Jazda Chevrolet Camaro

  • Chevrolet Camaro
  • Chevrolet Camaro
  • Chevrolet Camaro
  • Chevrolet Camaro
  • Chevrolet Camaro
  • Chevrolet Camaro
  • Chevrolet Camaro

Opis Auta

Camaro - “muscle car” Chevroleta powstał w 1966 roku i od razu stał się głównym konkurentem nieokiełznanego Forda Mustanga. Nawet jeśli nie interesujesz się motoryzacją, to i tak pewnie słyszałeś nazwę “Camaro”. Niektórym przywołuje obrazy eleganckich i mocnych aut z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, podczas gdy innym kojarzy się z najnowszymi “Transformersami”. Piąta generacja Chevroleta Camaro odbudowała jego reputację i sprawiła, że ponownie stawia się go na równi z Fordem Mustangiem.

Nowy, odświeżony design Chevroleta Camaro nawiązuje do jego pierwszych wersji i sprawia, że auto ekscytuje już samym wyglądem. Uniesiony ku górze tył, podwójny wydech, muskularne przetłoczenia karoserii oraz naburmuszona buzia z wściekłymi oczami - Camaro wygląda niezwykle “amerykańsko”, męsko i agresywnie - dokładnie tak, jak powinien każdy “muscle car”. Chevrolet Camaro ma wściekłe spojrzenie, które u większości ludzi wywołuje szybsze bicie serca. Sportowe auto to jednak nie tylko wygląd, ale przede wszystkim moc. Jazda Chevroletem Camaro po równej, asfaltowej nawierzchni jest niesamowicie dynamiczna dzięki silnikowi V6 o pojemności 3,6 litra oraz mocy 323 KM. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 6 sekund! Prędkość, z jaką może maksymalnie się poruszać to aż 280 km/h. Ci, którzy myślą, że amerykańskie samochody prowadzą się jak rozgotowany makaron, są w ogromnym błędzie - już jeden przejazd Chevroletem Camaro udowodni, że auto jest zwarte, sztywne i niezwykle precyzyjne w prowadzeniu.

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda “Szybkich i Wściekłych” zdecyduj się na jazdę po torze Chevroletem Camaro. Przekonasz się o jego mocy i odkryjesz, dlaczego ponownie stał się ulubieńcem Ameryki. Przejażdżkę Camaro możesz też podarować każdemu zakręconemu na punkcie szybkich samochodów i USA. Zrealizuj motoryzacyjne pragnienia i zamów voucher na jazdę sportowym autem po torze!

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy. Nie ukończyłeś 18 roku życia? Możesz przejechać się w roli pasażera po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego (podpisywanej na torze w dniu eventu).

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie! W przypadku jazdy jako kierowca wymagamy jedynie obuwia z płaską podeszwą. Przejazd bolidami o odkrytej konstrukcji oraz BMW M Power (E46) wymaga założenia kasku, który otrzymasz od nas przy odpowiednim stoisku.

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Chevrolet Camaro
Przyspieszenie: 6.0 s do 100 km/h
Prędkość max: 280 km/h
Moc: 323 KM
Waga: 1700 kg
Napęd: tył
Pojemność: 3.6 l
Skrzynia biegów: 6-biegowa

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Najbardziej luksusowe marki samochodów - TOP 8
Ile kosztuje Lamborghini?
Jak jeździć po autostradzie?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności