Jazda OFF ROAD 4x4

 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4

Opis Auta

Jazda Off Road to ekscytujące przeżycie motoryzacyjne. Wybierz się w teren, przygotuj się na błoto, wodę, podjazdy i spady na wymagającej, ekstremalnej trasie. Będziesz zaskoczony tym, co potrafią zdziałać pojazdy z napędem na cztery koła: pokonywanie błota, głębokich dziur, wąwozów i zboczy tak stromych, że będziesz uczestniczył w walce o pozostanie auta na wszystkich kołach. Lokalizacja naszej jazdy Off Road nie jest przypadkowa - wybrany przez nas teren jest trudny, ale dzięki temu zapewnia mnóstwo emocji. Jeśli ci się poszczęści, będziesz też miał okazję do zaobserwowania dzikiej zwierzyny - malownicze otoczenie podlaskich lasów w połączeniu z ekstremalną jazdą Off Road będzie naprawdę ciekawym sposobem na spędzenie wolnego weekendu we dwoje! Organizujemy przejażdżki dla grup od 2 do 20 osób.

Jazdy off-road odbywają się w charakterze pasażera po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W jednym aucie mogą znajdować się maksymalnie 2-3 osoby i instruktor, który poprowadzi samochód. Jego wieloletnie doświadczenie i ogromne umiejętności sprawią, że będziesz mógł poznać wszystkie możliwości potężnych i mocnych aut off-roadowych.

Przed jazdą odbędzie się krótkie szkolenie, w którego trakcie poznasz podstawowe zagadnienia związane z autem, jego budowę oraz zasady bezpieczeństwa. Możesz zdecydować się na przygodę Off Road o czasie trwania 1,5 lub 3 godziny .

W cenę przejażdżki Off-Road wliczone są:
 • 1,5 godziny* lub 3 godziny** spędzone w terenie
 • Jazda z nawigacją terenową
* usługa w cenie 249 zł **usługa w cenie 499 zł

Terminy jazdy Off Road są ustalane indywidualnie z instruktorem.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy. Nie ukończyłeś 18 roku życia? Możesz przejechać się w roli pasażera po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego (podpisywanej na torze w dniu eventu).

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie! W przypadku jazdy jako kierowca wymagamy jedynie obuwia z płaską podeszwą. Przejazd bolidami o odkrytej konstrukcji oraz BMW M Power (E46) wymaga założenia kasku, który otrzymasz od nas przy odpowiednim stoisku.

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

OFF ROAD 4x4
Przyspieszenie: 10 s do 100 km/h
Prędkość max: 180 km/h
Moc: 160 KM
Waga: 1900 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 2,0 l
Skrzynia biegów: manualna

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Najbardziej luksusowe marki samochodów - TOP 8
Ile kosztuje Lamborghini?
Jak jeździć po autostradzie?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności