Devil-Cars.pl Devil-Cars.pl

Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Przejażdżka sportowym samochodem:

Zamów przejażdżkę sportowym samochodem na torze wyścigowym. Dysponujemy obszerną flotą: od samochodów rajdowych, sportowych, luksusowych po bolidy wyścigowe. Możesz wybrać pojedynczy przejazd supersamochodem lub zdecydować się na pakiet zawierający jazdę po torze kilkoma szybkimi autami. Nie musisz być profesjonalistą! Wystarczy, że posiadasz prawo jazdy, aby zasiąść za kierownicą. Osoby nieposiadające uprawnień mogą natomiast odbyć jazdę sportowym samochodem na fotelu pasażera. Zamów Voucher na przejazd dla siebie lub innej osoby. Taki prezent motoryzacyjny zadowoli nie tylko mężczyzn. W każdym sezonie z naszej oferty korzysta kilka tysięcy osób. Część z nich to przedstawicielki płci pięknej - wielbicielki szybkiej jazdy na torach wyścigowych.

Czym się zajmujemy?

Zaj­mu­jemy się orga­ni­za­cją prze­jaż­dżek na torach wyści­go­wych w całej Pol­sce. Posia­damy sze­roki wybór naj­szyb­szych spor­to­wych samo­cho­dów. Jazdy reali­zu­jemy co roku w sezo­nie od maja do końca wrze­śnia. Przejażdżki autami odbywają się w usta­lo­nych z zarząd­cami torów ter­mi­nach. Orga­ni­zu­jemy jazdy indy­wi­du­alne dla uczest­ni­ków z Vouche­rami, któ­rych zapraszamy na torze w dniu naszej imprezy.

Posia­damy także bogatą ofertę dla grup zor­ga­ni­zo­wa­nych. Z wielką pasją odda­jemy się orga­ni­za­cji even­tów fir­mo­wych, gdzie zapew­niamy kom­plek­sową orga­ni­za­cję. Twoja impreza to nie tylko prze­jazdy po torze samo­cho­dami. Dyspo­nu­jemy dużą ilo­ścią atrak­cji m.in. róż­nego rodzaju symu­la­tory i kon­sole do gier, tro­leje, alko­go­gle, roz­bu­do­wany tor car­rera, czy zdal­nie ste­ro­wane samo­chody. Dajemy Ci do wyboru ponad 40 sportowych modeli samochodów i ponad 15 lokalizacji na terenie Polski. Wykorzystaj szansę i zmień marzenia najbliższych na emocjonujące wspomnienia!

Zdecyduj się na konkretne auto i tor wybierając Voucher albo Kartę Podarunkową, gdzie obdarowany sam zdecyduje o torze i samochodach jakimi będzie jeździł. Jazdy jako kierowca realizowane są przez uczestnika na fotelu kierowcy, któremu podczas całego przejazdu towarzyszy opiekun samochodu. Do jazdy jako kierowca wymagane jest posiadanie ważnego dokumentu prawo jazdy. Można również przejechać się jako pasażer. Jazda taka realizowana jest na fotelu pasażera w towarzystwie doświadczonego kierowcy.

Wybrany motoryzacyjny prezent wysyłamy tuż po złożeniu zamówienia na adres osoby zamawiającej. Kupon otrzymasz w pliku PDF, który jest od razu gotowy do wydrukowania.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności