Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Jazda Lamborghini Gallardo vs. Ariel Atom na torze

opinie:

    (0)

Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jeżdziłeś? Skomentuj wrażenia z jazdy naszym autem.

Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom


Lamborghini Gallardo i Ariel Atom to dwa zupełnie różne auta. Pierwszy z nich to włoski supersamochód pełen luksusu, podczas gdy drugi jest maszyną na tor, która rozkłada kierowcę na łopatki. Różnice pomiędzy oboma autami można wymieniać praktycznie bez końca. Nie ma to jednak znaczenia na torze wyścigowym, na którym liczy się tylko prędkość aut oraz to, jak się prowadzą.

Jazda Lamborghini Gallardo - możliwość bliższego poznania włoskiej legendy


Jazda Lamborghini Gallardo to gwarancja niezapomnianych emocji na torze wyścigowym. Tym autem po prostu trzeba się przejechać! Już sam wygląd Gallardo sprawia, że serce bije szybciej. Wnętrze, jak przystało na Lamborghini to połączenie luksusu, sportu i nowoczesności. Samochód oprócz tego, że świetnie wygląda, to także genialnie jeździ. Dzięki napędowi na wszystkie koła i świetnemu momentowi obrotowemu to auto nie przyspiesza - ono motywuje! 570 koni mechanicznych pozwolą ci poczuć przypływ szaleństwa za kółkiem. Lamborghini Gallardo rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,2 sekundy… ale kto by to liczył? Gwarantujemy, że podczas przejazdu Gallardo twój umysł będzie zajęty o wiele ważniejszymi sprawami, niż śledzenie zegarów! Auto fantastycznie się prowadzi i ma niezwykłą zdolność do szybkiego pokonywania zakrętów. Sprawdź je na torze i przekonaj się, czy jest najlepszym sportowym samochodem świata?

Ariel Atom - jazda jednym z najszybszych samochodów świata


Brytyjski samochód Ariel Atom został zaprojektowany z myślą o dostarczaniu niezwykłej prędkości, sterowności i ekscytacji. Zadaniem Atoma nie jest zapewnianie luksusu, zapachu i dotyku alcantary ani komfortu podczas jazdy - to typowe auto na tor! Ariel Atom waży zaledwie 465 kilogramów, co przy mocy 300 KM daje kosmiczne rezultaty w związku z rozwijaniem prędkości i ogromnego przyspieszenia. W porównaniu z Lamborghini Gallardo Ariel Atom przyspiesza jeszcze lepiej - od 0 do 100 km/h wystarczy mu mniej niż 3 sekundy. To auto bezkompromisowe, dlatego też nie znajdziesz w nim żadnych udogodnień ani dodatków poprawiających komfort jazdy.

Konfrontacja Lamborghini Gallardo vs Ariel Atom


Pojedynek Lamborghini Gallardo i Ariela Atoma będzie doskonałym prezentem na każdą okazję - urodziny, imieniny, wieczór kawalerski czy rocznicę ślubu. Konfrontacja dwóch sportowych, choć tak bardzo różnych aut to gwarancja niezapomnianych emocji i pozytywnych przeżyć na torze wyścigowym. Demoniczne prędkości rozwijane przez oba auta oraz ich świetne prowadzenie spodobają się każdemu miłośnikowi motoryzacji.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności