Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Tor wyścigowy Radom - Jastrząb

Wymiary toru

Długość: 2.40 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

AUTODROM JASTRZĄB
Czerwienica 1/1
26-502 Jastrząb

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 125 km. Łódź - odległość 155 km. Lublin - odległość 140 km. Kielce - odległość 60 km.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy „Autodrom Jastrząb” w Jastrzębiu pod Szydłowcem zajmuje obszar aż 20 hektarów i pełni rolę toru wyścigowego. Od Radomia dzielą go zaledwie 24 kilometry. Nie brakuje na nim oferty dla miłośników szybkiej jazdy, a przez wielu określany jest jako najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce. Tor Radom Jastrząb jest podzielony na 4 moduły: płyty poślizgowe, tor do szybkiej jazdy, tor kartingowy oraz prostą do wyścigów na 1/4 mili. Tuż obok znajduje się zaplecze serwisowe, administracyjne, gastronomiczne i noclegi. Na terenie Toru Jastrząb są też sale szkoleniowe, restauracja, boksy oraz parking. Autodrom spełnia wszelkie warunki wyznaczone przez Ministra Infrastruktury dla ośrodków doskonalenia techniki jazdy. W budynku obok toru powstało Centrum Badawczo – Rozwojowe, co oznacza, że Autodrom jest otwarty dla każdego! Widzowie mogą obserwować zmagania kierowców dzięki trybunom mieszczącym kilka tysięcy osób oraz nowoczesnemu oświetleniu.

Tor Radom Jastrząb - nowoczesny obiekt dla każdego fana motoryzacji

Tor wyścigowy Jastrząb jest wyposażony w automatyczny system nawadniania nawierzchni w miejscach, gdzie znajdują się płyty poślizgowe - to dobra opcja podczas jazdy na torze w celu szkolenia kierowców. Na każdej z 4 płyt znajdują się kurtyny wodne symulujące rzeczywiste przeszkody. Znajduje się tu też wzniesienie BIG HILL o 10% stopniu nachylenia i szerokości najazdów blisko 40 metrów. Na terenie Autodromu znajduje się niezwykle ciekawy tor mierzący 2,4 kilometra długości oraz 10 metrów szerokości. Osoby korzystające z niego mają do dyspozycji 11 zakrętów oraz 3 długie, proste odcinki umożliwiające osiąganie dużych prędkości. To idealny tor do jazdy naszymi najszybszymi autami, takimi jak Lamborghini czy Ferrari!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Radom - Jastrząb:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności