🌸 Promocja z okazji Dnia Mamy! Zgarnij 15% rabatu na jazdę superautem! Wpisz w koszyku: SUPERMAMA 🏎️🔥 Prezent ważny 365 dni - podaruj emocje! 🎁 - Regulamin

Jazda Kurs doskonalenia techniki jazdy

 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy
 • Kurs doskonalenia techniki jazdy

Opis Auta

Szkolenie z techniki jazdy

Chcesz poprawić swoje umiejętności za kierownicą? Przekonać się w praktyce, jak duże znaczenie mają rzeczy, o których zwykle nie myślisz, prowadząc auto? Wybierz indywidualny, 3-godzinny kurs doskonalenia techniki jazdy prowadzony przez doświadczonego instruktora.

Kurs odbędzie się w samochodzie rajdowym Subaru Impreza WRX, który słynie z doskonałych osiągów i trwałości.

Na szkoleniu dowiesz się, jak sobie radzić w różnych sytuacjach na drodze oraz jakie techniki stosować, by zawsze bezpiecznie dotrzeć do celu.

Przebieg kursu doskonalenia techniki jazdy

Podczas naszego kursu skupisz się na kilku kluczowych aspektach techniki jazdy:
 • Omówienie prawidłowej pozycji za kierownicą: jak należy ustawić fotel, kierownicę, lusterka i pasy bezpieczeństwa, aby zapewnić maksymalny komfort i kontrolę nad pojazdem.
 • Nauka prawidłowego operowania kołem kierownicy: jak operować kierownicą, aby zapewnić precyzyjne manewrowanie pojazdem.
 • Omówienie i nauka awaryjnego hamowania i omijania przeszkody: jak najlepiej wykonywać manewr awaryjnego hamowania i omijać przeszkody zarówno z systemem ABS, jak i bez niego, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze.
 • Prawidłowe pokonywanie zakrętów: poznasz różne techniki pokonywania zakrętów, które zminimalizują siłę odśrodkową i zwiększą stabilność pojazdu.
 • Nauka dalekiego widzenia podczas jazdy samochodem: dowiesz się, jak skutecznie przewidywać sytuacje na drodze, patrząc dalej przed siebie, co jest nieocenione dla bezpiecznej i płynnej jazdy.


Doskonalenie techniki jazdy jako pomysł na prezent

Zastanawiasz się, co podarować osobie, która ceni sobie bezpieczeństwo za kółkiem i chce się stać jeszcze lepszym kierowcą? Spraw jej prezent w formie Vouchera na kurs doskonalenia techniki jazdy.

To nie tylko ogromna dawka wiedzy, lecz również świetna zabawa. Szkolenie będzie realizowane na jednym z najlepszych samochodów rajdowych świata, Subaru Impreza WRX. To auto oferujące napęd 4x4 i moc aż 224 KM.

Zamów szkolenie już dziś, podaruj je najbliższej osobie lub skorzystaj sam. To kurs techniki jazdy połączony z dodatkową dawką emocji w postaci samochodu rajdowego!

Dane Techniczne

Kurs doskonalenia techniki jazdy
Przyspieszenie: 5.9 s do 100 km/h
Prędkość max: 230 km/h
Moc: 224 KM
Waga: 1485 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 2,5 l
Skrzynia biegów: manualna

Ważność

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Kurs doskonalenia techniki jazdy realizowany jest przez cały rok kalendarzowy

Realizacja

Kurs realizowane jest w terminach ustalanych indywidualnie z instruktorem. Warunkiem zrealizowania jazdy jest ważne prawo jazdy kat. B

Czas przejazdu

Cały kurs trwa 180 minut. W trakcie kursu odbywa się szkolenie z zakresu stylu jazdy, obsługi auta, specyfikacji toru i bezpieczeństwa

Lokalizacja

Kurs doskonalenia techniki jazdy realizowany jest wyłącznie na torze Białystok

Pogoda

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, istotnie zagrażających bezpieczeństwu, termin lub godzina mogą ulec zmianie.

Osoby towarzyszące

Wstęp na tor jest wolny. Możesz przybyć z osobami towarzyszącymi. Podczas realizacji kursu możecie robić zdjęcia i nagrywać pamiątkowe filmy

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Zużyty olej silnikowy - gdzie oddać? Jakie są kary za nieprawidłową utylizację?
Czym jest i jak działa immobilizer?
Chiński samochód BAIC - auto za mniej niż 80 tys. zł już w Polsce

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt