Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Tor wyścigowy Warszawa Słabomierz DriveLand

Wymiary toru

Długość: 1.80 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Słabomierz - Warszawa
Driveland Polska
ul.Żyrardowska 2
96-325 Słabomierz

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 50 km. Białystok - odległość 255 km. Lublin - odległość 190 km. Łódź - odległość 100 km.

Obiekt położony w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice, u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Tor Drive Land to nowy ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego zlokalizowany w Słabomierzu w odległości około 40 kilometrów od Warszawy. Na jego terenie działa Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara. Dzięki temu przyciąga nie tylko fanów szybkich samochodów, lecz także kierowców, którzy chcą poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze poprzez poznanie nowych technik prowadzenia samochodu. Na terenie obiektu znajdują się liczne drogi i place manewrowe wyposażone w nowoczesne systemy symulujące różne sytuacje na drodze, takie jak płyty poślizgowe, kurtyny wodne i szarpaki.

Tor Warszawa Słabomierz - Drive Land - nowoczesny obiekt nieopodal stolicy

Nitka toru wyścigowego w Słabomierzu k. Warszawy ma długość 1800 metrów i szerokość 30 metrów. Wymiary te sprawiają, że każdy kierowca, nawet amator, poczuje się na nim bezpiecznie i pewnie. Układ toru pozwala na przetestowanie możliwości takich aut jak Audi R8, BMW i8 czy Ferrari F430. Kierowcy mogą liczyć na ciekawe łuki, zakręty i wzniesienia sprawiające, że przejażdżka po torze staje się ciekawa i wymagająca. Tor Drive Land przyciąga wielu miłośników motoryzacji, gdyż organizowane są na nim liczne wydarzenia, w których główną rolę odgrywają właśnie auta. Zamów voucher na przejazd po torze wyścigowym Warszawa Słabomierz - doświadcz niezapomnianych emocji lub podaruj je najbliższej osobie w prezencie!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Warszawa Słabomierz DriveLand:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności