Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

KTM X-BOW vs. BMW BiTurbo Performance - Tor Warszawa - Modlin

KTM X-BOW vs. BMW BiTurbo Performance name

Długość jednego okrążenia około 1.2 km

Masz 2 okrążenie/a każdym z aut - około: 4.8 km


449.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2019-06-16
  • 2019-07-20
  • 2019-09-29

KTM X-BOW vs. BMW BiTurbo Performance - Tor Warszawa - Modlin

Szukasz jazdy na torze wyścigowym, która dostarczy ogromnej mocy adrenaliny? Wybierz Voucher na przejazd dwoma autami - bolidem KTM X-BOW oraz sportowym modelem BMW E92 Performance!

KTM X-BOW to dwumiejscowy pojazd, idealny dla każdego spragnionego mocnych wrażeń. Ultralekka konstrukcja ,której masa całkowita wynosi trochę powyżej 700 kg, została pozbawiona dachu oraz przedniej szyby dzięki czemu podczas jazdy wszystkie, działające na nas bodźce są spotęgowane. Roadster został również pozbawiony wszelkich elektronicznych wspomagaczy takich jak kontrola trakcji, wspomaganie hamulców oraz kierownicy, co daje pełną kontrolę osobie siedzącej na miejscu kierowcy. Niezwykle precyzyjny układ kierowniczy sprawia, że auto wbrew pozorom prowadzi się wyśmienicie, reagując na najlżejsze muśnięcie kierownicy. W tylnej części bolidu została umieszczona dwulitrowa, turbodoładowana jednostka napędowa TFSI wyprodukowana przez Audi, która generuje potężną moc 300 koni mechanicznych oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 310 Nm. Aby zapanować nad mocą, samochód został wyposażony w 6 stopniową, manualną skrzynię biegów, która jest odpowiedzialna za wprawienie w ruch tylnej osi, która jest wyposażona w blokadę dyferencjału, czyli tzw. szperę.

BMW BiTurbo Performance to piąta odsłona modelu serii 3 z symbolem e92, który oznacza rodzaj nadwozia - w tym przypadku jest to coupe. Dwudrzwiowe auto posiada 3 litrowy silnik, który został wyposażony w dwie turbiny dzięki którym osiąga moc 360 koni mechanicznych. Tradycyjnie dla BMW jest przenoszona na tylną oś za pośrednictwem 6 stopniowej skrzyni biegów, dzięki czemu już po 5,2 s zobaczymy na liczniku 100 km/h i osiągniemy robiącą wrażenie prędkość maksymalną wynoszącą 260 km/h.

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności