Jazda Drift Taxi

  • Drift Taxi
  • Drift Taxi
  • Drift Taxi

Opis Auta

Nie ma potrzeby, byś dzwonił po taksówkę, bo nasza Drift Taxi czeka już na ciebie z odpalonym silnikiem. Przygotuj się na podróż zupełnie inną niż pozostałe. Dlaczego inną? Otóż nasi kierowcy drifterzy mają nieco nietypowy pogląd na sposób prowadzenia samochodu. Bardzo rzadko kierują koła w stronę, w którą zmierzają. Pokonują zakręty bokiem i są zdania, że im straszniejsza jazda, tym bardziej zadowolony pasażer. To naprawdę genialna przejażdżka driftem, która podniesie ci poziom zdrowej adrenaliny i wywoła ogromny uśmiech na twarzy.

Jeśli lubisz jeździć bokiem, jazda driftem po torze wyścigowym będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Kontrolowany poślizg w zakrętach to wspaniała zabawa zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. W naszym Drift Taxi pojedziesz jako pasażer, a auto poprowadzi profesjonalny kierowca. Zaprezentuje ci możliwości naszych aut i pokaże, na czym polega prawdziwy drift. Tor, na którym odbywa się jazda driftowozem, ma przygotowaną trasę przejazdu o długości ok. 2,5 km składającą się z wielu zakrętów oraz prostych, na których będziesz miał okazję przekonać się o tym, że drifting to doskonała zabawa.

Jazda driftowozem to idealny prezent dla osoby lubiącej adrenalinę, prędkość i zapach spalonych opon. Przejazdy są organizowane na zmodyfikowanych sportowych autach marki BMW - 315- lub 450- konne e30 oraz e36 o mocy 510 KM. To zabawa, którą można porównać tylko do ekstremalnej przejażdżki w wesołym miasteczku. Zdecyduj się na jazdę na torze driftem lub podaruj ją jako motoryzacyjny prezent naładowany pozytywnymi emocjami.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy.

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po torze Jastrząb koło Radomia. Drift na tym obiekcie na pewno zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Drift Taxi
Przyspieszenie: s do 100 km/h
Prędkość max: km/h
Moc: KM
Waga: kg
Napęd:
Pojemność: l
Skrzynia biegów:

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Sprzedajesz używany samochód? Oto 13 wskazówek, jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia!
Jak zwiększyć wartość samochodu przed sprzedażą?
Jak przygotować auto do długiej podróży?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności