🌡️☀️ Wpisz w koszyku “HOT” i odbierz 15% rabatu na wybrane auta! Podaruj wakacyjną przygodę 🎁 - Regulamin

Jazda Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW

  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW
  • Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW

Opis Auta

Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

Pojedynki samochodów sportowych w naszej ofercie to zawsze wielka frajda dla obdarowanego. Jednym z najpopularniejszych z nich jest pojedynek Lamborghini Gallardo i KTM X-BOW. Te auta to demony prędkości, które zapewniają mnóstwo pozytywnych emocji na torze. Decydując się na ich porównanie , otrzymasz do dyspozycji aż 870 KM - 570 KM z Lamborghini Gallardo oraz 300 KM w KTM X-BOW.

Jazda Lamborghini Gallardo - dlaczego warto?

Gallardo to jedno z ulubionych aut raperów, piłkarzy i bogatych celebrytów. Jest najlepiej sprzedającym się Lamborghini w całej historii włoskiej marki. Kluczem do sukcesu okazało się połączenie pięknego designu oraz twardej, niemieckiej inżynierii Audi, pod którego partonat Lamborghini trafiło w 1998 roku. Przejażdżka Gallardo to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Auto prowadzi się genialnie, będąc przy tym piekielnie szybkim. Moc 570 KM zwali z nóg nawet najspokojniejszego kierowcę, a wnętrze zachwyci każdego, kto ceni sobie niemiecką jakość oraz ergonomię.

Przejażdżka KTM X-BOW - dlaczego warto?

KTM X-BOW został zaprojektowany po to, by wykręcać jak najlepsze czasy okrążeń oraz dawać jak najwięcej radości z jazdy. Przejazd nim po torze sprawi, że będziesz mógł obserwować ruch zawieszenia, poczuć każdy wybój na nawierzchni oraz usłyszeć niesamowity gwizd turbodoładowanego silnika o mocy 300 KM. Oprócz monitorów przedstawiających prędkość, obroty i inne najważniejsze parametry pracy, nie uświadczysz tu niczego, co rozpraszałoby twoją jazdę.

Pojedynek Lamborghini Gallardo i KTM X-BOW

W tym pojedynku nie ma wygranego. Zdecyduj się na porównanie możliwości Gallardo i X-BOWa i sprawdź, jak prowadzi się każdy z nich. To doskonała okazja do przekonania się, jak różne mogą być sportowe auta. Gallardo - niezwykle szybki, mocny i komfortowy. X-BOW - lekki, szalony i równie szybki, co Lambo. Przekonaj się sam lub podaruj pojedynek aut najbliższej osobie!

*Kod rabatowy “HOT” obniżający cenę o 15% wybranych aut, nie dotyczy pojedynków ani Generatora Pojedynków.

Dane Techniczne

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Voucher opłacony kartą podarunkową ma taką samą ważność co karta. Przejazdy są realizowane w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Aby zrealizować voucher, wybierz tor i zarezerwuj termin przejazdu. Jeżeli chcesz poprowadzić auto, musisz mieć ważne prawo jazdy kat. B.

CZAS PRZEJAZDU

Czas przejazdu zależy od długości toru, liczby okrążeń oraz indywidualnych umiejętności kierowcy. Przed jazdą opiekun auta udzieli ci szkolenia odnośnie toru oraz samochodu.

LOKALIZACJA I TERMINY

Jeździmy na 11 torach w całej Polsce. Przejazdy są realizowane w wyznaczonych datach podanych w zakładce terminy. Możesz wybrać „wiele lokalizacji” albo „Tor Poznań Główny”.

POGODA

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, istotnie zagrażających bezpieczeństwu przejazdu, możemy zaproponować ci wymianę auta, zmianę terminu lub godziny przejazdu.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Podczas imprezy możecie robić zdjęcia i nagrywać pamiątkowe filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Filtr paliwa - jak i co ile powinniśmy go wymieniać?
Usuwanie rys z lakieru - jak to zrobić?
Hatchback - jak wygląda? Porównanie z innymi typami nadwozia

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt