Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

Tor Silesia Ring Karting jest częścią Toru Głównego Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - miejscowości położonej około 30 kilometrów od Opola. Silesia Ring to jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce, a 1,5-kilometrowy tor kartingowy jest dłuższy niż niejeden standardowy tor w Polsce. To perfekcyjne miejsce na zorganizowanie wydarzenia motoryzacyjnego, imprezy firmowej czy spotkania towarzyskiego. Silesia Ring jest obiektem, który zapewni mnóstwo zabawy i wiele atrakcji każdemu miłośnikowi szybkich samochodów. Sala eventowa i kinowa, wieża widokowa, trybuny, zaplecze kuchenne i sanitarne to tylko niektóre z elementów rozbudowanej infrastruktury toru kartingowego w Kamieniu Śląskim. Położone nieopodal pole golfowe i namiotowe oraz tereny, na których można rozpalić grilla i ognisko, sprawiają, że wycieczka do tego miejsca będzie świetnym sposobem na spędzenie wolnego weekendu.

Tor kartingowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim - genialne emocje nie tylko na gokartach!

Nitka toru kartingowego Silesia Ring liczy sobie aż 1500 metrów długości i jest doskonale przygotowana do jazdy mocnymi i szybkimi samochodami. To po prostu skrócony odcinek toru głównego, który różni się od niego jedynie długością. Prosta o długości 600 metrów pozwala na rozwinięcie naprawdę ekscytującej prędkości a siedem zakrętów (5 prawych i 2 lewe) dają możliwość poznania zachowania auta w każdej sytuacji. Tor kartingowy Silesia Ring będzie świetnym wyborem dla każdego pasjonata motoryzacji.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności