Jazda Lamborghini Gallardo vs. Audi R8

  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8
  • Lamborghini Gallardo vs. Audi R8

Opis Auta

Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Konfrontację Lamborghini Gallardo z Audi R8 można nazwać pojedynkiem braci krwi. Oba auta dzielą to samo DNA i to na różnych płaszczyznach. Zbliżone podzespoły silnika, płyta podłogowa, elementy wnętrza i inne komponenty mechaniczne - niektórzy mogą nawet pokusić się o stwierdzenie, że Audi R8 i Lamborghini Gallardo to bliźniacze samochody. Aczkolwiek tak jak w życiu: to, że ty i twój brat urodziliście się w tej samej rodzinie, nie oznacza automatycznie, że macie takie same charaktery!

Lamborghini od 1998 roku znajduje się pod skrzydłami Audi, a właścicielem obu marek jest koncern Volkswagen. Właśnie z tego powodu mówi się, że sportowe Audi R8 i Lamborghini Gallardo to bracia. Oba auta mają podobne silniki - dziesięć cylindrów i pojemność 5,2 litra, przy czym w R8 mamy 525 KM, a w Gallardo 560 KM. Co jeszcze je łączy? Na przykład to, że oba kryją się w tylnej części aut pod szklanymi pokrywami. Włoski supersamochód dysponuje mocą 560 KM, podczas gdy jego niemiecki konkurent ma pod maską 525 KM.

Przejażdżka Lamborghini Gallardo - moc wrażeń na torze

Gallardo to samochód, który wywołuje ogromne emocje. Przejażdżka Lamborghini szybko uświadomi ci, że aby nad nim zapanować, musisz trzymać go za rogi. Już sama stylistyka auta robi piorunujące wrażenie. Krótki przód, potężny tył i agresywne przetłoczenia sprawiają, że auto wygląda oszałamiająco. Gdy już zdążysz zachwycić się jego nadwoziem, przyjdzie czas na zajęcie miejsca kierowcy. Także i tak Lambo zachwyca fenomenalnym designem i jakością materiałów - deska rozdzielcza wykończona alcantarą prezentuje się pięknie i jest niezwykle przyjemna w dotyku. Dźwięk wydobywający się z silnika V10 to coś, o czym trudno zapomnieć. Brzmienie 560 KM elektryzuje każdego kierowcę. Prowadzenie Lamborghini Gallardo to coś, czego nie da się porównać do jazdy zwykłym sedanem. To coś, czego trzeba doświadczyć na własnej skórze.

Audi R8 - piękny i szybki samochód sportowy

Audi R8 to samochód, od którego naprawdę trudno oderwać wzrok. Piękna linia nadwozia kradnie spojrzenia tłumu. Auto nie wygląda jak nudny twór niemieckich inżynierów, a jego design może podobać się nawet bardziej niż Lamborghini Gallardo. Supersamochód z Ingolstadt nie odbiega też od włoskiego konkurenta jakością wnętrza i zastosowanych materiałów. Każdy kierowca zasiadający w Audi R8 poczuje się jak w limuzynie o sportowym charakterze. Silnik Audi oferuje 525 KM, które rozpędzają go od 0 do 100 km/h w niecałe 3,6 sekundy. Audi zapewnia fantastyczne właściwości jezdne. Prowadzi się doskonale, zapewniając kierowcy całkowitą kontrolę nad zachowaniem się w zakrętach. Automatyczna skrzynia biegów “myśli” szybciej niż jakikolwiek kierowca, dzięki czemu umożliwia osiąganie doskonałych czasów na torze wyścigowym.

Pojedynek Lamborghini Gallardo i Audi R8

Kto wygra tę konfrontację? Zamów voucher na pojedynek Lamborghini Gallardo z Audi R8 i sprawdź, które z aut zdobędzie twoje serce! Przekonaj się o tym, czy niemiecka precyzja może zwyciężyć z włoskim romantyzmem. Przejażdżka na torze tymi sportowymi samochodami naładuje twoje baterie na wiele dni, a może i tygodni. Audi R8 i Lamborghini Gallardo to gwarantowana dawka adrenaliny! Pojedynek supersamochodów może być też doskonałym pomysłem na prezent dla fana motoryzacji!

Dane Techniczne

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Voucher opłacony kartą podarunkową ma taką samą ważność co karta. Przejazdy są realizowane w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Aby zrealizować voucher, wybierz tor i zarezerwuj termin przejazdu. Jeżeli chcesz poprowadzić auto, musisz mieć ważne prawo jazdy kat. B.

CZAS PRZEJAZDU

Czas przejazdu zależy od długości toru, liczby okrążeń oraz indywidualnych umiejętności kierowcy. Przed jazdą opiekun auta udzieli ci szkolenia odnośnie toru oraz samochodu.

LOKALIZACJA I TERMINY

Jeździmy na 11 torach w całej Polsce. Przejazdy są realizowane w wyznaczonych datach podanych w zakładce terminy. Możesz wybrać „wiele lokalizacji” albo „Tor Poznań Główny”.

POGODA

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, istotnie zagrażających bezpieczeństwu przejazdu, możemy zaproponować ci wymianę auta, zmianę terminu lub godziny przejazdu.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Podczas imprezy możecie robić zdjęcia i nagrywać pamiątkowe filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Chiński samochód BAIC - auto za mniej niż 80 tys. zł już w Polsce
Regeneracja alternatora - jaki jest koszt i czy warto?
Jak ozonować auto i ile to kosztuje?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt