🌡️☀️ Wpisz w koszyku “HOT” i odbierz 15% rabatu na wybrane auta! Podaruj wakacyjną przygodę 🎁 - Regulamin

Jazda Ferrari F430 vs. KTM X BOW

  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW
  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW
  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW
  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW
  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW
  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW
  • Ferrari F430 vs. KTM X BOW

Opis Auta

Ferrari F430 vs KTM X-BOW

To dwa zupełnie różne auta, które łączy jedna cecha - oba są niesamowicie szybkie. Ferrari nie trzeba przedstawiać chyba nikomu - to najbardziej znana marka luksusowych samochodów sportowych świata. KTM jest natomiast dziełem Austriaków, którzy postawili sobie za cel stworzenie szybkiego auta na miarę XXI wieku. X-BOW to spartański, lekki i bardzo mocny samochód, który praktycznie z marszu stał się międzynarodowym sukcesem firmy.

Jazda Ferrari F430 - dlaczego warto?

Przejedź się Ferrari F430 - to jeden z najlepiej prowadzących się samochodów na świecie. Jak wskazuje nazwa, został wyposażony w silnik V8 o pojemności 4,3 litra, który rozwija moc 490 KM. Automatyczna skrzynia biegów błyskawicznie zmienia przełożenia i pozwala na osiągnięcie setki już po 3,9 sekundy od startu. F430 ma napęd na tył, który daje poczucie niezwykłej stabilności i pewności prowadzenia. Sztywny układ kierowniczy sprawia, że auto jedzie dokładnie tam, gdzie chce tego kierowca, nawet przy wyższych prędkościach.

Jazda KTM X-BOW - dlaczego warto?

Sprawdź, jak szybki i ekscytujący jest KTM X-BOW - auto, którego karoseria została prawie w całości wykonana z włókna węglowego. Auto nie ma drzwi, dachu, ani szyb - zostało tylko to, co jest potrzebne na torze wyścigowym. Jazda autem KTM X-BOW to świetna zabawa na torze wyścigowym. Niewielka waga auta (700 kg) w połączeniu z silnikiem o mocy 300 KM skutkuje przyspieszeniem do setki w mniej niż 4 sekundy. Za świetne prowadzenie auta odpowiada sportowe zawieszenie oraz precyzyjny układ kierowniczy.

Pojedynek Ferrari F430 i KTM X-BOW

Te auta to demony na torze. Oba zapewniają niesamowite emocje motoryzacyjne, choć jazda nimi jest zupełnie inna. Ferrari to symbol sportowego luksusu, dlatego też w jego wnętrzu poczujesz się wyjątkowo. Jakość materiałów stoi tu na najwyższym poziomie i zachwyca każdego. Auto prowadzi się lekko, ale dynamicznie. KTM X-BOW to natomiast zupełnie inny świat. Nie ma tu żadnych udogodnień dla kierowcy, gdyż jest to typowe auto na tor. Jego zadaniem jest bycie szybkim i świetnie prowadzącym się bolidem - wykonuje je w 100%. Sprawdź oba auta na torze wyścigowym i porównaj wrażenia z przejażdżki Ferrari F430 z jazdą KTM X-BOW.

*Kod rabatowy “HOT” obniżający cenę o 15% wybranych aut, nie dotyczy pojedynków ani Generatora Pojedynków.

Dane Techniczne

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Voucher opłacony kartą podarunkową ma taką samą ważność co karta. Przejazdy są realizowane w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Aby zrealizować voucher, wybierz tor i zarezerwuj termin przejazdu. Jeżeli chcesz poprowadzić auto, musisz mieć ważne prawo jazdy kat. B.

CZAS PRZEJAZDU

Czas przejazdu zależy od długości toru, liczby okrążeń oraz indywidualnych umiejętności kierowcy. Przed jazdą opiekun auta udzieli ci szkolenia odnośnie toru oraz samochodu.

LOKALIZACJA I TERMINY

Jeździmy na 11 torach w całej Polsce. Przejazdy są realizowane w wyznaczonych datach podanych w zakładce terminy. Możesz wybrać „wiele lokalizacji” albo „Tor Poznań Główny”.

POGODA

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, istotnie zagrażających bezpieczeństwu przejazdu, możemy zaproponować ci wymianę auta, zmianę terminu lub godziny przejazdu.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Podczas imprezy możecie robić zdjęcia i nagrywać pamiątkowe filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Filtr paliwa - jak i co ile powinniśmy go wymieniać?
Usuwanie rys z lakieru - jak to zrobić?
Hatchback - jak wygląda? Porównanie z innymi typami nadwozia

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt