Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Tor wyścigowy Borsk

Borsk

Wymiary toru

Długość: 1.20 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: beton

Dane kontaktowe

Tor Wyścigowy Borsk
Lotnisko Borsk 83-442

Tor Borsk jest położony około 80 kilometrów na południowy-zachód od Gdańska. Każdy miłośnik motoryzacji powinien odwiedzić to miejsce podczas wycieczki po Pomorzu. Ogromną zaletą Toru w Borsku jest otaczająca go malownicza okolica. Wokół obiektu rozciągają się liczne jeziora oraz trasy biegowe, rowerowe i wycieczkowe należące do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal powstaje też nowe osiedle mieszkaniowe Osada Borsk, na którym wyrastają nowe domki jednorodzinne. Tor Borsk zajmuje powierzchnię byłego lotniska wojskowego.

Tor Borsk - piękna, malownicza okolica blisko Morza

Tor wyścigowy Borsk k. Gdańska liczy sobie w zależności od ustawienia od 1200 do 2300 metrów długości i 30 metrów szerokości. Należy do nielicznej grupy obiektów, które zapewniają kierowcom naprawdę duże emocje. Na betonowej nawierzchni znajdziesz wiele ciekawych zakrętów, szykan i łuków, które nie pozwolą na nudę podczas przejażdżki sportowym samochodem. Obiekt jest dosyć wymagający, ale z jazdą po nim poradzą sobie nawet kierowcy - amatorzy. Na torze w Borsku organizowane są różne imprezy motoryzacyjne, a także eventy prywatne i firmowe. Jeśli więc mieszkasz na Pomorzu lub odwiedzasz je podczas urlopu, koniecznie zajrzyj na Tor wyścigowy Borsk i zaznaj niesamowitych motoryzacyjnych emocji!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności