Jazda Ferrari F430 vs. KTM X BOW

Opis Auta

Ferrari F430 vs KTM X-BOW

To dwa zupełnie różne auta, które łączy jedna cecha - oba są niesamowicie szybkie. Ferrari nie trzeba przedstawiać chyba nikomu - to najbardziej znana marka luksusowych samochodów sportowych świata. KTM jest natomiast dziełem Austriaków, którzy postawili sobie za cel stworzenie szybkiego auta na miarę XXI wieku. X-BOW to spartański, lekki i bardzo mocny samochód, który praktycznie z marszu stał się międzynarodowym sukcesem firmy.

Jazda Ferrari F430 - dlaczego warto?

Przejedź się Ferrari F430 - to jeden z najlepiej prowadzących się samochodów na świecie. Jak wskazuje nazwa, został wyposażony w silnik V8 o pojemności 4,3 litra, który rozwija moc 490 KM. Automatyczna skrzynia biegów błyskawicznie zmienia przełożenia i pozwala na osiągnięcie setki już po 3,9 sekundy od startu. F430 ma napęd na tył, który daje poczucie niezwykłej stabilności i pewności prowadzenia. Sztywny układ kierowniczy sprawia, że auto jedzie dokładnie tam, gdzie chce tego kierowca, nawet przy wyższych prędkościach.

Jazda KTM X-BOW - dlaczego warto?

Sprawdź, jak szybki i ekscytujący jest KTM X-BOW - auto, którego karoseria została prawie w całości wykonana z włókna węglowego. Auto nie ma drzwi, dachu, ani szyb - zostało tylko to, co jest potrzebne na torze wyścigowym. Jazda autem KTM X-BOW to świetna zabawa na torze wyścigowym. Niewielka waga auta (700 kg) w połączeniu z silnikiem o mocy 300 KM skutkuje przyspieszeniem do setki w mniej niż 4 sekundy. Za świetne prowadzenie auta odpowiada sportowe zawieszenie oraz precyzyjny układ kierowniczy.

Pojedynek Ferrari F430 i KTM X-BOW

Te auta to demony na torze. Oba zapewniają niesamowite emocje motoryzacyjne, choć jazda nimi jest zupełnie inna. Ferrari to symbol sportowego luksusu, dlatego też w jego wnętrzu poczujesz się wyjątkowo. Jakość materiałów stoi tu na najwyższym poziomie i zachwyca każdego. Auto prowadzi się lekko, ale dynamicznie. KTM X-BOW to natomiast zupełnie inny świat. Nie ma tu żadnych udogodnień dla kierowcy, gdyż jest to typowe auto na tor. Jego zadaniem jest bycie szybkim i świetnie prowadzącym się bolidem - wykonuje je w 100%. Sprawdź oba auta na torze wyścigowym i porównaj wrażenia z przejażdżki Ferrari F430 z jazdą KTM X-BOW.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy.

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Jaki samochód do 30 tys. zł? Sprawdź nasze propozycje
Rozbiegany Diesel, czyli choroba szalonych Diesli - co robić i jak zapobiec?
Przyszłe youngtimery, którymi powinieneś się zainteresować

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności