Jazda Drift Taxi

  • Drift Taxi
  • Drift Taxi
  • Drift Taxi
  • Drift Taxi
  • Drift Taxi

Opis Auta

Nie ma potrzeby, byś dzwonił po taksówkę, bo nasza Drift Taxi czeka już na ciebie z odpalonym silnikiem. Przygotuj się na podróż zupełnie inną niż pozostałe. Dlaczego inną? Otóż nasi kierowcy drifterzy mają nieco nietypowy pogląd na sposób prowadzenia samochodu. Bardzo rzadko kierują koła w stronę, w którą zmierzają. Pokonują zakręty bokiem i są zdania, że im straszniejsza jazda, tym bardziej zadowolony pasażer. To naprawdę genialna przejażdżka driftem, która podniesie ci poziom zdrowej adrenaliny i wywoła ogromny uśmiech na twarzy.

Jeśli lubisz jeździć bokiem, jazda driftem po torze wyścigowym będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Kontrolowany poślizg w zakrętach to wspaniała zabawa zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. W naszym Drift Taxi pojedziesz jako pasażer, a auto poprowadzi profesjonalny kierowca. Zaprezentuje ci możliwości naszych aut i pokaże, na czym polega prawdziwy drift. Tor, na którym odbywa się jazda driftowozem, ma przygotowaną trasę przejazdu o długości ok. 2,5 km składającą się z wielu zakrętów oraz prostych, na których będziesz miał okazję przekonać się o tym, że drifting to doskonała zabawa.

Jazda driftowozem to idealny prezent dla osoby lubiącej adrenalinę, prędkość i zapach spalonych opon. Przejazdy są organizowane na zmodyfikowanych sportowych autach marki BMW - 315- lub 450- konne e30 oraz e36 o mocy 510 KM. To zabawa, którą można porównać tylko do ekstremalnej przejażdżki w wesołym miasteczku. Zdecyduj się na jazdę na torze driftem lub podaruj ją jako motoryzacyjny prezent naładowany pozytywnymi emocjami.

Dane Techniczne

Drift Taxi
Przyspieszenie: s do 100 km/h
Prędkość max: km/h
Moc: KM
Waga: kg
Napęd:
Pojemność: l
Skrzynia biegów:

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy.

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po torze Jastrząb koło Radomia. Drift na tym obiekcie na pewno zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Zawór EGR - usterki, naprawa, czyszczenie
Jak przygotować samochód przed zimą? Ważne wskazówki
Samochód na wodór - jak działa i ile kosztuje?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności