość 165 km. Warszawa - odległość 400 km.

Tor Pszczółki koło Gdańska to nowoczesny tor dla samochodów oraz motocykli. Powstał w 2015 roku, a jego właścicielem jest Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego - Autodrom Pomorze. Kompleks o łącznej powierzchni 8 hektarów położony jest w odległości około 25 kilometrów od Gdańska. Na jego terenie znajdują się: najdłuższy na Pomorzu tor kartingowy, tor ziemny, oraz plac manewrowy. Tor wyposażony jest w sygnalizację świetlną oraz system pomiaru czasu przejazdu. Nowa infrastruktura umożliwia, zrealizowanie przejazdów najpopularniejszymi autami takimi jak bolidy wyścigowe, Lamborghini czy Ferrari.

Tor Gdańsk Pszczółki - najlepszy tor wyścigowy n północy kraju

Tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki powstał w celach szkoleniowych i rekreacyjnych. Na co dzień oferuje kierowcom liczne instalacje pozwalające na doszkalanie techniki jazdy. Dostępne są płyty poślizgowe, systemy destabilizujące tor jazdy oraz kurtyny wodne, które idealnie odwzorowują zachowanie auta w poślizgu. Na torze Pszczółki organizowane są liczne wydarzenia motoryzacyjne, w tym nasze imprezy z możliwością przejazdu supersamochodami. Nitka toru liczy sobie 1047 metrów i zapewnia korzystającym z niego kierowcom możliwość sprawdzenia własnych umiejętności. Zróżnicowane łuki zakrętów, liczne wzniesienia oraz długa prosta pozwalają na dokładne poznanie właściwości jezdnych sportowych aut. Tor wyścigowy Pszczółki jest wyposażony w wiele udogodnień dla kierowców oraz widzów obserwujących ich wyczyny. Dostępny jest parking, dwie trybuny i toalety. Autodrom Pomorze to nowoczesny ośrodek umożliwiający szybką jazdę sportowymi autami. Sprawdź, jak spisują się na nim nasze diabelskie bryki!

Bednary

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 50 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Bednary
Bednary 17
62-100 Pobiedziska

Dojazd na tor

Poznań - odległość 30 km. Warszawa - odległość 310 km. Wrocław - odległość 200 km. Bydgoszcz - odległość 100 km.

Tor wyścigowy Bednary powstał na płycie byłego lotniska wojskowego Poznań - Bednary, ok. 28 kilometrów na północny wschód od Poznania Na jego terenie od kilku już lat funkcjonuje Sobiesław Zasada Centrum założone przez znanego kierowcę rajdowego. Obecnie ośrodek jest jednym z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjno-szkoleniowych w Europie. Wyposażony został m.in. w sztuczne wzniesienie z płytami poślizgowymi, siedem niezależnych, bezkolizyjnych modułów szkoleniowych, specjalistyczne „rynny” przeznaczone do prowadzenia zajęć tzw. aquaplaningu, nowoczesny system przeszkód mechanicznych, „szarpaków” oraz kurtyn wodnych. Poza torem wyścigowym znajdują się tutaj również tory: gokartowy, motocyklowy oraz 2 tory off-road. Oprócz tego do dyspozycji klientów oddano bazę hotelową, restaurację, trzy sale wykładowe, warsztat mechaniczny i myjnię samochodową.

Tor Bednary - długi, zaawansowany i nowoczesny tor wyścigowy

Tor wyścigowy Bednary k. Poznania to świetna opcja dla osób chcących przejechać się na dłuższym odcinku. Sprawdź na nim nasze Subaru, Porsche oraz wiele innych sportowych samochodów! Nitka okrążenia należy do jednych z najdłuższych w Polsce i imponuje długością 2500 metrów. To dystans, na którym można dobrze poznać możliwości auta, które się prowadzi. Tor jest tak skonfigurowany, by kierowcy mogli trenować zarówno w wąskich sekcjach wymagających technicznych umiejętności, jak i na długich prostych umożliwiających rozwijanie wysokich prędkości. Liczne wzniesienia jeszcze bardziej potęgują wrażenie szybkiej jazdy. Podaruj sobie lub komuś potężną dawkę adrenaliny i zamów voucher na przejazd po torze wyścigowym Bednary.

Olsztyn

Wymiary toru

Długość: 2.00 km Szerokość: 35 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Olsztyn
Lotnisko Dajtki
ul. Sielska 34
10-802 Olsztyn

Dojazd na tor

Białystok - odległość 230 km. Warszawa - odległość 215 km. Elbląg - odległość 105 km. Bydgoszcz - odległość 210 km.

Tor Olsztyn mieści się na terenie byłego lotniska Dajtki w południowo-zachodniej dzielnicy miasta składającej się w głównej mierze z domków jednorodzinnych. Od centrum Olsztyna dzieli go około 4,5 kilometra. Jest to największy w pobliżu miasta teren o płaskiej powierzchni (2,8 km na 1,5 km). Na terenie Toru wyścigowego Olsztyn Dajtki organizowane są różnego rodzaju wydarzenia zrzeszające miłośników motoryzacji. Odbywają się tu na przykład eliminacje Grand Prix Polski w wyścigach na ¼ mili. Z racji tego, iż Tor jest obecnie w użytkowaniu wieczystym Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego, przyciąga też fanów lotnictwa.

Tor Olsztyn Dajtki - motoryzacyjne miejsce Warmii i Mazur

Podczas organizowanych przez nas eventów długość nitki toru wynosi aż 2000 metrów. Jest to dystans umożliwiający rozwijanie dużych prędkości na prostym odcinku. Ustawiane przez nasz szykany pozwalają też na sprawdzenie aut w ciasnych zakrętach. Asfaltowa nawierzchnia Toru Wyścigowego Olsztyn Dajtki jest równa, dzięki czemu jazda po nim jest przyjemna i bezpieczna zarówno dla kierowcy, jak i samochodu. Tor jest dużą atrakcją motoryzacyjną dla wszystkich mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego i okolic. Latem przyciąga do siebie licznych fanów motoryzacji i lotnictwa. Sprawdź, jak spisują się na nim nasze szybkie samochody. Zamów voucher lub kartę podarunkową i spraw prezent najbliższej osobie.

Toruń

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

MOTO PARK TORUŃ
ul. Łukasiewicza 66
87-100 Toruń
biuro@taj.torun.com.pl

Dojazd na tor

Włocławek - odległość 70 km. Bydgoszcz - odległość 45 km. Inowrocław - odległość 40 km. Gdańsk - odległość 170 km.

Oprócz Mikołaja Kopernika i pierników, Toruń słynie z jeszcze jednej rzeczy - toru wyścigowego. Tor wyścigowy w Toruniu jest położony na terenie Motoparku Toruń. Motopark Toruń jest obszarem zajmującym ponad 20 hektarów. Jest to certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który składa się z 6 płyt poślizgowych. Motopark Toruń składa się z toru wyścigowego o długości 1,05 km oraz toru szutrowo-asfaltowego. Na terenie obiektu znajduje się wiele udogodnień takich jak: teren zielony z miejscem do grillowania, profesjonalne korty tenisowe, pole do paintballa z infrastrukturą, restauracja, a także place do nauki jazdy samochodem. Eventy organizowane na torze Motopark Toruń dostarczają wielu emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

Tor Toruń - centrum rallycrossu i szybkiej jazdy samochodem!

Tor wyścigowy Toruń to miejsce, w którym rozgrywane są zdobywające coraz większą popularność zawody rallycrosowe, na których ściga się jednocześnie kilka samochodów. Odbywają się tu także zloty i pokazy samochodów, KJS-y i Super OES. Jest to drugi obok Słomczyna obiekt słynący z rallycrossu. Na potrzeby organizowanych przez nas imprez nitka toru ma długość 1050 metrów. Betonowa nawierzchnia toru w Toruniu świetnie sprawdzi się podczas jazdy szybkimi autami. W tym miejscu nie da się nudzić - nieopodal zlokalizowany jest tor żużlowy i paintball. Motopark zapewnia też odwiedzającym zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Zdecyduj się na jazdę po torze w Toruniu jednym z naszych aut - wybieraj spośród BMW M4 Performance, Nissana GTR i wielu, wielu innych!

Warszawa - Słomczyn

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Autodrom Słomczyn
Słomczyn 66
05-600 Grójec

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 45 km. Łódź - odległość 120 km. Białystok - odległość 245 km. Kielce - odległość 140 km.

Tor wyścigowy Warszawa Słomczyn wielu fanom rallycrossu może kojarzyć się z wyścigami w tej właśnie dziedzinie sportu. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych torów wyścigowych w Polsce. Od Warszawy dzieli go zaledwie 40 kilometrów, a bliskość DK50 i ekspresówki S7 sprawia, że dojazd do niego nie jest żadnym problemem. Autodrom Słomczyn przeszedł gruntowną modernizację w 2016 roku, która sprawiła, że jest obecnie jednym z ciekawszych wyborów na motoryzacyjnej mapie Polski.

Tor Warszawa Słomczyn - kolebka polskiego rallycrossu

Idealnie gładka, asfaltowa nitka toru wyścigowego Słomczyn mierzy 1,2 kilometra długości i 16 metrów szerokości. Liczne łuki, ciasne zakręty i szybkie proste sprawiają, że na tym torze będziesz mógł maksymalnie wykorzystać potencjał testowanego auta. Imponująca szerokość oraz prawidłowe linie wpływają pozytywnie na komfort jazdy, oraz jej bezpieczeństwo. Na tym torze najlepiej zachowują się auta o sztywnym zawieszeniu. Przetestuj Ferrari, Lamborghinii KTM X-BOW i zobacz, jak świetnie się prowadzą. Tor wyścigowy Warszawa Słomczyn to obiekt o imponujących rozmiarach i infrastrukturze. Na widzów czekają wysokie trybuny zapewniające widoczność na całą nitkę toru. Właściciel obiektu zadbał też o miejsca parkingowe i toalety, a podczas wielu eventów motoryzacyjnych organizowane są food trucki z jedzeniem. Miła atmosfera i ciekawy klimat to duże zalety Toru wyścigowego w Słomczynie. Sprawdź na nim nasze auta i przekonaj się sam!

Warszawa Słabomierz DriveLand

Wymiary toru

Długość: 1.80 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Słabomierz - Warszawa
Driveland Polska
ul.Żyrardowska 2
96-325 Słabomierz

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 50 km. Białystok - odległość 255 km. Lublin - odległość 190 km. Łódź - odległość 100 km.

Obiekt położony w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice, u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Tor Drive Land to nowy ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego zlokalizowany w Słabomierzu w odległości około 40 kilometrów od Warszawy. Na jego terenie działa Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara. Dzięki temu przyciąga nie tylko fanów szybkich samochodów, lecz także kierowców, którzy chcą poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze poprzez poznanie nowych technik prowadzenia samochodu. Na terenie obiektu znajdują się liczne drogi i place manewrowe wyposażone w nowoczesne systemy symulujące różne sytuacje na drodze, takie jak płyty poślizgowe, kurtyny wodne i szarpaki.

Tor Warszawa Słabomierz - Drive Land - nowoczesny obiekt nieopodal stolicy

Nitka toru wyścigowego w Słabomierzu k. Warszawy ma długość 1800 metrów i szerokość 30 metrów. Wymiary te sprawiają, że każdy kierowca, nawet amator, poczuje się na nim bezpiecznie i pewnie. Układ toru pozwala na przetestowanie możliwości takich aut jak Audi R8, BMW i8 czy Ferrari F430. Kierowcy mogą liczyć na ciekawe łuki, zakręty i wzniesienia sprawiające, że przejażdżka po torze staje się ciekawa i wymagająca. Tor Drive Land przyciąga wielu miłośników motoryzacji, gdyż organizowane są na nim liczne wydarzenia, w których główną rolę odgrywają właśnie auta. Zamów voucher na przejazd po torze wyścigowym Warszawa Słabomierz - doświadcz niezapomnianych emocji lub podaruj je najbliższej osobie w prezencie!

Koszalin

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Ośrodek Sportów Motorowych. Moto Park Koszalin
ul. Gnieźnieńska 8
75-736 Koszalin

Dojazd na tor

Gdańsk - odległość 195 km. Szczecin - odległość 160 km. Poznań - odległość 240 km. Bydgoszcz - odległość 190 km.

Tor wyścigowy Koszalin znajduje się na terenie Motoparku Koszalin, który jest położony w odległości zaledwie 2 kilometrów od centrum miasta. To jedno z najciekawszych miejsc tego typu w całej Polsce. Obiekt ma imponującą powierzchnię blisko 5 hektarów. Znajdują się na nim tor wyścigowy, tor terenowy oraz sekcja gruntowa SuperMoto. W Motoparku Koszalin organizowane są imprezy sportowe i integracyjne związane z tematyką motoryzacji. Kierowcy chcący podnieść swoje umiejętności w zakresie bezpiecznej jazdy także znajdą coś dla siebie - doświadczona kadra instruktorska prowadzi szkolenia na temat technik jazdy.

Tor Koszalin - świetny Motopark blisko Morza!

Nasza firma organizuje imprezy na torze w Koszalinie, wykorzystując jego nitkę o długości 1050 metrów. Asfaltowa nawierzchnia jest gładka, posiada jednak wzniesienia, które potęgują fantastyczne wrażenia z jazdy naszymi sportowymi samochodami. Liczne zakręty o różnej paraboli oraz długie proste pozwalają na świetne sprawdzenie możliwości testowanych aut. Tor Koszalin jest wyposażony w wygodne trybuny dające idealny widok na trasę przejazdu. Widzowie mają ponadto do dyspozycji toalety i natryski, pole campingowe, salę wykładową wyposażoną w multimedia oraz food trucki podczas wydarzeń motoryzacyjnych. Na torze można też wypożyczyć gokarta czy obejrzeć pokazy kaskaderskie. Nie ma więc mowy o nudzie! My polecamy przejażdżki naszymi szybkimi sportowymi autami, podczas których można doświadczyć naprawdę dużego skoku adrenaliny!

Biała Podlaska

Tor wyścigowy Biała Podlaska TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: beton, asfalt, szuter

Dane kontaktowe

ul.Bielańska 66
21-500 Biała Podlaska

Tor Biała Podlaska jest położony na terenie byłego lotniska wojskowego w Białej Podlaskiej. Od Lublina dzielą go 124 kilometry, a od Warszawy 168. Dobra lokalizacja toru oraz duża powierzchnia obiektu sprawiają, że jest miejscem, w którym organizowane są liczne imprezy motoryzacyjne na szczeblu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. W ciągu ostatnich lat tor wyścigowy Biała Podlaska gościł wielu kierowców światowej klasy, którzy uczestniczyli w takich wydarzeniach, jak wyścigi, rajdy, czy Mistrzostwa Polski. Na terenie obiektu odbywają się też szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy, testy samochodów, zloty aut, treningi oraz wiele innych imprez motoryzacyjnych.

Tor Biała Podlaska - tor na terenie byłego lotniska

Tor w Białej Podlaskiej ma za sobą ciekawą historię. To właśnie tutaj w 2013 roku Kuba Przygoński, zawodnik ORLEN Team pobił rekord prędkości w jeździe driftem, osiągając świetny wynik 217.79 km/h. Rok później, w sierpniu odbyła się impreza Battle Royale, czyli pierwsze w naszym kraju ME w Drag Racingu na dystansie 1 mili. Na torze wyścigowym Biała Podlaska realizowano też program telewizji TVN Turbo pod tytułem K2 Kierowców Dwóch. Nitka toru ma w zależności od konfiguracji długość od 2000 do 3500 m. Jej szerokość waha się od 12 do 16 metrów. Podczas wydarzeń motoryzacyjnych ustawiane są specjalne szykany, dzięki którym kierowcy mają do dyspozycji wiele ciekawych zakrętów i nawrotów.

Borsk

Tor wyścigowy Borsk TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: beton

Dane kontaktowe

Tor Wyścigowy Borsk
Lotnisko Borsk 83-442

Tor Borsk jest położony około 80 kilometrów na południowy-zachód od Gdańska. Każdy miłośnik motoryzacji powinien odwiedzić to miejsce podczas wycieczki po Pomorzu. Ogromną zaletą Toru w Borsku jest otaczająca go malownicza okolica. Wokół obiektu rozciągają się liczne jeziora oraz trasy biegowe, rowerowe i wycieczkowe należące do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal powstaje też nowe osiedle mieszkaniowe Osada Borsk, na którym wyrastają nowe domki jednorodzinne. Tor Borsk zajmuje powierzchnię byłego lotniska wojskowego.

Tor Borsk - piękna, malownicza okolica blisko Morza

Tor wyścigowy Borsk k. Gdańska liczy sobie w zależności od ustawienia od 1200 do 2300 metrów długości i 30 metrów szerokości. Należy do nielicznej grupy obiektów, które zapewniają kierowcom naprawdę duże emocje. Na betonowej nawierzchni znajdziesz wiele ciekawych zakrętów, szykan i łuków, które nie pozwolą na nudę podczas przejażdżki sportowym samochodem. Obiekt jest dosyć wymagający, ale z jazdą po nim poradzą sobie nawet kierowcy - amatorzy. Na torze w Borsku organizowane są różne imprezy motoryzacyjne, a także eventy prywatne i firmowe. Jeśli więc mieszkasz na Pomorzu lub odwiedzasz je podczas urlopu, koniecznie zajrzyj na Tor wyścigowy Borsk i zaznaj niesamowitych motoryzacyjnych emocji!

Warszawa - Bemowo

Tor wyścigowy Warszawa - Bemowo TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.80 km Szerokość: 40 m Nawierzchnia: szuter i beton

Dane kontaktowe

Automobilklub Polski
Lotnisko Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 127
01-355 Warszawa
tel. mobil. 500 095 991
dyrektor.ap@automobilklubpolski.pl

Tor Warszawa Bemowo jest zlokalizowany na płycie dawnego warszawskiego lotniska - Warszawa Babice. Lotnisko dysponuje betonową drogą startową o wymiarach 1301 m × 90 m, a także położonym równolegle do niej, pasem trawiastym o wymiarach 1000 m × 150 m. Na terenie obiektu organizowane są różne imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym, społecznym i kulturalnym. Najbardziej znaną imprezą motoryzacyjną odbywającą się na torze wyścigowym Warszawa Bemowo jest Rajd Barbórka. W 2008 roku gościł tu nawet Robert Kubica, który wraz z zespołem BMW Sauber przygotował show Pit Lane Park. Do walki w wyścigu Master Race na początku września 2012 stanęli natomiast Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar i Maciej Oleksowicz.

Tor Warszawa Bemowo - warszawska arena wydarzeń motoryzacyjnych

Na Torze w Bemowie istnieje możliwość poprawy swoich umiejętności w zakresie techniki bezpiecznej jazdy. Tor z płytami poślizgowymi pozwala przekonać się o tym, jak auto zachowuje się podczas utraty przyczepności. Autodrom Bemowo posiada też symulatory dachowania i zderzenia. Sama nitka toru ma zgodnie z wytycznymi naszej firmy 1800 metrów długości oraz 40 metrów szerokości. Kierowcy mają do dyspozycji liczne zakręty o różnych kątach oraz długą prostą, która umożliwia rozwinięcie wyższych prędkości. Tor wyścigowy Bemowo jest areną wielu wydarzeń zrzeszających miłośników motoryzacji. Najsłynniejszą imprezą jest z pewnością Rajd Barbórka.

Kielce

Tor wyścigowy Kielce TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów

Tor Kielce jest położony na terenie lotniska Kielce Masłów, w odległości około 11 kilometrów na północny-wschód od centrum miasta. Cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu miłośników motoryzacji i szybkich samochodów. Na terenie Toru Kielce Masłów organizowane są wydarzenia motoryzacyjne, lotnicze i kulturalne. Malownicza okolica wokół toru oferuje przyjezdnym możliwość spędzenia czasu wśród pięknego krajobrazu i zieleni. Tor wyścigowy w Kielcach to miejsce, w którym świetnie odnajdą się zarówno kierowcy - amatorzy, jak i profesjonaliści.

Tor Kielce - idealne miejsce dla fanów motoryzacji i lotnictwa

Tor Kielce jest obiektem sportowym funkcjonującym od 1937 r. Podczas realizacji przejazdów sportowymi samochodami mamy do dyspozycji szeroki pas startowy o długości 1,2 kilometra. Umożliwia on wyznaczenie trasy obejmującej zarówno elementy trudne technicznie, jak i pozwalające na osiąganie dużych prędkości. Właśnie dzięki temu jazda na Torze Kielce Masłów zadowoli tych, których celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności, a także bardziej doświadczonych kierowców, liczących na przeżycie niezapomnianych wrażeń. Długość jednego okrążenia to 2500 metrów. To jeden z najbardziej dynamicznych torów w naszym kraju. Daje możliwość rozwijania wysokich prędkości naszymi sportowymi samochodami, np. Lamborghini czy Ferrari.

Legnica

Tor wyścigowy Legnica TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 40 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Legnica
Aleja Rzeczpospolitej 116
Legnica 59-200

Tor Legnica przeszedł już do historii. Był zlokalizowany na terenie nieistniejącego już lotniska wojskowego w Legnicy. Kompleks składał się z toru samochodowo-motocyklowego o łącznej powierzchni 4000 m2, w tym toru głównego o wymiarach 1600 m x 40 m. Tor w Legnicy był położony po południowo-wschodniej stronie Legnicy. W czasach swej świetności przyciągał do siebie maniaków motoryzacyjnych, którzy przybywali na legnickie lotnisko w celu podszkolenia umiejętności za kółkiem, czy po prostu “wyszalenia się” na torze. Odbywały się tu także zawody Rally Sprint oraz zawody driftowania Drift Open.

Tor Legnica - zamknięty od 2015 r.

Tor wyścigowy w Legnicy mieścił się na terenie lotniska, które zostało formalnie zlikwidowane w 2015 roku i przekształcone w obszar inwestycyjny przeznaczony dla firm usługowych i produkcyjnych. Obecnie istnieje tam wiele obiektów handlowych, między innymi hipermarket i magazyny. Kierowcy korzystający niegdyś z toru w Legnicy mieli do dyspozycji nitkę o długości 1600 metrów i szerokości 40 metrów. Jako iż tor już nie istnieje, zapraszamy na pobliski tor wyścigowy - Wrocław Oleśnica.

Szczecin

Tor wyścigowy Szczecin TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Szczecin Makowice to obiekt byłego lotniska wojskowego, położony w Makowicach k. Szczecina, zajmuje powierzchnię 324,23 hektarów. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny rolnicze. Od strony południowej i zachodniej granice terenu wyznacza rzeka Rega. Nitka toru Szczecin Makowice liczy sobie 1640 metrów długości i 30 metrów szerokości. Tor jest więc długi i całkiem wymagający. Na potrzeby imprez organizowanych przez naszą firmę okrążenie ma łączną długość 2,5 kilometra. Nawierzchnia z asfaltu zapewnia dobre trzymanie się drogi oraz bezpieczeństwo przejazdu. Tor wyścigowy Szczecin Makowice jest oddalony od Szczecina o około 70 kilometrów. Inne pobliski tor wyścigowy, na którym odbywają się nasze eventy to Motopark Koszalin.

Wrocław

Tor wyścigowy Wrocław TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.00 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe

Tor Wrocław Rakietowa był miejscem umożliwiającym wielu kierowcom wyszalenie się za kółkiem samochodu. Liczne instalacje i systemy pozwalały na doszkalanie się w dziedzinie techniki bezpiecznej jazdy. Można było sprawdzić swe umiejętności na matach poślizgowych pod czujnym okiem instruktorów. Odbywały się tu także nasze imprezy ze sportowymi samochodami. Tor wyścigowy Wrocław Rakietowa został zlikwidowany, zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług na pobliskim Torze Wrocław Oleśnica.

Lublin

Tor wyścigowy Lublin TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor wyścigowy w Lublinie był przez wiele lat zarządzany przez Automobilklub Lubelski. Początkiem końca pięknej historii stał się hałas, który przeszkadzał okolicznym mieszkańcom. Tor przy Zemborzyckiej zostanie zastąpiony przez osiedle mieszkaniowe. Główna nitka obiektu liczyła sobie długość 1200 metrów i szerokość 12 metrów. Tor w Lublinie był miejscem, gdzie organizowano liczne wydarzenia o charakterze motoryzacyjnym i kulturalnym. Obecnie najbliższym tego typu miejscem jest Tor Lublin Ułęż, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi eventami motoryzacyjnymi.

Kąkolewo

Tor wyścigowy Kąkolewo TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe

Tor wyścigowy Kąkolewo mieści się zaledwie 10 km na północny-wschód od Grodziska Wielkopolskiego. Byłe wojskowe lotnisko w wielkopolskiej miejscowości Kąkolewo jest miejscem, w którym można zorganizować zabawę dla miłośników koni mechanicznych. Kąkolewo od pozostałych tego typu obiektów różni to, że poza utwardzoną nawierzchnią na terenie obiektu znajdują się także drogi nieutwardzone. Na terenie toru w Kąkolewie często spotykają się miłośnicy motoryzacyjnych wrażeń i szybkiej jazdy. Przyjeżdżają tu drifterzy i motocykliści, którzy chcą sprawdzić możliwości swoich maszyn. Tor dysponuje nitką o długości 1200 metrów i szerokości 20 metrów.

Radom

Tor wyścigowy Radom TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 0.80 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Kartodrom Radom
Automobilklub Radomski
Warszawska 17/21
26-600 Radom

Budowa toru kartingowego Automobilklubu rozpoczęła się na początku lat 80-tych. Wówczas w celu włączenia do realizacji tego przedsięwzięcia szerokiej społeczności i radomskich zakładów pracy utworzono Społeczny Komitet Budowy Toru Kartingowego. Wprawdzie teoretycznie jest to tor kartingowy, jednak w praktyce obiekt w Radomiu służy także tym, którzy mają ochotę w bezpiecznych warunkach dokładniej poznać swoje auto. Co ciekawe, jest to także jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można nauczyć się jeździć gokartami. Oferta toru w Radomiu jest oczywiście o wiele bogatsza, obejmuje także szkolenia z zakresu sportowej jazdy samochodem. Automobilklub Radomski jest Członkiem Rzeczywistym Polskiego Związku Motorowego od 1958r. Kartodrom Radom jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków tego typu w całej Polsce. Przeszedł bardzo obszerną modernizację w 2008 roku. Nitka Toru w Radomiu ma 0,85 kilometra długości oraz 12 metrów długości. Oferuje korzystającym z niego kierowcom liczne łuki i zakręty dające mnóstwo dobrej zabawy oraz możliwość sprawdzenia własnych umiejętności. W niedalekiej odległości od kartodromu znajduje się Tor Autodrom Radom Jastrząb

Mikołajki

Tor wyścigowy Mikołajki TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: Szutr

Dane kontaktowe

Nowoczesny obiekt sportowy zlokalizowany w Mikołajkach na powierzchni ponad 15 hektarów, oddany do użytku w 2009 roku. Tor o nawierzchni szutrowej zaprojektowany w podwójnej konfiguracji, umożliwiający równoczesny przejazd dwóch samochodów. Powstał specjalnie z myślą o Rajdzie Polski, który w 2009 roku po długiej przerwie ponownie został włączony do cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Podczas Rajdu Polski na Torze Mikołajki rozgrywany jest Super Odcinek Specjalny rozpoczynający i kończący imprezę. Końcowy Super OS co roku transmitowany jest "na żywo" w telewizji. Na torze w Mikołajkach można było zobaczyć takich kierowców jak Loeb, Latvala i Solberg. Unikatowość oraz świetna lokalizacja obiektu, rozbudowana baza noclegowa i możliwość połączenia eventu na torze z innymi atrakcjami Mazur to najsilniejsze argumenty przemawiające za wykorzystaniem Toru Mikołajki do organizacji imprezy firmowej dla pracowników czy kluczowych klientów. Tor wyścigowy Mikołajki oferuje kierowcom imponującą długość sięgającą 2500 metrów oraz szerokość 12 metrów. Na odcinku znajdują się 4 prawe i 10 lewych zakrętów. Taki układ toru sprawia, że jazda po nim zapewnia mnóstwo zabawy i daje idealną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Długa prosta startowa daje możliwość rozpędzenia się do niemałych prędkości. W okolicy Toru w Mikołajkach znajduje się imponująca baza noclegowa mogąca pomieścić blisko 1500 osób.

Nowe Miasto

Tor wyścigowy Nowe Miasto TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe

Tor jest położony w województwie mazowieckim w niedalekiej odległości od Nowego Miasta nad Pilicą. Od stolicy Polski dzieli go około 80 kilometrów. Tor wyścigowy Nowe Miasto nad Pilicą utworzono na płycie byłego lotniska wojskowego, dlatego też jego nawierzchnię pokrywają płyty betonowe. Nitka toru liczy sobie 2400 metrów długości oraz 30 metrów szerokości. Tor Nowe Miasto nad Pilicą umożliwia szybką jazdę szosową oraz szutrową. Dzięki ustawianym szykanom kierowcy mają do dyspozycji wiele ciekawych zakrętów oraz nawrotek, które pozwalają na sprawdzenie swoich umiejętności oraz możliwości sportowych samochodów.

Żerań

Tor wyścigowy Żerań TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 0.85 km Szerokość: 8 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe

Tor Żerań to obiekt z ponad 65-letnią historią. Istniał od 1958 roku i był niegdyś jednym z najjaśniejszych punktów motoryzacyjnych stolicy. To właśnie na nim testowano samochody Fabryki Samochodów Osobowych FSO Żerań. W ostatnich latach przyciągał miłośników motoryzacji z WNR Warsaw Racing, którzy organizowali na nim wyścigi i inne wydarzenia związane z autami. W 2011 roku tor został przejęty przez Mennicę Polską, która to w maju 2017 roku zdecydowała o jego likwidacji. Miłośników szybkich samochodów i jazdy po torach wyścigowych zapraszamy na inne tory położone niedaleko Toru Żerań - Warszawa Drive Land, Warszawa Słomczyn, Autodrom Jastrząb oraz Lublin Ułęż.

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

Tor Silesia Ring Karting jest częścią Toru Głównego Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - miejscowości położonej około 30 kilometrów od Opola. Silesia Ring to jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce, a 1,5-kilometrowy tor kartingowy jest dłuższy niż niejeden standardowy tor w Polsce. To perfekcyjne miejsce na zorganizowanie wydarzenia motoryzacyjnego, imprezy firmowej czy spotkania towarzyskiego. Silesia Ring jest obiektem, który zapewni mnóstwo zabawy i wiele atrakcji każdemu miłośnikowi szybkich samochodów. Sala eventowa i kinowa, wieża widokowa, trybuny, zaplecze kuchenne i sanitarne to tylko niektóre z elementów rozbudowanej infrastruktury toru kartingowego w Kamieniu Śląskim. Położone nieopodal pole golfowe i namiotowe oraz tereny, na których można rozpalić grilla i ognisko, sprawiają, że wycieczka do tego miejsca będzie świetnym sposobem na spędzenie wolnego weekendu.

Tor kartingowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - genialne emocje nie tylko na gokartach!

Nitka toru kartingowego Silesia Ring liczy sobie aż 1500 metrów długości i jest doskonale przygotowana do jazdy mocnymi i szybkimi samochodami. To po prostu skrócony odcinek toru głównego, który różni się od niego jedynie długością. Prosta o długości 600 metrów pozwala na rozwinięcie naprawdę ekscytującej prędkości a siedem zakrętów (5 prawych i 2 lewe) dają możliwość poznania zachowania auta w każdej sytuacji. Tor kartingowy Silesia Ring będzie świetnym wyborem dla każdego pasjonata motoryzacji.

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru

Długość: 3.60 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asflat

Dane kontaktowe

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim koło Opola działa od 2016 roku, jest więc jednym z najnowszych obiektów tego typu w Polsce. Został wybudowany na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim. Silesia Ring jest profesjonalnym torem z boksami serwisowymi, zapleczem i budynkiem biznesowo-konferencyjnym. Oferuje odwiedzającym go osobom liczne udogodnienia i atrakcje - salę eventową z bezpośrednim widokiem na nitkę toru, taras widokowy, salę kinową, zaplecze do cateringu, pokoje VIP oraz wieżę startową. Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 300 hektarów, a jego rozbudowana infrastruktura pozwala na organizację różnego rodzaju wydarzeń motoryzacyjnych, eventów firmowych i szkoleń. Odbywają się tu także imprezy rozrywkowe i wystawiennicze.

Tor Silesia Ring - Kamień Śląski - nowoczesny tor wyścigowy w pobliżu europejskich stolic

Nitka Toru Wyścigowego Silesia Ring liczy sobie aż 3600 metrów, co oznacza, iż jest drugą pod względem długości w Polsce. Szerokość wahająca się od 12 do 15 metrów oraz najdłuższy prosty odcinek o długości 0,73 kilometra umożliwiają idealne przetestowanie mocnych aut oraz własnych umiejętności jazdy po torze wyścigowym. Do dyspozycji kierowców pozostaje 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych) o różnym stopniu trudności. Właśnie dlatego każdy kierowca, niezależnie od umiejętności będzie mógł przeżyć ekscytujące chwile. Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim ma zainstalowany system odprowadzania wody, dzięki czemu pozwala na bezpieczną i szybką jazdę nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Zabezpieczenia w postaci barier energochłonnych oraz pułapek żwirowych dbają o bezpieczeństwo kierowców. Niezwykle dogodna lokalizacja toru oraz doskonały dojazd sprawiają, że chętnie odwiedzają go mieszkańcy pobliskich europejskich stolic - Warszawy, Berlina, Pragi, Bratysławy i Wiednia. Kamień Śląski dzieli od nich mniej niż 4,5 godziny jazdy.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności