Jazda KTM X-BOW vs. Nissan GTR

  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR
  • KTM X-BOW vs. Nissan GTR

Opis Auta

KTM X-Bow vs Nissan GT-R

Pojedynek leciutkiego szerszenia z potężną Godzillą to gwarancja niezapomnianych motoryzacyjnych wrażeń na torze. Oba auta charakteryzują się niebywale dobrymi osiągami, dużą mocą i genialnymi właściwościami jezdnymi. To auta, które zapierają dech w piersiach u każdego, kto zdecyduje się na przejażdżkę. Ciekawe jest to, że mimo tak różnych parametrów, oba samochody przyspieszają od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. Co więc je różni? Nie przekonasz się, dopóki tego nie sprawdzisz!

KTM X-Bow - jazda na torze szybkim bolidem

Zapytaj kogokolwiek, kto spróbował jazdy KTM X-Bow o wrażenia. Odpowie ci z pewnością, że nigdy nie prowadził nic, co przypominałoby X-Bowa. To niesłychanie lekki (700 kg) bolid, w którym zamontowano centralny silnik TFSI o pojemności 2.0 l i mocy 300 KM. Radykalny design auta z otwartym nadwoziem wpływa na jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Zastosowanie włókna węglowego w wielu elementach karoserii KTM-a wpłynęło zdecydowanie na obniżenie jego masy. Właśnie dzięki temu przejażdżka KTM X-Bow jest tak ekscytująca. Sprawdź, czy będziesz w stanie zapanować nad tak potężną mocą ultralekkiego auta. Mimo iż wygląd KTM-a może nieco onieśmielać, to jeździ się nim tak samo, jak każdym innym samochodem - manualna skrzynia biegów, okrągła kierownica, trzy pedały i hamulec ręczny. Wszystko działa tak, jak w standardowym aucie, więc nie obawiaj się, że nie poradzisz sobie z jego prowadzeniem.

Przejazd Nissanem GT-R - niespotykana moc japońskiego superauta

Nissan GT-R w przeciwieństwie do KTM-a nigdy nie miał być samochodem lekkim. Waży o tonę więcej niż jego rywal w tym pojedynku. Dodatkowa waga nie sprawia jednak, że jest wolniejszy od KTM-a. Moc 588 KM niweluje fakt, że Nissan jest ciężki. Słuszna masa pojazdu wpływa natomiast na pewność prowadzenia i bardzo dobrą przyczepność. Jazda po torze Nissanem GT-R to fantastyczna przygoda dla każdego maniaka motoryzacji. Układ kierowniczy doskonale przekazuje wszystkie informacje wprost do dłoni kierowcy, a napęd 4x4 zapewnia doskonałą przyczepność w każdej sytuacji. Nissan GT-R to potężne auto - dosłownie i w przenośni. Wśród wielu profesjonalnych kierowców jest uważany za jeden z najlepiej prowadzących się sportowych samochodów świata. Przekonaj się sam, czy zaskoczy cię swoją mocą i przyspieszeniem!

Konfrontacja KTM X-Bow i Nissana GT-R

Pojedynek sportowych aut na torze - KTM X-Bow i Nissana GT-R to doskonała okazja na sprawdzenie swoich motoryzacyjnych umiejętności. Przejażdżka superlekkim KTM-em, a następnie Nissanem GT-R to gwarancja dobrej zabawy i przypływu pozytywnej adrenaliny. Przekonaj się, jak jeździ Nissan GT-R i skąd wokół niego tyle szumu! Sprawdź też, dlaczego jazda KTM-em to zdaniem większości naszych klientów ekstremalne doznanie, które można porównać jedynie do przejażdżki rollercoasterem! Przejażdżki supersamochodami po torze to świetna zabawa, dlatego też polecamy je na prezent dla każdego, kto choć trochę interesuje się motoryzacją!

Dane Techniczne

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Voucher opłacony kartą podarunkową ma taką samą ważność co karta. Przejazdy są realizowane w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Aby zrealizować voucher, wybierz tor i zarezerwuj termin przejazdu. Jeżeli chcesz poprowadzić auto, musisz mieć ważne prawo jazdy kat. B.

CZAS PRZEJAZDU

Czas przejazdu zależy od długości toru, liczby okrążeń oraz indywidualnych umiejętności kierowcy. Przed jazdą opiekun auta udzieli ci szkolenia odnośnie toru oraz samochodu.

LOKALIZACJA I TERMINY

Jeździmy na 11 torach w całej Polsce. Przejazdy są realizowane w wyznaczonych datach podanych w zakładce terminy. Możesz wybrać „wiele lokalizacji” albo „Tor Poznań Główny”.

POGODA

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, istotnie zagrażających bezpieczeństwu przejazdu, możemy zaproponować ci wymianę auta, zmianę terminu lub godziny przejazdu.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Podczas imprezy możecie robić zdjęcia i nagrywać pamiątkowe filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Chiński samochód BAIC - auto za mniej niż 80 tys. zł już w Polsce
Regeneracja alternatora - jaki jest koszt i czy warto?
Jak ozonować auto i ile to kosztuje?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt