Jazda Kurs Driftingu

  • Kurs Driftingu
  • Kurs Driftingu
  • Kurs Driftingu
  • Kurs Driftingu
  • Kurs Driftingu
  • Kurs Driftingu

Opis Auta

Przygotuj się na jazdę bokiem z naszym Kursem Driftingu! Nie wszystkie auta stworzono do jazdy na wprost, o czym przekonasz się podczas nauki driftowania na torze wyścigowym. Przejmij kontrolę nad driftowozem BMW E46 5.0 V8. 310 KM i naucz się, jak palić gumę! W devil-cars.pl oferujemy ci jeden z najbardziej intensywnych kursów driftingu w całej Polsce. U nas masz pewność niepodzielnej uwagi instruktora przez cały czas trwania kursu.

Kursy driftingu są przeprowadzane jak w akademii driftu, w której jesteś kierowcą, a nie obserwatorem. Dowiesz się, jak używać pedałów, skrzyni biegów i hamulca ręcznego, by jechać bokiem bez obracania się wokół własnej osi. Nauka jazdy bokiem dostarczy ci niezapomnianych wrażeń oraz umiejętności, które przydadzą się nie tylko na torze, ale także w normalnej jeździe. Nauczysz się kontrolowania poślizgu, co sprawi, że zyskasz większą pewność podczas jazdy na śliskiej nawierzchni.

Możesz zdecydować się na Kurs Driftingu w wymiarze 60 lub 120 minut. Pierwsze 10 minut instruktor poświęci na zapoznanie cię z kwestiami teoretycznymi i technikami jazdy bokiem. Następnie usiądziesz jako pasażer Drift Taxi, gdzie będziesz miał okazję podpatrzenia tego, co robi instruktor. Pozostały czas spędzisz za kółkiem driftowozu, a na fotelu pasażera zasiądzie instruktor, który będzie z tobą aż do końca nauki. Jeśli więc szukasz pomysłowego prezentu dla mężczyzny lub kobiety, zdecyduj się na naukę driftowania. Ten wspaniały upominek będzie prezentem, który połączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

Terminy Realizacji są ustalane indywidualnie z instruktorem!

Dane Techniczne

Kurs Driftingu
Przyspieszenie: s do 100 km/h
Prędkość max: km/h
Moc: KM
Waga: kg
Napęd:
Pojemność: l
Skrzynia biegów:

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy.

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Zawór EGR - usterki, naprawa, czyszczenie
Jak przygotować samochód przed zimą? Ważne wskazówki
Samochód na wodór - jak działa i ile kosztuje?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności