Jazda Ferrari F430 vs. KTM X BOW

Opis Auta

Ferrari F430 vs KTM X-BOW

To dwa zupełnie różne auta, które łączy jedna cecha - oba są niesamowicie szybkie. Ferrari nie trzeba przedstawiać chyba nikomu - to najbardziej znana marka luksusowych samochodów sportowych świata. KTM jest natomiast dziełem Austriaków, którzy postawili sobie za cel stworzenie szybkiego auta na miarę XXI wieku. X-BOW to spartański, lekki i bardzo mocny samochód, który praktycznie z marszu stał się międzynarodowym sukcesem firmy.

Jazda Ferrari F430 - dlaczego warto?

Przejedź się Ferrari F430 - to jeden z najlepiej prowadzących się samochodów na świecie. Jak wskazuje nazwa, został wyposażony w silnik V8 o pojemności 4,3 litra, który rozwija moc 490 KM. Automatyczna skrzynia biegów błyskawicznie zmienia przełożenia i pozwala na osiągnięcie setki już po 3,9 sekundy od startu. F430 ma napęd na tył, który daje poczucie niezwykłej stabilności i pewności prowadzenia. Sztywny układ kierowniczy sprawia, że auto jedzie dokładnie tam, gdzie chce tego kierowca, nawet przy wyższych prędkościach.

Jazda KTM X-BOW - dlaczego warto?

Sprawdź, jak szybki i ekscytujący jest KTM X-BOW - auto, którego karoseria została prawie w całości wykonana z włókna węglowego. Auto nie ma drzwi, dachu, ani szyb - zostało tylko to, co jest potrzebne na torze wyścigowym. Jazda autem KTM X-BOW to świetna zabawa na torze wyścigowym. Niewielka waga auta (700 kg) w połączeniu z silnikiem o mocy 300 KM skutkuje przyspieszeniem do setki w mniej niż 4 sekundy. Za świetne prowadzenie auta odpowiada sportowe zawieszenie oraz precyzyjny układ kierowniczy.

Pojedynek Ferrari F430 i KTM X-BOW

Te auta to demony na torze. Oba zapewniają niesamowite emocje motoryzacyjne, choć jazda nimi jest zupełnie inna. Ferrari to symbol sportowego luksusu, dlatego też w jego wnętrzu poczujesz się wyjątkowo. Jakość materiałów stoi tu na najwyższym poziomie i zachwyca każdego. Auto prowadzi się lekko, ale dynamicznie. KTM X-BOW to natomiast zupełnie inny świat. Nie ma tu żadnych udogodnień dla kierowcy, gdyż jest to typowe auto na tor. Jego zadaniem jest bycie szybkim i świetnie prowadzącym się bolidem - wykonuje je w 100%. Sprawdź oba auta na torze wyścigowym i porównaj wrażenia z przejażdżki Ferrari F430 z jazdą KTM X-BOW.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy. Nie ukończyłeś 18 roku życia? Jeśli masz min. 150 cm wzrostu, możesz przejechać się jako pasażer po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego (podpisywanej na torze w dniu eventu).

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Aston Martin DB11 - czy byłby godzien Jamesa Bonda?
Lamborghini Veneno - hipersamochód na 50. urodziny marki
Top 10 najlepszych muscle carów w historii

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności