🌡️☀️ Wpisz w koszyku “HOT” i odbierz 15% rabatu na wybrane auta! Podaruj wakacyjną przygodę 🎁 - Regulamin

Jazda KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem

 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem

Opis Auta

Lot samolotem Bristell RG + Przejazd KTM X-Bow

Przeżyj ekscytującą przygodę w powietrzu i na lądzie. Nasz pakiet obejmuje lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i ekscytujący przejazd bolidem KTM X-BOW (1 okrążenie jako kierowca lub pasażer - do wyboru). Jest to idealna propozycja dla osób szukających ekstremalnych emocji lub oryginalnego prezentu.

W atrakcji może wziąć udział jedna lub dwie osoby. W tym drugim przypadku jedna osoba realizuje przejazd bolidem, a druga lot samolotem.

Rezerwacja lotu oraz przejazdu odbywa się oddzielnie. Atrakcje nie będą odbywały się w tym samym miejscu, ani tego samego dnia.

Lot widokowy samolotem Bristell RG i jazda KTM X-Bow po torze

Lot samolotem Bristell RG to emocjonująca przygoda w powietrzu, dzięki której będziesz mógł obserwować świat widziany z góry. To idealna atrakcja dla fanów samolotów, lotnictwa i pięknych widoków.

Przejazd bolidem KTM dostarczy natomiast niezapomnianych emocji na torze wyścigowym. Możesz zasiąść za kierownicą tego auta lub też przejechać się jako pasażer.

Podaruj przelot samolotem i przejazd KTM w prezencie

Szukasz naprawdę oryginalnego pomysłu na prezent? Świetnie trafiłeś, bo nasz pakiet gwarantuje niezapomniane przeżycia, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Lot samolotem i przejazd KTM możesz podarować z okazji urodzin, imienin, na Dzień Mamy, Dzień Ojca, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, na Święta i nie tylko! To uniwersalny prezent, którym z pewnością się wyróżnisz, a obdarowany będzie nim zachwycony.

Prezent możesz również rodzielić na dwie osoby - jedna otrzyma voucher na lot samolotem, a druga na przejazd szybkim bolidem. Również nic nie stoi na przeszkodzie, by przelot zostawić dla siebie, a przejazd podarować w prezencie i na odwrót - masz tu pełną dowolność!

Lokalizacje lotu samolotem i przejazdu bolidem

Loty widokowe odbywają się aż w 19 lokalizacjach w całej Polsce. Do wyboru masz lotniska położone w promieniu do 100 km od takich miast jak: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Łódź, Mikołajki, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Przejazd bolidem KTM może zostać zrealizowany na jednym z 10 torów wyścigowych zgodnie z terminarzem podanym na naszej stronie w zakładce “Terminy”. Jazdy odbywają się na następujących torach: Białystok, Gdańsk - Pszczółki, Kraków, Lublin - Ułęż, Łódź, Poznań Tor Kartingowy, Radom - Jastrząb, Warszawa - Modlin, Warszawa - Słomczyn, Wrocław - Krzywa.

Bristell RG - ultraszybki i nowoczesny samolot

Przelot będzie realizowany samolotem Bristell RG, który jest jedną z najnowocześniejszych maszyn w swojej kategorii. Samolot oferuje zaawansowany sprzęt i awionikę, w tym cyfrowe przyrządy i system nawigacyjny. Obszerna kabina pozwala na komfortowy lot, natomiast duża powierzchnia szklana daje niczym niezakłócony widok.

KTM X-Bow - ultralekki bolid wyścigowy

KTM X-Bow zapewnia ekstremalne emocje na torze dzięki niezwykłemu stosunkowi mocy do masy. Auto dysponuje mocą aż 240 KM przy wadze zaledwie 740 kg. Dzięki takim parametrom zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy.

Podaruj niesamowity pakiet na lot widokowy oraz przejazd bolidem - to ekstra przeżycie, dzięki któremu spełnisz marzenia bliskiej osoby!

Dane Techniczne

KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
Przyspieszenie: 3.9 s do 100 km/h
Prędkość max: 220 km/h
Moc: 240 KM
Waga: 740 kg
Napęd: tył
Pojemność: 2.0 l
Skrzynia biegów: manualna

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Atrakcje wykonywane są w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Loty są realizowane w terminach indywidualnie ustalanych z Pilotem. Przejazdy KTM X-BOW są realizowane w wyznaczonych datach podanych na stronie w zakładce TERMINY (oferta nie dotyczy Toru Głównego Poznań). Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia.

PAKIET

Długość lotu jest uzależniona od wybranego pakietu. Na czas przejazdu wpływa długość toru oraz indywidualne umiejętności kierowcy. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych minut lotu oraz dodatkowych okrążeń przejazdu.

LOKALIZACJA

Przejazd KTM możesz zrealizować na jednym z 10 torów w całej Polsce, natomiast lot na jednym z 19 lotnisk w promieniu do 100 km od największych polskich miast. Dokładne lokalizacje sprawdzisz w opisie oferty.

POGODA

Opady, duży wiatr, brak widoczności, bardzo niska podstawa chmur mogą uniemożliwić wykonanie lotu (decyzję podejmuje wykonawca). W takiej sytuacji ustalany jest inny termin. W przypadku jazdy możliwa jest zamiana auta na inne.

PRZECIWSKAZANIA

Niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu, niekontrolowana arytmia, nieleczona, niestabilna choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa), dławica piersiowa, niekontrolowane nadciśnienie, waga powyżej 110 kg.

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Filtr paliwa - jak i co ile powinniśmy go wymieniać?
Usuwanie rys z lakieru - jak to zrobić?
Hatchback - jak wygląda? Porównanie z innymi typami nadwozia

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt