Promocja wielkanocna! Tylko teraz -15% z kodem ALEJAJA - Regulamin

Gra Devil-Cars Racing - wygrywaj przejażdżki sportowymi samochodami!

Kategoria: Felietony

- 24 lip 2019

Nasza gra Devil-Cars Racing właśnie ruszyła! Za ściganie się on-line możesz wygrać darmowe vouchery na przejażdżkę samochodem marzeń! Podekscytowany? Bo my jak najbardziej!

Gra z prawdziwymi nagrodami - Devil-Cars Racing

devil-cars racing - ranking

gra devil cars

W grze Devil-Cars Racing zmierzysz się z innymi użytkownikami o fantastyczne nagrody. Podczas każdego przejazdu mierzony jest czas, liczba okrążeń oraz liczba zebranych odznak Devil-Cars. W tych kategoriach tworzone są rankingi. Co tydzień lider każdego z poszczególnych rankingów wygrywa voucher na jazdę sportowym samochodem, który można zrealizować na jednym z kilkunastu polskich torów wyścigowych, m.in. w Białymstoku, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu.

wybór samochodu

lamborghini gallardo gra

W grze będziesz jeździł samochodami, które rzeczywiście znajdują się we flocie Devil-Cars. Do wyboru masz takie auta jak Lamborghini Gallardo, Ford Mustang, Aston Martin DB9, Porsche 911 Carrera, KTM X-Bow, Ferrari F430, czy Nissan GT-R. Jeden sezon trwa 7 dni, a nowe rozgrywki startują w każdą niedzielę o godzinie 18:00.

Zgarnij darmowy voucher na jazdę supersamochodem!

jazda supersamochodem lamborghini

To fantastyczna okazja do zgarnięcia darmowych voucherów na jazdę sportowym samochodem. Wygrywasz voucher na jazdę autem, w którym zająłeś pierwsze miejsce w rankingu. Możesz go zrealizować podczas tegorocznej trasy. Jeździmy aż do połowy października, a nasze eventy motoryzacyjne przyciągają tłumy pasjonatów motoryzacji! Voucher uprawnia do jazdy w charakterze kierowcy lub pasażera - decydujesz Ty.

Gra Devil-Cars Racing to idealny przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym! Świetna, wirtualna zabawa może zamienić się w jeszcze lepszą - prawdziwy przejazd supersamochodem z naszej oferty. Gra jest dostępna w wersji desktop oraz na platformach mobilnych - Android i iOS.

Triki do gry Devil-Cars Racing - jak zwiększyć szanse na wygraną?

rozgrywka - start gry devil-cars racing

Każdy model samochodu ma dokładnie te same parametry w grze, co oznacza, że każdy ma wyrównane szanse na wygraną. Zwiększ je poprzez skupienie się na tym, co wychodzi ci najlepiej!

Skup się na tym, co wychodzi ci najlepiej

Jeśli masz smykałkę do szybkiej jazdy, postaraj się wykręcić jak najlepszy czas. Jeśli jesteś zdeterminowany i wytrwały, celuj w pierwsze miejsce rankingu liczby przejechanych okrążeń. Dla osób lubiących wolniejszą jazdę polecamy zbieranie jak największej liczby odznak Devil-Cars.

wypadek w grze

Unikaj kolizji i wjazdu na trawę

Aby jak najszybciej dojechać do mety, nie obijaj się o bandy ani innych uczestników wyścigu. Możesz skracać trasę poprzez wjeżdżanie na biało-czerwone tarki, które cię nie spowalniają. Spowalnia natomiast trawa i udział w kraksach. Używaj nitro na prostych odcinkach, by wyprzedzić innych. Nitro może też uratować cię przed wpadnięciem w bandę - nagły przyrost mocy wyrówna tor jazdy.

tankowanie

Tankuj z głową

Ważnym elementem w grze jest tankowanie. Bez niego nie starczy ci paliwa na dojazd do mety. Tankuj “na styk” - nie za mało i nie za dużo. Wjeżdżając do boxu z tankowaniem, rób to przy jak największej prędkości. Po wjeździe do tankowania twoje auto zostanie automatycznie spowolnione do prędkości 60 km/h. Jeśli wjedziesz szybko, twoje auto zwolni do 60 km/h znacznie później, co pozwoli ci zyskać cenne ułamki sekund.

Graj w Devil-Cars Racing i zrealizuj marzenia o jeździe superautem!

nitro

Mamy nadzieję, że gra Devil-Cars Racing ci się spodoba! Graj regularnie, aby na bieżąco monitorować ranking i sprawdzać swoją pozycję. Jeśli nie uda ci się w danym sezonie, spróbuj w kolejnym! Pamiętaj - ranking jest aktualizowany na żywo, dlatego też wszystko może zmienić się w ciągu kilku chwil.

jazda ferrari f430 na torze

Zapraszamy do świetnej zabawy i życzymy powodzenia w wygrywaniu voucherów na przejażdżki sportowymi samochodami!


Komentarze

Blog

Sprawdź, jaką żywotność mają baterie w samochodach elektrycznych!
Jak poprawnie umyć samochód? Poznaj przydatne wyposażenie i technikę
Samochody, na które czekamy w 2023 roku - najciekawsze premiery

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności