👔 Spełnij marzenia taty! 15% rabatu na Vouchery i Karty Podarunkowe! Wpisz w koszyku: DT15 🏎️🔥 Prezent ważny 365 dni 🎁 - Regulamin

Tory wyścigowe w Polsce

Tor Białystok

Tor Białystok


Tor Białystok to z pewnością najjaśniejsze miejsce na motoryzacyjnej mapie Podlasia. Jest jednym z najnowszych torów wyścigowych w całej Polsce. Tor wyścigowy Białystok zaprojektowany został tak, by kształtem dostosować się do otaczającego terenu. Dzięki temu posiada aż 9 atrakcyjnych zakrętów oraz rondo o średnicy 12 metrów, wewnątrz którego znajduje się okrąg poślizgowy. Na torze znajdziemy też opcjonalny odcinek wzniesienia.

Pełna asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na sprawdzenie przyspieszenia oraz prowadzenia sportowych aut. Średnie wymiary toru Białystok to ok. 1500 m długości i 12 m szerokości. Obecność jezdni łącznikowych pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru powoduje, że możliwe są różne kombinacje odcinków do jazdy.

Na obszarze obiektu dostępny jest obszerny parking oraz budynek organizatora zawodów. Tor Białystok posiada zaplecze medyczne i techniczne, monitoring oraz oświetlenie całej trasy.

Tor wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu kierowcy mogą doskonalić swoje umiejętności. Znajduje się tu urządzenie destabilizujące tor jazdy (tzw. szarpak), które imituje niekontrolowane zachowanie auta na drodze. Kierowcy mogą też szkolić się na dwóch płytach poślizgowych.

Tor Białystok vs Tor Wschodzący Białystok


Nasza firma organizuje przejażdżki na torze, który zlokalizowany jest na obrzeżach miasta, w miejscowości Wasilków. To obiekt, który powstał dużo później niż Tor Wschodzący Białystok, dzięki czemu oferuje nowocześniejszą infrastrukturę, ciekawszą nitkę oraz lepsze wrażenia z jazdy dla uczestników.

Nowy tor oferuje długość okrążenia wynoszącą aż 1,5 kilometra, podczas gdy Tor Wschodzący Białystok jest o prawie pół kilometra krótszy. Dzięki temu przejażdżki sprawiają więcej frajdy, gdyż uczestnicy mogą lepiej zapoznać się z danym autem, a sama atrakcja trwa po prostu dłużej. Warto też wspomnieć o infrastrukturze nowego toru, która robi lepsze wrażenie niż ta obecna na Torze Wschodzący Białystok. Tor w Wasilkowie oferuje nowoczesny budynek, płyty poślizgowe z kurtynami wodnymi, szarpaki oraz ciekawe wzniesienie z nawierzchnią poślizgową.

Tor Białystok - największa motoryzacyjna atrakcja na Podlasiu


Tor Białystok jest położony na obrzeżach stolicy Podlasia. Piękna okolica oraz oddalenie od zgiełku miasta sprawia, że jest świetną opcją na spędzenie wolnego weekendu z rodziną i przyjaciółmi. Nowa nawierzchnia sprawia, że jazda po torze wyścigowym Białystok to sama przyjemność. Tor jest gładki, równy i bezpieczny, dzięki czemu umożliwia dobre przetestowanie możliwości sportowych samochodów.

Wydarzenia motoryzacyjne na Torze Wyścigowym Białystok


Mieszkańcy województwa podlaskiego mogą cieszyć się licznymi wydarzeniami, które są organizowane na Torze Białystok. Cyklicznie odbywają się tu wydarzenia typu Moto Track Day. Aby wziąć w nich udział, wystarczy mieć prawo jazdy kat. A i sprawny technicznie motocykl.

Na torze Białystok organizowane są także samochodowe jazdy swobodne, gdzie uczestnicy są dzieleni na kilka grup (5-6 samochodów w jednej grupie). Takie wydarzenia odbywają się tu po kilka razy w tygodniu. Jak sama nazwa wskazuje, uczestnicy mają wolną rękę i mogą przetestować swoje umiejętności oraz potrenować jazdę w bezpiecznych warunkach na torze.

Co jakiś czas na torze odbywają się też track days na płytach poślizgowych, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności jazdy w poślizgu.

Jedną z głównych atrakcji na torze Białystok są przejażdżki superautami organizowane przez Devil-Cars. Uczestnicy mogą przetestować wtedy sportowe auta: Lamborghini, Ferrari, Porsche, bolidy wyścigowe bez dachu i wiele innych. Wstęp na takie wydarzenie jest bezpłatny, jednak aby się przejechać, należy wykupić voucher na przejazd w naszej firmie. Eventy te są organizowane cyklicznie w okresie od maja do października. Sprawdź, kiedy jeździmy na torze wyścigowym Białystok i przyjdź na nasze motoryzacyjne wydarzenie z całą rodziną!

1.5 km
dł. 1.5 km  /  szer. 10 m /  asfalt
Tor Gdańsk - Pszczółki

Autodrom Pszczółki


Tor Pszczółki koło Gdańska to nowoczesny tor dla samochodów oraz motocykli. Powstał w 2015 roku, a jego właścicielem jest Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego - Autodrom Pomorze. Kompleks o łącznej powierzchni 8 hektarów położony jest w odległości około 25 kilometrów od Gdańska. Na jego terenie znajdują się: najdłuższy na Pomorzu tor kartingowy (1020 m), tor ziemny dla quadów (500 m), płyty poślizgowe, plac manewrowy oraz budynek biurowy.

Tor wyposażony jest w sygnalizację świetlną oraz system pomiaru czasu przejazdu, co pozwala na organizowanie różnego rodzaju zawodów. Nowa infrastruktura umożliwia realizację przejazdów najpopularniejszymi autami, takimi jak bolidy wyścigowe, Lamborghini czy Ferrari.

Tor Gdańsk Pszczółki - najlepszy tor wyścigowy na północy kraju


Tor wyścigowy Gdańsk Pszczółki powstał w celach szkoleniowych i rekreacyjnych. Na co dzień oferuje kierowcom różne instalacje, które pozwalają doskonalić techniki jazdy. Dostępne są płyty poślizgowe, systemy destabilizujące tor jazdy oraz kurtyny wodne, które idealnie odwzorowują zachowanie auta w poślizgu. Uczestnicy szkoleń mają więc szansę zapoznać się z niebezpiecznymi sytuacjami na drodze i poznać sposoby radzenia sobie z nimi.

Na torze Pszczółki organizowane są liczne wydarzenia motoryzacyjne, w tym nasze imprezy z możliwością przejazdu supersamochodami.

Długość toru Pszczółki to 1020 metrów. Odległość ta zapewnia korzystającym z niego kierowcom możliwość sprawdzenia własnych umiejętności oraz przyspieszenia samochodów. Zróżnicowane łuki zakrętów, liczne wzniesienia oraz długa prosta dają możliwość poznania właściwości jezdnych sportowych aut. Tor wyścigowy Pszczółki jest wyposażony w wiele udogodnień dla kierowców oraz widzów obserwujących ich wyczyny. Dostępny jest parking, dwie trybuny i toalety. Autodrom Pomorze to nowoczesny ośrodek umożliwiający szybką jazdę sportowymi autami. Sprawdź, jak spisują się na nim nasze diabelskie bryki!

Wydarzenia i imprezy na Autodromie Pomorze


Tor w Pszczółkach k. Gdańska to bez wątpienia najbardziej znane miejsce na motoryzacyjnej mapie Pomorza. Organizowane są tu przede wszystkim szkolenia i kursy związane z bezpieczną jazdą - wśród nich można wymienić Drive Lab, Doskonalenie Techniki Jazdy, czy Skid Training. Cyklicznie na Autodromie Pomorze odbywają się też wydarzenia typu Quick Race, gdzie każdy może indywidualnie potrenować swoje umiejętności na torze.

Dla tych, którzy lubią się ścigać, Tor Pszczółki przygotował zawody w formie Time Attack, podczas których przez cały dzień przeprowadzany jest pomiar czasów.

Na Torze w Pszczółkach organizowane są też nasze wydarzenia z superautami w roli głównej, podczas których można przejechać się m.in. Ferrari, Lamborghini, Porsche czy bolidem KTM. Voucher na przejazd sportowym autem po torze Pszczółki może być super pomysłem na prezent dla bliskiej osoby! W każdym aucie można pojechać jako kierowca, a w niektórych również jako pasażer. Jazdy odbywają się kilka razy w roku w sezonie od maja do października. Sprawdź, jak spisują się tu nasze diabelskie bryki!

1.2 km
dł. 1.2 km  /  szer. 20 m /  asfalt
Tor Kraków

Tor Moto Park Kraków


Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Łączna powierzchnia Moto Parku wynosi 4000 m². Tor w Krakowie powstał w 2017 dzięki inicjatywie Michała Kościuszki, utalentowanego wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Jego celem było stworzenie miejsca przyjaznego dla fanów motoryzacji i służącego jako ośrodek szkoleniowy dla kierowców..

Moto Park Kraków dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w Polsce płytą poślizgową w kształcie litery S. Rozwinięta infrastruktura obiektu pozwala na organizację eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Na terenie Moto Parku Kraków znajduje się sala prezentacyjna o powierzchni 400 m². Posiada klimatyzację i nagłośnienie, umożliwia też korzystanie z Wi-Fi oraz daje dobry widok na tor wyścigowy.

Tor Kraków - motoryzacyjne serce Małopolski


Tor wyścigowy Kraków ma długość 1500 metrów i szerokość 12 metrów. To pierwszy tego typu tor w Małopolsce, co sprawia, że jest on sercem motoryzacji dla całego regionu. Jego lokalizacja zaledwie 17 kilometrów na wschód od centrum Krakowa (ulica Rzepakowa 4R) powoduje, że jest łatwo dostępny dla lokalnej społeczności oraz dla miłośników motoryzacji z całego kraju.

Moto Park Kraków pełni ważną rolę w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa na drogach dzięki organizacji szkoleń dla kierowców. Na torze zamontowano aż trzy płyty poślizgowe o różnych kształtach, na których instruktorzy uczą, jak radzić sobie w trudnych i niebezpiecznych sytuacjach na drodze. Poprawa umiejętności reakcji i kontroli nad pojazdem w trudnych warunkach to ważne elementy szkoleń, które mogą pomóc w uniknięciu wypadków i kolizji na drodze.

Tor Wyścigowy Kraków miejscem imprez motoryzacyjnych


Podczas organizowanych przez nas wydarzeń Tor Kraków pozwala też na przejechanie się sportowymi samochodami. Nitka toru o długości 1,5 kilometra została zaprojektowana tak, by dawać jak najwięcej frajdy z jazdy, jednocześnie oferując możliwość sprawdzenia właściwości jezdnych aut. Tor w Krakowie jest określany jako bardziej techniczny - podczas przejazdu kierowca ma do dyspozycji 9 zróżnicowanych zakrętów oraz proste dające możliwość sprawdzenia przyspieszenia danego samochodu.

Infrastruktura Moto Parku Kraków jest godna podziwu, a klimatyzowany budynek z dwiema salami wykładowymi, recepcją, toaletami oraz widokiem na tor zapewnia wygodę i komfort dla uczestników szkoleń, imprez czy wydarzeń. Kolejną zaletą Toru w Krakowie jest jego równa, asfaltowa nawierzchnia. Dzięki niej kierowcy podczas jazdy mają komfort prowadzenia oraz możliwość pełnego skupienia się na wrażeniach, jakie daje jazda szybkimi samochodami.

Wszystko to sprawia, że Tor w Krakowie jest nowoczesnym i profesjonalnym obiektem, na którym spotyka się społeczność motoryzacyjna południowej Polski. To miejsce, które zachęca miłośników motoryzacji do doskonalenia swoich umiejętności i czerpania radości z jazdy. Zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na przejażdżkę supersamochodem. BMW, Audi, a może Mustang? Wybór należy do Ciebie!

1.5 km
dł. 1.5 km  /  szer. 15 m /  asfalt
Tor Lublin - Ułęż

Tor Moto Park Ułęż


Tor wyścigowy Ułęż to jedna z największych atrakcji motoryzacyjnych województwa lubelskiego. Na terenie obiektu odbywają się liczne wydarzenia zrzeszające miłośników koni mechanicznych. Tor Moto Park Ułęż jest miejscem organizacji wielu eventów, które skupiają zarówno zapalonych kierowców, jak i widzów chcących podziwiać widowiskowe zmagania na torze. Oprócz tego na terenie toru realizowane są programy telewizyjne i produkcje filmowe. Tor w Ułężu nie jest tylko miejscem samochodowej rywalizacji, lecz także edukacji i doskonalenia umiejętności jazdy.

Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy, będący integralną częścią kompleksu, oferuje szeroki wachlarz szkoleń dla kierowców o różnym stopniu doświadczenia. Płyty poślizgowe, centrum szkoleniowe oraz profesjonalni instruktorzy tworzą doskonałe warunki do nauki i doskonalenia umiejętności prowadzenia pojazdu. Dla tych, którzy pragną nie tylko przeżyć emocje na torze, ale także zdobyć nową wiedzę i umiejętności, Moto Park Ułęż będzie idealnym miejscem.

Wydarzenia na Torze Ułęż


W ułęskim Moto Parku każdy fan motoryzacji znajdzie event, w którym warto wziąć udział. Obiekt umożliwia organizację przeróżnych wydarzeń związanych z samochodami czy motocyklami. Regularnie odbywają się tu Track Days, treningi sportowe, wyścigi na ¼ mili, zawody typu Time Attack z nagrodami. W miesiącach wiosenno-letnim odbywają się też tutaj przejażdżki sportowymi samochodami z Devil-Cars.

Tor Lublin Ułęż - niezapomniane emocje motoryzacyjne


Podczas naszych wydarzeń Moto Park Ułęż jest torem wyścigowym z prawdziwego zdarzenia. Nitka o długości 2,5 kilometra daje możliwość naprawdę interesującej przejażdżki jednym z naszych sportowych aut. Tor Ułęż znajduje się na obszarze zajmowanym niegdyś przez lotnisko szkoleniowe, którego były pas startowy daje możliwość rozpędzenia się do wysokich prędkości. Najdłuższa prosta sięga prawie 500 metrów, co oznacza doskonałą możliwość sprawdzenia przyspieszenia auta od 0 do setki. Zróżnicowane zakręty powodują natomiast, że trasa jest pełna wyzwań nawet dla doświadczonych kierowców.

Tor jest zlokalizowany w miejscowości Nowodwór - około 56 kilometrów od Lublina i 100 km od Warszawy. Kierowcy korzystający z Toru wyścigowego Lublin Ułęż dysponują pięcioma zakrętami, w których mogą sprawdzić zwinność i przyczepność auta. Podczas wydarzeń motoryzacyjnych widzowie mogą korzystać z zaplecza gastronomicznego i innych licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów eventów. Za sprawą długiej prostej polecamy w szczególności przejażdżki naszymi najszybszymi autami. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na Nissana GTR, Ferrari Italię 458 czy inne auto z naszej oferty, będziesz zachwycony wrażeniami, jakie daje jazda po torze Lublin Ułęż.

2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 30 m /  asfalt
Tor Łódź

Tor Łódź


Tor Łódź to jeden z najmłodszych torów wyścigowych w całym kraju. Powstał we wrześniu 2016 roku. Jego wielką zaletą jest położenie w centralnej części Polski. Można powiedzieć, że lokalizacja jest doskonała. Tor znajduje się na przecięciu autostrady A1 i A2 w pobliżu węzła Stryków, przy DK71. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź jest jedynym takim obiektem w województwie łódzkim. Daje możliwość szybkiej i bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów, motocykli oraz gokartów.

ODTJ składa się z nitki toru, dwóch płyt poślizgowych oraz budynku z salą konferencyjną i kawiarnią. Obiekt został wyposażony w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. Oprócz roli ODTJ Tor Stryków k. Łodzi doskonale nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez zarówno dla osób prywatnych, jak i całych firm.

Tor Łódź - nowoczesny obiekt w centrum Polski!


Tor wyścigowy Łódź, zlokalizowany pod Strykowem, jest profesjonalnym obiektem, który umożliwia szybką jazdę w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach. W każdym sezonie organizowane są na nim liczne wydarzenia motoryzacyjne zrzeszające fanów szybkich aut i motocykli. Charakterystycznym elementem toru są liczne wzniesienia. Różnica pomiędzy najniżej, a najwyżej położonym punktem wynosi aż 6,5 metra, co wymaga od kierowcy nie lada umiejętności i sprawia, że jazda po torze jest jeszcze ciekawsza.

Na potrzeby naszej firmy na torze organizowana jest nitka o długości 1,05 kilometra. Ciasne zakręty pozwalają na idealne sprawdzenie możliwości zarówno kierowców, jak i samochodów. O przyjemność z jazdy dba gładka, asfaltowa nawierzchnia. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą szybkich aut i sprawdź je na Torze w Łodzi.

Łódzki obiekt funkcjonuje przede wszystkim jako ośrodek, w którym kierowcy mogą doskonalić umiejętności jazdy pod okiem instruktorów. Szkolenia odbywają się z wykorzystaniem bogatej infrastruktury toru, w której skład wchodzą dwie płyty poślizgowe oraz system zraszania zakrętów. Dzięki nim uczestnik szkolenia może na własnej skórze doświadczyć, jak zachowuje się auto w niekontrolowanych sytuacjach oraz wyrobić u siebie dobre nawyki, które zapobiegną ich występowaniu.

Tor Wyścigowy Łódź - wydarzenia, imprezy, szkolenia


Codziennością na łódzkim torze są tzw. Track Days, czyli treningi na torze dla każdego kierowcy. Chętni mogą przyjeżdżać na tor własnymi autami, bez względu na wiek czy moc auta. To świetna okazja do spróbowania swoich sił w kontrolowanych warunkach oraz porównania własnych umiejętności z innymi kierowcami. Przydatną rzeczą jest tu pomiar czasu systemem Tag Heuer z prezentacją wyników na ekranie w poczekalni oraz online na smartfonie.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem na Torze Łódź jest Super OES, czyli impreza rozgrywana w formie rally sportu, podczas której kierowcy - amatorzy mogą sprawdzić swoje umiejętności i lepiej poznać możliwości auta. Dla osób bardziej doświadczonych przygotowano specjalną klasę Profi, w której udział biorą kierowcy z większymi umiejętnościami.

Na Torze Łódź organizowane są też wydarzenia z udziałem superaut, podczas których można zasiąść za kierownicą lub na fotelu pasażera sportowego samochodu. Wstęp na eventy naszej firmy jest darmowy dla każdego, a żeby przejechać się którymś autem, należy wykupić Voucher. Wiemy, że wielu z Was kupuje takie vouchery na prezent, co niezmiernie nas cieszy. Zapraszamy do aktywnego brania udziału w wydarzeniach Devil-Cars na Torze Łódź.

1.05 km
dł. 1.05 km  /  szer. 12 m /  Asfalt
Tor Poznań Tor Główny

Tor Poznań


Tor Poznań jest najnowocześniejszym i największym tego typu obiektem w Polsce. Powstał na terenie byłego poznańskiego lotniska Ławica. Kompleks składa się z toru samochodowo-motocyklowego o długości 4085 m i toru kartingowego mierzącego 1480 m. Można tam nie tylko legalnie przekroczyć prędkość 140 km/h, ale także przeprowadzić spotkanie biznesowe, prezentację, nauczyć się bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, najeść do syta, a nawet przespać.

Imprezy organizowane na jego terenie ściągają tysiące ludzi. Jeździli tu tacy wybitni kierowcy, jak Michael Schumacher, Jackie Stewart czy Lewis Hamilton. W 2010 roku pojawił się tam nawet Robert Kubica, który prezentował możliwości bolidu Formuły 1 podczas N-Gine Renault F1 Team Show. Na torze wyścigowym w Poznaniu są organizowane najlepsze imprezy zrzeszające polskich fanów szybkich samochodów.

Tor Poznań - Najdłuższy Tor Wyścigowy w Polsce


Tor Wyścigowy Poznań jako jedyny w Polsce otrzymał światową homologację wyścigową FIA oraz europejską UEM, dzięki czemu na jego terenie istnieje możliwość organizowania profesjonalnych wyścigów samochodowych. Imponująca długość okrążenia wynosi aż 4,1 kilometra. Na tym dystansie do dyspozycji kierowców pozostaje 11 zakrętów oraz wiele prostych i długich odcinków równego asfaltu. Nawierzchnia Toru w Poznaniu została niedawno całkowicie wymieniona, dzięki czemu każdy kierowca może liczyć na perfekcyjną przyczepność i najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas szybkiej jazdy.

Właścicielem poznańskiego toru jest Automobilklub Wielkopolski. Tor powstawał w latach 1975-1977, a za jego projekt odpowiadał inż. Mieczysław Biliński. Początkowo obiekt służył jako miejsce imprez motocyklowych, jednak szybko zaczęto organizować tam wyścigi samochodowe.

Wydarzenia i imprezy motoryzacyjne na Torze Poznań Główny


Poznański tor słynie z licznych imprez motoryzacyjnych, które zrzeszają miłośników szybkich samochodów. Przede wszystkim odbywają się tu wyścigi samochodowe, takie jak Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Udział w nich bierze wielu zawodników należących do Klubu, którzy chcą rozwijać swoją pasję i sprawdzić się w rywalizacji z innymi kierowcami. Tor Poznań przygotował też ciekawą rywalizację, w której mogą uczestniczyć również kierowcy nieposiadający licencji zawodnika sportu samochodowego. Są to zawody SuperOES.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem na Torze Poznań jest FIA European Truck Racing Championship, gdzie o tytuł mistrza Europy walczą kierowcy 5-tonowych ciężarówek.

Oprócz powyższych, na Torze Wyścigowym Poznań odbywają się rajdy KJS, Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych, czy też Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski.

Eventy z superautami na Torze Poznań


Jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji na Torze Poznań są nasze eventy, podczas których każdy może przejechać się superautem. To wyjątkowa okazja, by zasiąść za kierownicą Ferrari, Lamborghini, czy Porsche. Na tor zabieramy też bolidy wyścigowe bez dachu oraz wiele innych samochodów o potężnej mocy i ekscytującym wyglądzie.

Aby przejechać się sportowym samochodem na Torze Poznań, należy wykupić Voucher. Najlepiej zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem, gdyż miejsca na niektóre auta szybko się zapełniają. W niektórych jest też możliwość przejażdżki na fotelu pasażera. Sam wstęp na nasze wydarzenia jest bezpłatny dla każdego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów - może skusisz się na szybką jazdę?

4.1 km
dł. 4.1 km  /  szer. 12 m /  asfalt
Tor Radom - Jastrząb

Tor Jastrząb


Autodrom Jastrząb to nowoczesny obiekt, który z powodzeniem przyciąga miłośników czterech kółek. Wielu uznaje go za jeden z najlepszych torów do sportowej jazdy w Polsce. Tor Jastrząb znajduje się w miejscowości Czerwienica i zajmuje obszar aż 20 hektarów. Od Radomia dzielą go zaledwie 24 kilometry.

Jeśli szukasz toru na europejskim poziomie, który oferuje imponującą długość okrążenia (2,4 km), nowoczesny budynek z bogatym wyposażeniem oraz przyjazną atmosferę, możesz śmiało odwiedzić to miejsce. Nasza firma organizuje tu przejażdżki sportowymi autami, podczas których wiele osób spełnia swoje motoryzacyjne marzenia!

Wymiary i układ Toru w Jastrzębiu


Na mapie polskich torów wyścigowych Jastrząb zdecydowanie wyróżnia się długością okrążenia, która wynosi aż 2,4 kilometra. Sam tor przy odpowiednim układzie osiąga nawet 3,5 kilometra. Szerokość nitki trasy w najwęższym miejscu to 10 metrów. Takie wymiary pozwalają na swobodną jazdę nawet takimi autami jak Ferrari 458 Italia, czy Lamborghini Gallardo.

Masz tu do dyspozycji aż 11 zakrętów o zróżnicowanej trajektorii, dzięki którym dobrze przetestujesz osiągi i precyzję prowadzenia danego auta. Trzy długie, proste odcinki umożliwią Ci rozwinięcie dużej prędkości oraz sprawdzenie przyspieszenia samochodów o potężnej mocy.

Ciekawym urozmaiceniem na torze Radom - Jastrząb jest wzniesienie BIG HILL o 10% stopniu nachylenia i szerokości najazdów blisko 40 metrów.

Infrastruktura Autodromu Jastrząb


Obiekt jest podzielony na różne części. Wśród nich można wymienić tor główny przeznaczony do szybkiej jazdy, tor dla gokartów, prostą do wyścigów na ¼ mili oraz płyty poślizgowe wyposażone w kurtyny wodne.

W budynku toru Jastrząb znajduje się zaplecze serwisowe, administracyjne, kawiarnia, a nawet hotel! Obiekt oferuje również nowoczesne sale szkoleniowe, boksy garażowe oraz parking na 120 samochodów.

Atrakcją, którą oferują tylko nieliczne tory, są trybuny z widokiem na nitkę toru. Pozwalają one obserwować poczynania kierowców podczas ich zmagań w sportowych autach. Trybuny na Autodromie Jastrząb mogą pomieścić nawet kilka tysięcy osób.

W budynku obok znajdują się ciekawe symulatory dachowania, zderzenia i poduszki powietrznej, które pozwalają lepiej zrozumieć, co się dzieje w trakcie krytycznych sytuacji na drodze. Zainstalowane na torze nowoczesne oświetlenie umożliwia jazdę nawet po zmroku.

Co ciekawe, obiekt w Jastrzębiu powstał w zupełności od podstaw, a nie na płycie byłego lotniska, jak ma to miejsce w większości polskich torów wyścigowych.

Szkolenia z bezpiecznej jazdy na Autodromie Jastrząb


Tor w Jastrzębiu oferuje liczne szkolenia dla kierowców, którzy chcą poprawić swoje umiejętności oraz lepiej reagować na niebezpieczne sytuacje na drodze.

W trakcie szkoleń można korzystać z 3 płyt poślizgowych: małej, dużej i okręgu. Na małej płycie można sprawdzić skuteczność hamowania na prostej nawierzchni, duża zaś oferuje trzy rzędy kurtyn wodnych, które symulują nagłe wpadnięcie auta w poślizg. Okrąg pozwala natomiast przetestować pojazd w warunkach podsterowności i nadsterowności.

Tor Jastrząb - imprezy motoryzacyjne z Devil-Cars


Na Torze Jastrząb odbywają się liczne imprezy o charakterze motoryzacyjnym, a wśród nich wydarzenia ze sportowymi samochodami w roli głównej. Podczas eventów naszej firmy możesz przejechać się supercarem, bolidem wyścigowym czy rajdówką, wystarczy zamówić voucher na taką przejażdżkę.

Jazdę superautem na torze Jastrząb możesz też podarować bliskiej osobie w prezencie i razem z nią przyjechać na tor, by obserwować jej poczynania. Takie doświadczenie zapewni mnóstwo adrenaliny. Zwłaszcza gdy zrealizujesz je na torze oferującym najwyższy europejski poziom. A takim bez wątpienia jest Autodrom Jastrząb.

2.4 km
dł. 2.4 km  /  szer. 20 m /  asfalt
Tor Warszawa - Modlin

Tor Modlin


Tor Modlin zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim koło Warszawy, to jedno z najnowszych miejsc na mapie polskiego motorsportu. Oferuje niezwykle ciekawą trasę z licznymi zakrętami, odcinkami prostymi i szykanami, które pozwolą Ci poznać możliwości sportowych aut.

To miejsce zrzesza też fanów szybkich samochodów, którzy rywalizują ze sobą na części sportowo-treningowej. Obiekt słynie też z wysokiej jakości szkoleń w zakresie bezpiecznej jazdy pod opieką doświadczonych instruktorów.

Warto wiedzieć, iż ambasadorem Toru Warszawa-Modlin jest Leszek Kuzaj, jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych.

Tor Modlin - Długość, szerokość i zakręty


Tor Modlin może pochwalić się nitką o długości 1,2 kilometra oraz szerokości nawet 12 metrów. Taki dystans oraz ciekawy kształt toru sprawiają, że jest lubiany i chwalony przez kierowców preferujących techniczne odcinki. Nawierzchnia toru jest gładka i asfaltowa, co zapewnia doskonałe warunki do jazdy.

Do dyspozycji kierowców pozostają liczne zakręty o zróżnicowanej trajektorii. Dzięki temu możesz sprawdzić zarówno swoje umiejętności, jak i możliwości testowanego samochodu. Najdłuższa prosta ma 220 metrów długości - jest to odcinek, który pozwoli Ci zobaczyć, jak przyspiesza auto o bardzo dużej mocy.

Wyjątkowa infrastruktura Toru Modlin


Tor Modlin jest również miejscem wyróżniającym się pod względem infrastruktury, oferując nowoczesny pawilon, taras widokowy oraz krytą trybunę z telebimem dla gości. Miłośnicy historii i nietypowych miejsc z pewnością docenią centrum konferencyjne z salami w prochowni z XIX-wieku, która została odnowiona pod okiem konserwatora zabytków. Wnętrza znajdują się pod ziemią, oferując niepowtarzalny, wojskowy klimat.

Drugą częścią podwarszawskiego obiektu stanowi tor szkoleniowy. Znajdziesz tu aż 3 płyty poślizgowe - małą, dużą i okrągłą. Pod okiem instruktora kierowca dowiaduje się, co robić w warunkach ograniczonej przyczepności. To jedno z najbardziej zaawansowanych miejsc tego typu w całym kraju - płyty są wyposażone w kurtyny wodne oraz szarpaki z czujnikami prędkości i wagi pojazdu.

Całość toru Modlin jest oświetlona, dzięki czemu można z niego korzystać również wieczorem czy w nocy.

Wydarzenia motoryzacyjne na Torze Modlin


Mieszkańcy stolicy oraz okolicznych miejscowości chętnie odwiedzają Tor Modlin ze względu na liczne eventy motoryzacyjne, które się na nim odbywają. Możesz tu przyjechać własnym samochodem lub motocyklem, by za opłatą potrenować w ramach jazd swobodnych (tzw. Track Days).

Corocznie na Torze Modlin odbywa się też wielkie święto, czyli MotoPiknik, gdzie goście mogą liczyć na mnóstwo atrakcji związanych z motoryzacją.

Tor Modlin - jazda sportowym autem


Na Tor Warszawa-Modlin przyjeżdżają również sportowe samochody, gwarantujące zastrzyk adrenaliny i mnóstwo pozytywnych emocji. Mowa tu o eventach organizowanych przez naszą firmę, podczas których możesz poprowadzić takie auta, jak Lamborghini, Ferrari czy Porsche. Wstęp na nasze wydarzenia jest wolny, co oznacza, że możesz przyjechać i obserwować zmagania kierowców bezpłatnie. Możesz też zdecydować się na zakup vouchera na jazdę w charakterze kierowcy czy pasażera superauta.

Przejażdżkę sportowym samochodem po Torze Modlin możesz też podarować jako ekscytujący prezent dla pasjonata motoryzacji, zapraszamy!

1.2 km
dł. 1.2 km  /  szer. 16 m /  asfalt
Tor Warszawa - Słomczyn

Tor Słomczyn


Tor wyścigowy Warszawa Słomczyn, położony około 40 km od Warszawy, jest bardzo ciekawym miejscem na mapie motorsportu w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim wyścigom rallycrossu, które stale gości. W 2016 roku tor przeszedł gruntowną modernizację, która pozwoliła w pełni wykorzystać jego potencjał. Od tego czasu Autodrom Słomczyn jest miejscem, w którym odbywają się różne, ciekawe wydarzenia motoryzacyjne.

Dużą zaletą toru w Słomczynie jest jego lokalizacja - od stolicy dzieli go zaledwie 40 kilometrów, a bliskość DK50 i ekspresówki S7 sprawia, że dojazd do niego jest bardzo łatwy.

Tor Warszawa Słomczyn - długość nitki i parametry


Obiekt w Słomczynie oferuje nitkę o długości 1208 metrów i szerokości 8 metrów z prostą startową mierzącą około 150 metrów. Dużą zaletą toru jest jego doskonała nawierzchnia. Dzięki gładkiej, asfaltowej nawierzchni w Słomczynie jeździ się przyjemnie i bezpiecznie.

Na Torze Słomczyn będziesz mógł odkryć potencjał testowanego auta dzięki licznym łukom, ciasnym zakrętom i szybkim odcinkom prostym. Imponująca szerokość oraz prawidłowe linie wpływają pozytywnie na komfort jazdy oraz jej bezpieczeństwo. Na tym torze najlepiej zachowują się auta o sztywnym zawieszeniu. Przetestuj Ferrari, Lamborghinii KTM X-BOW i zobacz, jak świetnie się prowadzą.

Bogata infrastruktura Autodromu Słomczyn


Tor wyścigowy Warszawa Słomczyn to obiekt o imponujących rozmiarach i infrastrukturze. Na widzów czekają wysokie, zadaszone trybuny zapewniające widoczność na całą nitkę toru, które mogą pomieścić setki osób zainteresowanych zmaganiami kierowców.

Właściciel obiektu zadbał też o kilkadziesiąt miejsc parkingowych i padok. Obiekt jest wyposażony w profesjonalne biuro z salą szkoleniową, trybuny sędziowskie i nowoczesne toalety.

Tor Słomczyn - przejażdżki sportowymi samochodami


Autodrom Słomczyn jest miejscem, gdzie nasza firma organizuje przejażdżki sportowymi autami dla każdego. W tym miejscu możesz spróbować swoich sił za kierownicą superauta, samochodu rajdowego, czy bolidu wyścigowego. Imprezy Devil-Cars zawsze przyciągają do Słomczyna setki osób zainteresowanych przejażdżkami.

Jazda superautem to atrakcja, którą możesz kupić dla siebie lub podarować ją osobie, która uwielbia prędkość, adrenalinę i nowe wyzwania. Tor Słomczyn będzie jedną z najlepszych lokalizacji w przypadku osób z Warszawy i okolic.

Imprezy motoryzacyjne na Torze Słomczyn


Przyjazna atmosfera, klimat, trybuny i bogata infrastruktura sprawiają, że na Autodromie Słomczyn odbywają się liczne wydarzenia motoryzacyjne. To obiekt idealny dla fanów motorsportu, osób chcących sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą lub po prostu przeżyć motoryzacyjną przygodę. Miłośnicy czterech i dwóch kółek chętnie wybierają Słomczyn także ze względu na doskonałą lokalizację.

Na co dzień odbywają się tu dni otwarte, podczas których możesz potrenować sportową jazdę własnym autem. Ponadto organizowane są tu treningi samochodowe i kartingowe. Wielką atrakcją, która przyciąga setki fanów są Mistrzostwa Polski Rallycross, gdzie najlepsi polscy kierowcy rywalizują w tej widowiskowej dyscyplinie na zmiennej nawierzchni. Innym bardzo ciekawym wydarzeniem na tym obiekcie jest Rajd Barbórka, podczas którego uczestnicy walczą o najlepszy czas. W Słomczynie odbywają się dwa odcinki specjalne tej rywalizacji. Uczestnicy jeżdżą po torze asfaltowym oraz specjalnym odcinku szutrowym.

Warto też wspomnieć o takich wydarzeniach jak Puchar Toru Słomczyn, Szutrowy Puchar Toru Słomczyn, Kartingowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Rok Cup Poland czy Rotax Max Challenge Polska.

Jak widać, na Torze w Słomczynie koło Warszawy dzieje się naprawdę dużo. Organizatorzy nie próżnują, dlatego też każdy fan motoryzacji powinien to miejsce odwiedzić.

1.2 km
dł. 1.2 km  /  szer. 12 m /  asfalt
Tor Wrocław - Krzywa

Tor Krzywa


Tor Krzywa (Wrocław) to jeden z najnowszych torów wyścigowych w całej Polsce. Powstał na terenie dawnego Toru Pixers Ring. Obiekt znajduje się w miejscowości Osła, przy autostradzie A4 na wysokości Bolesławca koło Legnicy i Wrocławia. Jest to idealne miejsce, jeśli chcesz spróbować swoich sił w prawdziwej jeździe wyścigowej, niezależnie od doświadczenia.

Na kierowców lubiących szybką jazdę czeka tor wyścigowy o imponującej długości 1,8 kilometra. W pełni asfaltowa nawierzchnia gwarantuje doskonałą przyczepność, co wpływa na pewność prowadzenia. Równy i gładki asfalt zwiększa też komfort oraz bezpieczeństwo każdego przejazdu.

Krzywa to tor, który został zaprojektowany przez specjalistów w swojej dziedzinie. Dobrze wiedzieli, w jaki sposób zaplanować jego kształt, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Tor Wrocław Krzywa to aż 12 interesujących zakrętów i 3 proste odcinki, które zapewniają świetne emocje. Warto podkreślić też imponującą szerokość nitki, wynoszącą średnio aż 8 metrów.

Tor wyścigowy k. Wrocławia - Krzywa - jeden z najnowszych polskich torów samochodowych


Cały obiekt w Osłej zajmuje obszar 10 hektarów. Na jego powierzchni, oprócz toru wyścigowego, znajdują się 4 odrębne odcinki do uprawniania pięciu typów motorsportu. Jeśli chcesz obserwować zmagania kierowców sportowych aut, możesz to zrobić, korzystając z platformy widokowej dostępnej na obiekcie. Znajdziesz tu również strefę relaksu, salon VR z symulatorem rajdowym oraz obszerny parking na kilkadziesiąt samochodów.

Tor zbiera bardzo pochlebne recenzje wśród użytkowników, którzy cenią sobie bezpieczną i zadbaną nawierzchnie oraz szerokość nitki. Większość odwiedzających chwali też dobrą organizację, przyjazną obsługę oraz pozytywną atmosferę, jaka panuje w tym miejscu.

Dolnośląska mekka pasjonatów motoryzacji


Tor Krzywa koło Legnicy jest miejscem, które przyciąga nie tylko zapaleńców, lecz również okazjonalnych gości. Odbywają się tu liczne wydarzenia motoryzacyjne ze sportowymi autami. Bardzo często organizowane są treningi driftingu realizowane własnym samochodem z podziałem toru na strefę dla początkujących i zaawansowanych.

Cyklicznie odbywają się imprezy typu “track day”, podczas których można sprawdzić swoje umiejętności i poznać charakterystykę samochodu w bezpiecznych warunkach. Dużą atrakcją jest również Puchar Toru Krzywa w formacie Time Attack. Głównym celem pucharu jest zdobycie jak najlepszego czasu w swojej klasie (street/sport).

Tor organizuje też jazdy motocyklami, konkursy tuningowe, zawody sprintu i wiele innych wydarzeń. W tym miejscu nie można się nudzić! Potwierdzają to liczne pozytywne opinie o torze.

Jazdy sportowymi autami na Torze Krzywa - wydarzenie motoryzacyjne dla każdego


Na Torze Krzywa odbywają się liczne eventy motoryzacyjne, które zawsze przyciągają wielu zainteresowanych. Nasza firma organizuje tu przejażdżki sportowymi samochodami, podczas których możesz przejechać się jako kierowca lub pasażer.

To idealna okazja, by sprawdzić, jak przyspieszają samochody najlepszych marek na świecie, takich jak Lamborghini czy Ferrari. Wstęp na eventy jest bezpłatny, jednak aby przejechać się którymś z aut, należy kupić odpowiedni voucher. Można to zrobić na miejscu, jeśli jednak jesteś zdecydowany na przejazd konkretnym autem, warto zamówić go z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wizyta na Torze Krzywa to możliwość spędzenia czasu wśród innych pasjonatów motoryzacji. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z motoryzacją, to miejsce dostarczy Ci niezapomnianych emocji!

1.8 km
dł. 1.8 km  /  szer. 8 m /  asfalt
Tor Bednary

Tor Bednary


Tor wyścigowy Bednary powstał na płycie byłego lotniska wojskowego Poznań - Bednary, ok. 28 kilometrów na północny wschód od Poznania Na jego terenie od kilku już lat funkcjonuje Sobiesław Zasada Centrum założone przez znanego kierowcę rajdowego. Obecnie ośrodek jest jednym z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjno-szkoleniowych w Europie. Wyposażony został m.in. w sztuczne wzniesienie z płytami poślizgowymi, siedem niezależnych, bezkolizyjnych modułów szkoleniowych, specjalistyczne „rynny” przeznaczone do prowadzenia zajęć tzw. aquaplaningu, nowoczesny system przeszkód mechanicznych, „szarpaków” oraz kurtyn wodnych. Poza torem wyścigowym znajdują się tutaj również tory: gokartowy, motocyklowy oraz 2 tory off-road. Oprócz tego do dyspozycji klientów oddano bazę hotelową, restaurację, trzy sale wykładowe, warsztat mechaniczny i myjnię samochodową.

Tor Bednary - długi, zaawansowany i nowoczesny tor wyścigowy


Tor wyścigowy Bednary k. Poznania to świetna opcja dla osób chcących przejechać się na dłuższym odcinku. Sprawdź na nim nasze Subaru, Porsche oraz wiele innych sportowych samochodów! Nitka okrążenia należy do jednych z najdłuższych w Polsce i imponuje długością 2500 metrów. To dystans, na którym można dobrze poznać możliwości auta, które się prowadzi. Tor jest tak skonfigurowany, by kierowcy mogli trenować zarówno w wąskich sekcjach wymagających technicznych umiejętności, jak i na długich prostych umożliwiających rozwijanie wysokich prędkości. Liczne wzniesienia jeszcze bardziej potęgują wrażenie szybkiej jazdy. Podaruj sobie lub komuś potężną dawkę adrenaliny i zamów voucher na przejazd po torze wyścigowym .

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na pobliskich torach: Tor Poznań Główny i Tor Poznań Kartingowy.
2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 50 m /  asfalt
Tor Biała Podlaska

Tor Biała Podlaska


Tor Biała Podlaska jest położony na terenie byłego lotniska wojskowego w Białej Podlaskiej. Od Lublina dzielą go 124 kilometry, a od Warszawy 168. Dobra lokalizacja toru oraz duża powierzchnia obiektu sprawiają, że jest miejscem, w którym organizowane są liczne imprezy motoryzacyjne na szczeblu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. W ciągu ostatnich lat tor wyścigowy Biała Podlaska gościł wielu kierowców światowej klasy, którzy uczestniczyli w takich wydarzeniach, jak wyścigi, rajdy, czy Mistrzostwa Polski. Na terenie obiektu odbywają się też szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy, testy samochodów, zloty aut, treningi oraz wiele innych imprez motoryzacyjnych.

Tor Biała Podlaska - tor na terenie byłego lotniska


Tor w Białej Podlaskiej ma za sobą ciekawą historię. To właśnie tutaj w 2013 roku Kuba Przygoński, zawodnik ORLEN Team pobił rekord prędkości w jeździe driftem, osiągając świetny wynik 217.79 km/h. Rok później, w sierpniu odbyła się impreza Battle Royale, czyli pierwsze w naszym kraju ME w Drag Racingu na dystansie 1 mili. Na torze wyścigowym Biała Podlaska realizowano też program telewizji TVN Turbo pod tytułem K2 Kierowców Dwóch. Nitka toru ma w zależności od konfiguracji długość od 2000 do 3500 m. Jej szerokość waha się od 12 do 16 metrów. Podczas wydarzeń motoryzacyjnych ustawiane są specjalne szykany, dzięki którym kierowcy mają do dyspozycji wiele ciekawych zakrętów i nawrotów.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na pobliskim torze: Tor Lublin-Ułęż.
2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 16 m /  beton, asfalt, szuter
Tor Białystok Offroad

Tor Białystok Offroad


Tor Białystok off-road to ustalana przez nas trasa przejazdu terenowym autem po trudnym, leśnym terenie. Do dyspozycji klientów pozostają liczne podjazdy, strome zbocza, błoto, piasek i ekstremalne wrażenia! Wodne przeprawy i błotne rowy w otoczeniu lasu to gwarancja przypływu adrenaliny!

Ekstremalna jazda terenowa - offroad Białystok


Jazdy na torze off-road w Białymstoku realizowane są specjalnie przygotowanymi do tego terenówkami z napędem 4x4, profesjonalnymi wyciągarkami i dużą mocą. Szczęśliwcy będą mieli okazję spotkać dziką zwierzynę zamieszkującą podlaskie lasy. Przejazdy na torze Białystok off-road odbywają się w charakterze pasażera po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W jednym pojeździe mogą przebywać maksymalnie 2-3 osoby.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższym torze: Tor Białystok.
20 km
dł. 20 km  /  szer. 450 m /  Jazda Lasem
Tor Borsk

Tor Borsk


Tor Borsk jest położony około 80 kilometrów na południowy-zachód od Gdańska. Każdy miłośnik motoryzacji powinien odwiedzić to miejsce podczas wycieczki po Pomorzu. Ogromną zaletą Toru w Borsku jest otaczająca go malownicza okolica. Wokół obiektu rozciągają się liczne jeziora oraz trasy biegowe, rowerowe i wycieczkowe należące do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal powstaje też nowe osiedle mieszkaniowe Osada Borsk, na którym wyrastają nowe domki jednorodzinne. Tor Borsk zajmuje powierzchnię byłego lotniska wojskowego.

Tor Borsk - piękna, malownicza okolica blisko Morza


Tor wyścigowy Borsk k. Gdańska liczy sobie w zależności od ustawienia od 1200 do 2300 metrów długości i 30 metrów szerokości. Należy do nielicznej grupy obiektów, które zapewniają kierowcom naprawdę duże emocje. Na betonowej nawierzchni znajdziesz wiele ciekawych zakrętów, szykan i łuków, które nie pozwolą na nudę podczas przejażdżki sportowym samochodem. Obiekt jest dosyć wymagający, ale z jazdą po nim poradzą sobie nawet kierowcy - amatorzy. Na torze w Borsku organizowane są różne imprezy motoryzacyjne, a także eventy prywatne i firmowe. Jeśli więc mieszkasz na Pomorzu lub odwiedzasz je podczas urlopu, koniecznie zajrzyj na Tor wyścigowy Borsk i zaznaj niesamowitych motoryzacyjnych emocji!

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na pobliskim torze: Tor Gdańsk-Pszczółki.
1.2 km
dł. 1.2 km  /  szer. 30 m /  beton
Tor Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny

Tor Silesia Ring - Kamień Śląski


Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim koło Opola działa od 2016 roku, jest więc jednym z najnowszych obiektów tego typu w Polsce. Został wybudowany na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim. Silesia Ring jest profesjonalnym torem z boksami serwisowymi, zapleczem i budynkiem biznesowo-konferencyjnym. Oferuje odwiedzającym go osobom liczne udogodnienia i atrakcje - salę eventową z bezpośrednim widokiem na nitkę toru, taras widokowy, salę kinową, zaplecze do cateringu, pokoje VIP oraz wieżę startową. Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 300 hektarów, a jego rozbudowana infrastruktura pozwala na organizację różnego rodzaju wydarzeń motoryzacyjnych, eventów firmowych i szkoleń. Odbywają się tu także imprezy rozrywkowe i wystawiennicze.

Tor Silesia Ring - Kamień Śląski - nowoczesny tor wyścigowy w pobliżu europejskich stolic


Nitka Toru Wyścigowego Silesia Ring liczy sobie aż 3600 metrów, co oznacza, iż jest drugą pod względem długości w Polsce. Szerokość wahająca się od 12 do 15 metrów oraz najdłuższy prosty odcinek o długości 0,73 kilometra umożliwiają idealne przetestowanie mocnych aut oraz własnych umiejętności jazdy po torze wyścigowym. Do dyspozycji kierowców pozostaje 15 zakrętów (9 prawych i 6 lewych) o różnym stopniu trudności. Właśnie dlatego każdy kierowca, niezależnie od umiejętności będzie mógł przeżyć ekscytujące chwile. Na Silesii Ring możliwych jest aż 7 różnych konfiguracji nitki, dzięki czemu wynajmujący mogą wykorzystać ją na wiele sposobów.
Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim ma zainstalowany system odprowadzania wody, dzięki czemu pozwala na bezpieczną i szybką jazdę nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Zabezpieczenia w postaci barier energochłonnych oraz pułapek żwirowych dbają o bezpieczeństwo kierowców.
Unikalną cechą tego obiektu jest możliwość precyzyjnego pomiaru czasu dzięki technologii firmy MyLaps / TagHeuer, stosowanej na najlepszych torach wyścigowych całego świata.

Bogata infrastruktura Toru Silesia Ring


Godna podziwu jest też infrastruktura, a w szczególności Hospitality Center, czyli budynek konferencyjno-usługowy. Znajdujące się w nim osoby mogą podziwiać widok na cały tor, dzięki panoramicznej, przeszklonej elewacji. Ten obiekt może pomieścić nawet 150 osób jednocześnie, co daje ogromne możliwości dostosowania go do wielu różnych wydarzeń.
Na terenie toru znajduje się też hotel z restauracją, będący doskonałym miejscem na wspólne spotkania, nie tylko biznesowe. Hotel może pomieścić 40 osób, podobnie jak restauracja z kawiarnią.
Ciekawym rozwiązaniem jest obecność serwisu oferującego obsługę aut podczas przejazdów. W razie niespodziewanej awarii mamy więc dostęp do profesjonalnego warsztatu, który pomoże w przywróceniu samochodu do pełnej sprawności.
Mało tego, Silesia Ring oferuje też coś dla pasjonatów podróży powietrznych. Na terenie obiektu znajduje się lądowisko dla samolotów o długości 900 metrów.

Dogodna lokalizacja


Tor Silesia Ring jest położony zaledwie 30 km od Opola i 8 km od nitki autostrady A4 Niezwykle dogodna lokalizacja toru oraz doskonały dojazd sprawiają, że chętnie odwiedzają go mieszkańcy pobliskich europejskich stolic - Warszawy, Berlina, Pragi, Bratysławy i Wiednia. Kamień Śląski dzieli od nich mniej niż 4,5 godziny jazdy.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższych torach: Tor Wrocław-Krzywa i Tor Kraków .

Osoby chcące przejechać się na najdłuższym polskim torze zapraszamy na Tor Poznań Główny.
3.6 km
dł. 3.6 km  /  szer. 20 m /  asflat
Tor Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy

Tor Silesia Ring Karting


Tor Silesia Ring Karting jest częścią Toru Głównego Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - miejscowości położonej około 30 kilometrów od Opola. Silesia Ring to jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce, a 1,5-kilometrowy tor kartingowy jest dłuższy niż niejeden standardowy tor w Polsce. To perfekcyjne miejsce na zorganizowanie wydarzenia motoryzacyjnego, imprezy firmowej czy spotkania towarzyskiego. Silesia Ring jest obiektem, który zapewni mnóstwo zabawy i wiele atrakcji każdemu miłośnikowi szybkich samochodów. Sala eventowa i kinowa, wieża widokowa, trybuny, zaplecze kuchenne i sanitarne to tylko niektóre z elementów rozbudowanej infrastruktury toru kartingowego w Kamieniu Śląskim. Położone nieopodal pole golfowe i namiotowe oraz tereny, na których można rozpalić grilla i ognisko, sprawiają, że wycieczka do tego miejsca będzie świetnym sposobem na spędzenie wolnego weekendu.

Tor kartingowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - genialne emocje nie tylko na gokartach!


Nitka toru kartingowego Silesia Ring liczy sobie aż 1500 metrów długości i jest doskonale przygotowana do jazdy mocnymi i szybkimi samochodami. To po prostu skrócony odcinek toru głównego, który różni się od niego jedynie długością. Prosta o długości 600 metrów pozwala na rozwinięcie naprawdę ekscytującej prędkości a siedem zakrętów (5 prawych i 2 lewe) dają możliwość poznania zachowania auta w każdej sytuacji. Tor kartingowy Silesia Ring będzie świetnym wyborem dla każdego pasjonata motoryzacji.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższych torach: Tor Wrocław-Krzywa i Tor Kraków .

Osoby chcące przejechać się na najdłuższym polskim torze zapraszamy na Tor Poznań Główny.
1.5 km
dł. 1.5 km  /  szer. 20 m /  asfalt
Tor Kielce

Tor Kielce Masłów


Tor Kielce jest położony na terenie lotniska Kielce Masłów, w odległości około 11 kilometrów na północny-wschód od centrum miasta. Cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu miłośników motoryzacji i szybkich samochodów. Na terenie Toru Kielce Masłów organizowane są wydarzenia motoryzacyjne, lotnicze i kulturalne. Malownicza okolica wokół toru oferuje przyjezdnym możliwość spędzenia czasu wśród pięknego krajobrazu i zieleni. Tor wyścigowy w Kielcach to miejsce, w którym świetnie odnajdą się zarówno kierowcy - amatorzy, jak i profesjonaliści.

Tor Kielce - idealne miejsce dla fanów motoryzacji i lotnictwa


Tor Kielce jest obiektem sportowym funkcjonującym od 1937 r. Podczas realizacji przejazdów sportowymi samochodami mamy do dyspozycji szeroki pas startowy o długości 1,2 kilometra. Umożliwia on wyznaczenie trasy obejmującej zarówno elementy trudne technicznie, jak i pozwalające na osiąganie dużych prędkości. Właśnie dzięki temu jazda na Torze Kielce Masłów zadowoli tych, których celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności, a także bardziej doświadczonych kierowców, liczących na przeżycie niezapomnianych wrażeń. Długość jednego okrążenia to 2500 metrów. To jeden z najbardziej dynamicznych torów w naszym kraju. Na torze znajdziesz aż 7 interesujących zakrętów o zróżnicowanej paraboli, dzięki czemu przekonasz się o własnych umiejętnościach szybkiej jazdy. Najdłuższa prosta liczy 400 metrów. To właśnie na niej sprawdzisz przyspieszenie naszych aut. Tor Kielce daje możliwość rozwijania wysokich prędkości naszymi sportowymi samochodami, np. Lamborghini czy Ferrari.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższym torze: Tor Radom-Jastrząb.
2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 30 m /  asfalt
Tor Koszalin

Tor Koszalin


Tor wyścigowy Koszalin znajduje się na terenie Motoparku Koszalin, który jest położony w odległości zaledwie 2 kilometrów od centrum miasta. To jedno z najciekawszych miejsc tego typu w całej Polsce. Obiekt ma imponującą powierzchnię blisko 5 hektarów. Znajdują się na nim tor wyścigowy, tor terenowy oraz sekcja gruntowa SuperMoto. W Motoparku Koszalin organizowane są imprezy sportowe i integracyjne związane z tematyką motoryzacji. Kierowcy chcący podnieść swoje umiejętności w zakresie bezpiecznej jazdy także znajdą coś dla siebie - doświadczona kadra instruktorska prowadzi szkolenia na temat technik jazdy.

Tor Koszalin - świetny Motopark blisko Morza!


Nasza firma organizuje imprezy na torze w Koszalinie, wykorzystując jego nitkę o długości 1050 metrów. Asfaltowa nawierzchnia jest gładka, posiada jednak wzniesienia, które potęgują fantastyczne wrażenia z jazdy naszymi sportowymi samochodami. Liczne zakręty o różnej paraboli oraz długie proste pozwalają na świetne sprawdzenie możliwości testowanych aut. Tor Koszalin jest wyposażony w wygodne trybuny dające idealny widok na trasę przejazdu. Na torze można też wypożyczyć gokarta czy obejrzeć pokazy kaskaderskie. Nie ma więc mowy o nudzie! My polecamy przejażdżki naszymi szybkimi sportowymi autami, podczas których można doświadczyć naprawdę dużego skoku adrenaliny!

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Zapraszamy na pobliski Autodrom Pomorze.
1.05 km
dł. 1.05 km  /  szer. 15 m /  asfalt
Tor Legnica

Tor Legnica


Tor Legnica przeszedł już do historii. Był zlokalizowany na terenie nieistniejącego już lotniska wojskowego w Legnicy. Kompleks składał się z toru samochodowo-motocyklowego o łącznej powierzchni 4000 m2, w tym toru głównego o wymiarach 1600 m x 40 m. Tor w Legnicy był położony po południowo-wschodniej stronie Legnicy. W czasach swej świetności przyciągał do siebie maniaków motoryzacyjnych, którzy przybywali na legnickie lotnisko w celu podszkolenia umiejętności za kółkiem, czy po prostu “wyszalenia się” na torze. Odbywały się tu także zawody Rally Sprint oraz zawody driftowania Drift Open.

Tor Legnica - zamknięty od 2015 r.


Tor wyścigowy w Legnicy mieścił się na terenie lotniska, które zostało formalnie zlikwidowane w 2015 roku i przekształcone w obszar inwestycyjny przeznaczony dla firm usługowych i produkcyjnych. Obecnie istnieje tam wiele obiektów handlowych, między innymi hipermarket i magazyny. Kierowcy korzystający niegdyś z toru w Legnicy mieli do dyspozycji nitkę o długości 1600 metrów i szerokości 40 metrów.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższym torze: Tor Wrocław-Krzywa.
2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 40 m /  asfalt
Tor Lublin

Tor wyścigowy Lublin


Tor w Lublinie ma długość 1420 metrów, a jego szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Zarządcą jest Automobilklub Lubelski. Można tam wjeżdżać po podpisaniu oświadczenia i zapoznaniu się z regulaminem toru, o ile nie odbywają się na nim inne przejażdżki. Na torze często organizowane są weekendowe treningi jazdy. Tor wyścigowy w Lublinie był przez wiele lat zarządzany przez Automobilklub Lubelski. Początkiem końca pięknej historii stał się hałas, który przeszkadzał okolicznym mieszkańcom. Tor przy Zemborzyckiej zostanie zastąpiony przez osiedle mieszkaniowe. Główna nitka obiektu liczyła sobie długość 1200 metrów i szerokość 12 metrów. Tor w Lublinie był miejscem, gdzie organizowano liczne wydarzenia o charakterze motoryzacyjnym i kulturalnym.

Obecnie najbliższym tego typu miejscem jest Tor Lublin Ułęż, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi eventami motoryzacyjnymi.

1.2 km
dł. 1.2 km  /  szer. 12 m /  asfalt
Tor Mikołajki

Tor Mikołajki


Nowoczesny obiekt sportowy zlokalizowany w Mikołajkach na powierzchni ponad 15 hektarów, oddany do użytku w 2009 roku. Tor o nawierzchni szutrowej zaprojektowany w podwójnej konfiguracji, umożliwiający równoczesny przejazd dwóch samochodów. Powstał specjalnie z myślą o Rajdzie Polski, który w 2009 roku po długiej przerwie ponownie został włączony do cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Podczas Rajdu Polski na Torze Mikołajki rozgrywany jest Super Odcinek Specjalny rozpoczynający i kończący imprezę. Końcowy Super OS co roku transmitowany jest "na żywo" w telewizji. Na torze w Mikołajkach można było zobaczyć takich kierowców jak Loeb, Latvala i Solberg. Unikatowość oraz świetna lokalizacja obiektu, rozbudowana baza noclegowa i możliwość połączenia eventu na torze z innymi atrakcjami Mazur to najsilniejsze argumenty przemawiające za wykorzystaniem Toru Mikołajki do organizacji imprezy firmowej dla pracowników czy kluczowych klientów.

Tor w Mikołajkach - motoryzacyjna atrakcja Warmii i Mazur


Tor wyścigowy Mikołajki oferuje kierowcom imponującą długość sięgającą 2500 metrów oraz szerokość 12 metrów. Na odcinku znajdują się 4 prawe i 10 lewych zakrętów. Taki układ toru sprawia, że jazda po nim zapewnia mnóstwo zabawy i daje idealną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Długa prosta startowa daje możliwość rozpędzenia się do niemałych prędkości. W okolicy Toru w Mikołajkach znajduje się imponująca baza noclegowa mogąca pomieścić blisko 1500 osób.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższym torze: Tor Olsztyn.
1.05 km
dł. 1.05 km  /  szer. 10 m /  Szutr
Tor Nowe Miasto

Tor Nowe Miasto nad Pilicą


Tor jest położony w województwie mazowieckim w niedalekiej odległości od Nowego Miasta nad Pilicą. Od stolicy Polski dzieli go około 80 kilometrów. Tor wyścigowy Nowe Miasto nad Pilicą utworzono na płycie byłego lotniska wojskowego, dlatego też jego nawierzchnię pokrywają płyty betonowe. Nitka toru liczy sobie 2400 metrów długości oraz 30 metrów szerokości. Tor Nowe Miasto nad Pilicą umożliwia szybką jazdę szosową oraz szutrową. Dzięki ustawianym szykanom kierowcy mają do dyspozycji wiele ciekawych zakrętów oraz nawrotek, które pozwalają na sprawdzenie swoich umiejętności oraz możliwości sportowych samochodów.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższych torach: Tor Słomczyn oraz Tor Jastrząb .
2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 20 m / 
Tor Olsztyn

Tor Olsztyn


Tor Olsztyn mieści się na terenie lotniska Dajtki w południowo-zachodniej dzielnicy miasta składającej się w głównej mierze z domków jednorodzinnych. Od centrum Olsztyna dzieli go około 4,5 kilometra. Jest to największy w pobliżu miasta teren o płaskiej powierzchni (2,8 km na 1,5 km). Na terenie Toru wyścigowego Olsztyn Dajtki organizowane są różnego rodzaju wydarzenia zrzeszające miłośników motoryzacji. Odbywają się tu na przykład eliminacje Grand Prix Polski w wyścigach na ¼ mili. Z racji tego, iż Tor jest obecnie w użytkowaniu wieczystym Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego, przyciąga też fanów lotnictwa.

Tor Olsztyn Dajtki - motoryzacyjne miejsce Warmii i Mazur


Podczas organizowanych przez nas eventów długość nitki toru wynosi aż 2000 metrów. Jest to dystans umożliwiający rozwijanie dużych prędkości na prostym odcinku. Ustawiane przez nasz szykany pozwalają też na sprawdzenie aut w ciasnych zakrętach. Asfaltowa nawierzchnia Toru Wyścigowego Olsztyn Dajtki jest równa, dzięki czemu jazda po nim jest przyjemna i bezpieczna zarówno dla kierowcy, jak i samochodu. Tor jest dużą atrakcją motoryzacyjną dla wszystkich mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego i okolic. Latem przyciąga do siebie licznych fanów motoryzacji i lotnictwa. Sprawdź, jak spisują się na nim nasze szybkie samochody. Zamów voucher lub kartę podarunkową i spraw prezent najbliższej osobie.

Aktualnie nie jeździmy na tym torze. Wszystkich zainteresowanych jazdą superautami zapraszamy na Tor Pszczółki.
2 km
dł. 2 km  /  szer. 35 m /  asfalt
Tor Radom

Tor Kartodrom Radom


Budowa toru kartingowego Automobilklubu rozpoczęła się na początku lat 80-tych. Wówczas w celu włączenia do realizacji tego przedsięwzięcia szerokiej społeczności i radomskich zakładów pracy utworzono Społeczny Komitet Budowy Toru Kartingowego. Wprawdzie teoretycznie jest to tor kartingowy, jednak w praktyce obiekt w Radomiu służy także tym, którzy mają ochotę w bezpiecznych warunkach dokładniej poznać swoje auto. Co ciekawe, jest to także jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie można nauczyć się jeździć gokartami. Oferta toru w Radomiu jest oczywiście o wiele bogatsza, obejmuje także szkolenia z zakresu sportowej jazdy samochodem. Automobilklub Radomski jest Członkiem Rzeczywistym Polskiego Związku Motorowego od 1958r.

Tor kartingowy w Radomiu - dla każdego miłośnika jazdy gokartami


Kartodrom Radom jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków tego typu w całej Polsce. Przeszedł bardzo obszerną modernizację w 2008 roku. Nitka Toru w Radomiu ma 0,85 kilometra długości oraz 12 metrów szerokości. Oferuje korzystającym z niego kierowcom liczne łuki i zakręty dające mnóstwo dobrej zabawy oraz możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższym torze: Tor Jastrząb.
0.8 km
dł. 0.8 km  /  szer. 12 m /  asfalt
Tor Toruń

Tor Motopark Toruń


Oprócz Mikołaja Kopernika i pierników, Toruń słynie z jeszcze jednej rzeczy - toru wyścigowego. Tor wyścigowy w Toruniu jest położony na terenie Motoparku Toruń. Motopark Toruń jest obszarem zajmującym ponad 20 hektarów. Jest to certyfikowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy, który składa się z 6 płyt poślizgowych. Motopark Toruń składa się z toru wyścigowego o długości 1,05 km oraz toru szutrowo-asfaltowego. Na terenie obiektu znajduje się wiele udogodnień takich jak: teren zielony z miejscem do grillowania, profesjonalne korty tenisowe, pole do paintballa z infrastrukturą, restauracja, a także place do nauki jazdy samochodem. Eventy organizowane na torze Motopark Toruń dostarczają wielu emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

Tor Toruń - centrum rallycrossu i szybkiej jazdy samochodem!


Tor wyścigowy Toruń to miejsce, w którym rozgrywane są zdobywające coraz większą popularność zawody rallycrosowe, na których ściga się jednocześnie kilka samochodów. Odbywają się tu także zloty i pokazy samochodów, KJS-y i Super OES. Jest to drugi obok Słomczyna obiekt słynący z rallycrossu. Na potrzeby organizowanych przez nas imprez nitka toru ma długość 1050 metrów. Betonowa nawierzchnia toru w Toruniu świetnie sprawdzi się podczas jazdy szybkimi autami. W tym miejscu nie da się nudzić - nieopodal zlokalizowany jest tor żużlowy i paintball. Motopark zapewnia też odwiedzającym zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Zdecyduj się na jazdę po torze w Toruniu jednym z naszych aut - wybieraj spośród BMW M4 Performance, Nissana GTR i wielu, wielu innych!

Obecnie nie jeździmy na tym torze. Zapraszamy do przejazdów na Torze Pszczółki, Torze Modlin lub Torze Poznań.
1.05 km
dł. 1.05 km  /  szer. m /  asfalt
Tor Szczecin - Makowice

Tor Szczecin - Makowice


Tor Szczecin Makowice to obiekt byłego lotniska wojskowego, położony w Makowicach k. Szczecina. Zajmuje powierzchnię 324,23 hektarów. Bezpośrednie sąsiedztwo toru stanowią tereny rolnicze. Od strony południowej i zachodniej granice obiektu wyznacza rzeka Rega. Nitka toru Szczecin Makowice liczy sobie 2500 metrów długości i 30 metrów szerokości. Tor jest więc długi i całkiem wymagający. Na potrzeby imprez organizowanych przez naszą firmę okrążenie ma łączną długość 2,5 kilometra. Nawierzchnia z asfaltu zapewnia dobre trzymanie się drogi oraz bezpieczeństwo przejazdu. Tor wyścigowy Szczecin Makowice jest oddalony od Szczecina o około 70 kilometrów.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na pobliskim torze: Tor Pszczółki.
2.5 km
dł. 2.5 km  /  szer. 30 m /  asfalt
Tor Wrocław

Tor Wrocław Rakietowa


Tor Wrocław Rakietowa był miejscem umożliwiającym wielu kierowcom wyszalenie się za kółkiem samochodu. Liczne instalacje i systemy pozwalały na doszkalanie się w dziedzinie techniki bezpiecznej jazdy. Można było sprawdzić swe umiejętności na matach poślizgowych pod czujnym okiem instruktorów. Odbywały się tu także nasze imprezy ze sportowymi samochodami.

Tor wyścigowy Wrocław Rakietowa został zlikwidowany, zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług na pobliskim Torze Wrocław Krzywa.
1 km
dł. 1 km  /  szer. 20 m / 
Tor Wrocław - Oleśnica

Tor Wrocław Oleśnica


Tor wyścigowy Wrocław Oleśnica znajduje się na terenie byłego lotniska wojskowego w Oleśnicy. Od centrum Wrocławia dzieli go zaledwie 35 kilometrów. Tor jest położony na północny-wschód od stolicy Dolnego Śląska, nieopodal drogi ekspresowej S8 prowadzącej do Łodzi. Na torze w Oleśnicy na potrzeby naszych eventów jest organizowana trasa przejazdu o długości około 1500 metrów. Na jej odcinku do dyspozycji kierowców pozostają liczne proste umożliwiające rozpędzenie się do znacznych prędkości. Liczne zakręty oraz szykany dają natomiast zmotoryzowanym duże pole do popisu, oraz możliwość sprawdzenia samochodów w węższych zakamarkach.

Tor Wrocław Oleśnica - urokliwe miejsce i przyjazna atmosfera


Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na bezpieczne rozwijanie prędkości i ułatwia prowadzenie auta. Tor Oleśnica k. Wrocławia jest miejscem, w którym organizowane są liczne wydarzenia i imprezy o charakterze motoryzacyjnym. Widzowie dzięki naszym eventom mają możliwość zobaczenia, zapoznania i przejechania się jednymi z najszybszych samochodów świata. Dostępne są też liczne motoryzacyjne atrakcje, food tracki i toalety. Tor Wrocław Oleśnica to fantastyczne miejsce na spędzenie weekendu z całą rodziną. W każdym sezonie odwiedzają go tysiące widzów i wszyscy są zachwyceni przyjazną i rodzinną atmosferą na torze. To kameralne miejsce nie jest może najnowocześniejszym torem w Polsce, ale z całą pewnością bardzo interesującym i zapewniającym dobrą zabawę. Zdecyduj się na przejazd wyścigową Subaru Imprezą lub innym, dowolnym autem i poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Możesz też wybrać pojedynek aut i porównać możliwości kilku sportowych samochodów na torze w Oleśnicy.

Obecnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższym torze: Tor Wrocław-Krzywa.
1.5 km
dł. 1.5 km  /  szer. 30 m /  asfalt
Tor Żerań

Tor Warszawa Żerań


Tor Żerań to obiekt z ponad 65-letnią historią. Istniał od 1958 roku i był niegdyś jednym z najjaśniejszych punktów motoryzacyjnych stolicy. To właśnie na nim testowano samochody Fabryki Samochodów Osobowych FSO Żerań. W ostatnich latach przyciągał miłośników motoryzacji z WNR Warsaw Racing, którzy organizowali na nim wyścigi i inne wydarzenia związane z autami. W 2011 roku tor został przejęty przez Mennicę Polską, która to w maju 2017 roku zdecydowała o jego likwidacji.

Tor został zlikwidowany. Sprawdź naszą ofertę na najbliższych torach: Tor Warszawa-Modlin i Tor Warszawa-Słomczyn.
0.85 km
dł. 0.85 km  /  szer. 8 m / 
Tor Lotniska
Zamawiając Voucher na lot samolotem, masz do wyboru aż 19 lokalizacji w całej Polsce. Nasze loty realizujemy w obrębie do 100 kilometrów od następujących miast: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Łódź, Mikołajki, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Podczas realizacji atrakcji odkryjesz fascynujący świat lotnictwa widziany z kokpitu samolotu. To świetna okazja, by podziwiać widoki z góry, poznać bliżej funkcjonowanie ultraszybkiej maszyny Bristell RG i stworzyć piękne wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze.

Będąc na miejscu, możesz dokupić dodatkowe minuty lotu, a w przypadku mniejszego obłożenia, lot będzie mogła dokupić również osoba ci towarzysząca.

Jeśli wcześniej nie zamówiłeś nagrania, będziesz mógł dokupić je już na lotnisku w dniu realizacji lotu. Film obejmuje cały lot i jest nagrywany kamerą 360° w jakości 8K.

Pamiętaj, że w niektórych przypadkach lot może zostać przełożony na inny termin. Dotyczy to zwłaszcza czynników niezależnych od nas, takich jak pogoda. Opady, duży wiatr, słaba widoczność i bardzo niska podstawa chmur mogą uniemożliwić wykonanie lotu danego dnia.

Na lot warto wybrać wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. Zalecamy też zabranie ze sobą okularów przeciwsłonecznych.

km
dł. km  /  szer. m / 

Pasjonaci prędkości i adrenaliny doskonale znają urok dynamicznej jazdy. Właśnie z myślą o nich w Polsce zbudowano wiele torów wyścigowych. W naszym kraju obiektów do sportowej jazdy nie brakuje, a niektóre z nich dają naprawdę fajne możliwości do pościgania się i rozwijania wysokich prędkości. Prawie w każdym województwie znajdziesz tor wyścigowy dla samochodów, na którym spróbujesz szybkiej jazdy w bezpiecznych warunkach.

Z myślą o wyjątkowym doświadczeniu, jakim jest jazda supersamochodem, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. To też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Taka przejażdżka pozwoli Ci poczuć pulsującą adrenalinę na bezpiecznym torze. Lista torów, po których jeździmy, pomoże Ci wybrać najlepszy obiektu ze względu na lokalizację i specyfikację.

Jazda po torze na prezent

Nasza firma organizuje jazdy po torze supersamochodami, które mogą być fajnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Taki podarunek pozwoli ulokować drzemiącą adrenalinę we właściwym, przeznaczonym do tego miejscu. Lista torów, po których jeździmy pomoże w wyborze najlepszego obiektu ze względu na jego lokalizację i specyfikację.

Zanim zdecydujesz się na zakup vouchera na jazdę po torze wyścigowym, zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją konkretnego obiektu. Dzięki temu będziesz mógł ocenić, czy preferujesz tor o bardziej technicznym profilu, czy może bardziej sportowym. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy i umożliwia osiągnięcie różnych prędkości. Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się, czy lepszym wyborem nie będzie tor w dalszej lokalizacji, ale oferujący ciekawsze wrażenia z jazdy.

Jazda po torze na prezent będzie z pewnością oryginalnym sposobem na zrobienie komuś niespodzianki. Zaskakująco, taki upominek cieszy nie tylko miłośników motoryzacji, ale także osoby wcześniej obojętne na sportowe auta. Często to właśnie tacy ludzie najbardziej doceniają radość płynącą z możliwości poprowadzenia supersamochodu.

Tor Poznań

Najpopularniejszym torem wyścigowym dla samochodów w Polsce jest Tor Poznań. Obiekt ten oddano do użytku w 1977 roku i od tego czasu jest on niekwestionowanym liderem pod względem długości nitki, która wynosi tutaj aż 4083 metrów. Obiekt znajduje się w miejscowości Przeźmierowo, 13 kilometrów od centrum Poznania. Tor w Poznaniu to jedyne miejsce w Polsce, gdzie organizowane są wyścigi płaskie. Odbywają się tu Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, liczne amatorskie imprezy, pokazy samochodowe, zloty miłośników motoryzacji oraz zawody rajdowe typu Super OS, oraz jedna z rund mistrzostw FIA CEZ. 

Autodrom Jastrząb

Kolejnym polskim torem wyścigowym, który może pochwalić się dość długą nitką, jest Autodrom Jastrząb, znajdujący się 30 km na południe od Radomia i 120 km od Warszawy. Tor w Jastrzębiu to stosunkowo nowy obiekt, który powstał w 2013 roku. Łączy w sobie zarówno funkcje szkoleniowe, jak i sportowe. Asfaltowa nitka toru ma długość 2400 metrów, a w połączeniu z odcinkiem szutrowym odległość okrążenia może wynieść nawet 3,5 km. Na Autodromie organizowane są liczne imprezy samochodowe, w tym jazdy sportowymi samochodami, track days czy treningi driftu.

Moto Park Ułęż

Innym z kultowych miejsc na mapie Polski jest Moto Park Ułęż, znajdujący się w województwie lubelskim, 70 km na północ od Lublina. Tor powstał na płycie dawnego lotniska szkoleniowego, a obecnie organizowane są na nim amatorskie imprezy samochodowe oraz przejażdżki autami. Nitka toru ma długość aż 2500 metrów, a dzięki licznym szykanom oraz drogom kołowania daje też możliwość sprawdzenia się w ciekawych zakrętach. 

Tory blisko Warszawy - Modlin i Słomczyn

Mieszkańcy stolicy mają całkiem łatwy dostęp do Toru Modlin oraz Autodromu Słomczyn. Tor wyścigowy w Modlinie jest ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy i zapewnia naprawdę ciekawe szkolenia pod tym względem. Obiekt jest podzielony na dwie części. Pierwsza to tor szkoleniowy z płytami poślizgowymi, kurtynami wodnymi i szarpakami, dzięki którym kierowcy może doskonalić umiejętności pod okiem instruktora. Druga część obiektu to tor sportowo-treningowy o nitce długości 1200 metrów z ośmioma możliwymi konfiguracjami trasy.

Autodrom Słomczyn znajduje się ok. 50 km na południe od Warszawy. W każdym tygodniu odbywają się tu treningi dla zawodników oraz amatorów. Miłośnicy motoryzacji mogą liczyć na ekscytujące zawody rangi FIA CEZ Rallycross, Mistrzostwa Polski Rallycross czy Classicauto Cup. Tor ma długość 1200 metrów, na których znajdziemy 14 zakrętów i najdłuższą prostą o długości 200 m.

Tor Łódź

W samym centrum Polski, zaledwie 10 km od Łodzi na automaniaków czeka natomiast Tor Łódź, będący ośrodkiem doskonalenia jazdy. Nitka toru ma długość ok. 1050 metrów i szerokość od 8 do 12 metrów. Na torze organizowane są przede wszystkim zawody Super OES w formie rally sprintu. 

Tor Kraków

Również mieszkańcy Małopolski mają do dyspozycji ciekawy tor wyścigowy dla samochodów, czyli Moto Park Kraków, który zajmuje się głównie doszkalaniem technik jazdy. Tor ma długość 1,5 kilometra oraz szerokość dochodzącą do 15 metrów. Korzystając z naszej oferty, możesz też zamówić voucher na tor wyścigowy, dzięki któremu zostaniesz kierowcą superauta.

Tor Krzywa 

Województwo dolnośląskie doczekało się toru z prawdziwego zdarzenia - Tor Krzywa o długości 1,8 kilometra to ciekawe miejsce, w którym można sprawdzić swoje umiejętności za kółkiem. Odbywa się tu Puchar Toru Krzywa, Track Days oraz szkolenia z bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach, czy też szkolenia z jazdy sportowym samochodem.

Autodrom Pomorze

Na północy Polski największym torem wyścigowym jest natomiast Autodrom Pomorze w miejscowości Pszczółki, znajdującej się 28 km na południe od Gdańska. Nitka toru liczy 1047 metrów i szerokość około 10 metrów. Tor wyścigowy w Pszczółkach organizuje liczne szkolenia z zakresu techniki jazdy oraz treningi we własnych samochodach. 

Tor Białystok

Na koniec wspomnimy też o Torze Wschodzący Białystok, który jest jedynym miejscem na Podlasiu zrzeszającym miłośników jazdy torowej. Organizowane są tu Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku. Osoby chcące podszkolić swoje umiejętności mogą natomiast skorzystać z otwartych treningów z instruktorem, które odbywają się co drugi wtorek w sezonie wiosenno-letnim. 

Blog

Jak działa elektryczne wspomaganie kierownicy i jak rozpoznać jego usterki?
Ile kosztuje oklejenie auta i czy warto?
Przechowywanie opon - jak robić to z głową?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt