PROMOCJA - Zamów 3 okrążenia i zgarnij czwarte ZA FREE - Regulamin

Jazda V-Storm Przejazd dla Dwojga

  • V-Storm Przejazd dla Dwojga
  • V-Storm Przejazd dla Dwojga
  • V-Storm Przejazd dla Dwojga
  • V-Storm Przejazd dla Dwojga
  • V-Storm Przejazd dla Dwojga
  • V-Storm Przejazd dla Dwojga

Opis Auta

Chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę i towarzyszyć jej w doznaniach przez cały czas? Nic prostszego! Wybierz przejazd dla dwojga naszym superszybkim bolidem - V-STORMem!

Wybierając przejazd V-STORMem, decydujesz się na ekstremalne wrażenia w fotelu pasażera dla dwóch osób.

Nasz doświadczony instruktor zapewni Wam przeżycia, jakich jeszcze nie poznaliście! Kupując konkretny pakiet, gwarantujesz zabawę dwóm osobom jednocześnie!

V-STORM swoją sylwetką przypomina Ariela Atoma. Centralne miejsce w V-STORMie zajmuje fotel kierowcy, natomiast dwa mniejsze zaraz za nim to miejsca dla pasażerów spragnionych mocnych wrażeń. Pojazd posiada modulowane nadwozie, dzięki któremu wymiana silnika zajmuje dokładnie kilka sekund. V-STORM jest zasilany czterocylindrowym silnikiem Subaru, typu boxer, produkującym 300 KM mocy. Przy wadze całkowitej wynoszącej 700 kg, pozwala on rozpędzić V-STORMa do prędkości 100 km/h w nieco poniżej 3 sekund. W tym przypadku wygląd idzie w parze z odpowiednim przygotowaniem technicznym.

Podobnie jak jego rywal, Ariel Atom, SDR WR3 V-Storm to w zasadzie rusztowanie z siedzeniami i silnikiem. Niezwykła konstrukcja z motorem od Subaru pochodzi z Wielkiej Brytanii i w odróżnieniu od Atoma mieści aż 3 osoby! Naszym zdaniem V-Storm jest jednym z najciekawszych aut w naszej ofercie. Jazda V-Stormem to świetny sposób na wspólne spędzenie niezwykle emocjonujących chwil na torze. Auto jest niezwykle szybkie, lekkie, zwinne i zgrabne.

V-Storm przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 2,7 sekundy! To szybciej niż Lamborghini Gallardo, KTM X-BOW, Ferrari F430… No dobrze, powiemy to! V-Storm jest jednym z najszybszych aut w naszej ofercie. Wszystko dzięki śmiesznej wręcz wadze i przerażającej mocy! Ten bolid napędza 2-litrowy, 300-konny silnik Subaru. Na każdego konia mechanicznego przypada jedynie 2,33 kilograma wagi. Otwarta konstrukcja pojazdu bez dachu, drzwi i szyb zapewnia niczym niezakłócone odczuwanie prędkości i pędu wiatru. Możliwość przewiezienia dwójki pasażerów sprawia, że przejazd V-Stormem jest świetną okazją do wspólnej przejażdżki ekstremalnie szybkim samochodem.

Kokpit V-Storma jest inspirowany bolidami Formuły 1 McLarena i nie zawiera nic, co byłoby zbędne i zwiększałoby wagę pojazdu. Przejażdżka V-Stormem to gwarancja niepowtarzalnych i ekscytujących wrażeń dla dwóch osób. Pasażerowie bolidu mogą w czasie jazdy obserwować pracę układu kierowniczego i zawieszenia, co wpływa na jeszcze lepsze doznania na torze.

Dane Techniczne

V-Storm Przejazd dla Dwojga
Przyspieszenie: 2.7 s do 100 km/h
Prędkość max: 255 km/h
Moc: 300 KM
Waga: 700 kg
Napęd: tył
Pojemność: 2.0 l
Skrzynia biegów: manualna

Blog

Samochody, na które czekamy w 2023 roku - najciekawsze premiery
3 najpopularniejsze sposoby na kradzież samochodu. Jak się przed nimi zabezpieczyć
Obowiązkowe wyposażenie samochodu w Polsce i za granicą - 2023 r.

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności