Jazda Kurs Driftingu

  • Kurs Driftingu

Opis Auta

Przygotuj się na jazdę bokiem z naszym Kursem Driftingu! Nie wszystkie auta stworzono do jazdy na wprost, o czym przekonasz się podczas nauki driftowania na torze wyścigowym. Przejmij kontrolę nad driftowozem BMW E46 5.0 V8. 310 KM i naucz się, jak palić gumę! W devil-cars.pl oferujemy ci jeden z najbardziej intensywnych kursów driftingu w całej Polsce. U nas masz pewność niepodzielnej uwagi instruktora przez cały czas trwania kursu.

Kursy driftingu są przeprowadzane jak w akademii driftu, w której jesteś kierowcą, a nie obserwatorem. Dowiesz się, jak używać pedałów, skrzyni biegów i hamulca ręcznego, by jechać bokiem bez obracania się wokół własnej osi. Nauka jazdy bokiem dostarczy ci niezapomnianych wrażeń oraz umiejętności, które przydadzą się nie tylko na torze, ale także w normalnej jeździe. Nauczysz się kontrolowania poślizgu, co sprawi, że zyskasz większą pewność podczas jazdy na śliskiej nawierzchni.

Możesz zdecydować się na Kurs Driftingu w wymiarze 60 lub 120 minut. Pierwsze 10 minut instruktor poświęci na zapoznanie cię z kwestiami teoretycznymi i technikami jazdy bokiem. Następnie usiądziesz jako pasażer Drift Taxi, gdzie będziesz miał okazję podpatrzenia tego, co robi instruktor. Pozostały czas spędzisz za kółkiem driftowozu, a na fotelu pasażera zasiądzie instruktor, który będzie z tobą aż do końca nauki. Jeśli więc szukasz pomysłowego prezentu dla mężczyzny lub kobiety, zdecyduj się na naukę driftowania. Ten wspaniały upominek będzie prezentem, który połączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

Terminy Realizacji są ustalane indywidualnie z instruktorem!

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy.

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Kurs Driftingu
Przyspieszenie: s do 100 km/h
Prędkość max: km/h
Moc: KM
Waga: kg
Napęd:
Pojemność: l
Skrzynia biegów:

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Sprzedajesz używany samochód? Oto 13 wskazówek, jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia!
Jak zwiększyć wartość samochodu przed sprzedażą?
Jak przygotować auto do długiej podróży?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności