🌡️☀️ Wpisz w koszyku “HOT” i odbierz 15% rabatu na wybrane auta! Podaruj wakacyjną przygodę 🎁 - Regulamin

Jazda Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)

  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)
  • Subaru Impreza WRX vs. BMW M Power (E46)

Opis Auta

Subaru Impreza WRX vs BMW M Power (E46)

Tylnonapędowe BMW M Power czy napędzane na cztery koła Subaru Impreza? Teraz możesz sprawdzić je na jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Oba samochody mają zacięcie rajdowe i zaoferują ci niezwykle mocne silniki i genialne przyspieszenie wgniatające w fotel. Jeśli chcesz poprowadzić jedne z najlepszych aut rajdowych na świecie, zdecyduj się na pojedynek Subaru Imprezy WRX i BMW M Power (E46).

Jazda Subaru Imprezą WRX - legendą wyścigów rajdowych

Myśląc o wyścigach rajdowych, pierwszym skojarzeniem przychodzącym ci do głowy będzie z pewnością Subaru Impreza. WRX to najmocniejsza wersja Imprezy, zapewniająca ogromną moc 300 koni mechanicznych. Świetne prowadzenie auta sprawi przyjemność każdemu kierowcy, który zasiądzie za kółkiem Imprezy WRX. Najsłynniejsi kierowcy Subaru Imprezy w rajdach World Rally Championship to Collin McRae i Petter Solberg.

Przejażdżka BMW M Power (E46) - mocnym autem z napędem na tył

M3 - to oznaczenie przyspiesza bicie serca każdego fana bawarskiej marki BMW. Już jeden przejazd BMW M3 na torze wyścigowym pozwala odkryć jego genialne właściwości jezdne i kosmiczne przyspieszenie. To niesamowicie zwinne auto, którego prowadzenie zapewnia mnóstwo pozytywnych emocji. Silnik o pojemności 3,2 litra osiąga moc 370 KM i wydaje z siebie niezwykle drapieżne dźwięki.

Subaru Impreza WRX czy BMW M Power E46 - kto wygra ten pojedynek?

Sprawdź sam, które z aut bardziej przypadnie ci do gustu! Jesteśmy prawie pewni, że oba! Pojedynek Imprezy i BMW M3 to ciekawy pomysł na prezent motoryzacyjny dla każdego fana wyścigów rajdowych i nie tylko! Ucieszy się z niego każdy, w którego krwi płynie choć odrobina benzyny!

*Kod rabatowy “HOT” obniżający cenę o 15% wybranych aut, nie dotyczy pojedynków ani Generatora Pojedynków.

Dane Techniczne

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Voucher opłacony kartą podarunkową ma taką samą ważność co karta. Przejazdy są realizowane w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Aby zrealizować voucher, wybierz tor i zarezerwuj termin przejazdu. Jeżeli chcesz poprowadzić auto, musisz mieć ważne prawo jazdy kat. B.

CZAS PRZEJAZDU

Czas przejazdu zależy od długości toru, liczby okrążeń oraz indywidualnych umiejętności kierowcy. Przed jazdą opiekun auta udzieli ci szkolenia odnośnie toru oraz samochodu.

LOKALIZACJA I TERMINY

Jeździmy na 11 torach w całej Polsce. Przejazdy są realizowane w wyznaczonych datach podanych w zakładce terminy. Możesz wybrać „wiele lokalizacji” albo „Tor Poznań Główny”.

POGODA

W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, istotnie zagrażających bezpieczeństwu przejazdu, możemy zaproponować ci wymianę auta, zmianę terminu lub godziny przejazdu.

OSOBY TOWARZYSZĄCE

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Podczas imprezy możecie robić zdjęcia i nagrywać pamiątkowe filmy!

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Filtr paliwa - jak i co ile powinniśmy go wymieniać?
Usuwanie rys z lakieru - jak to zrobić?
Hatchback - jak wygląda? Porównanie z innymi typami nadwozia

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt