Jazda OFF ROAD 4x4

 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4
 • OFF ROAD 4x4

Opis Auta

Jazda Off Road to ekscytujące przeżycie motoryzacyjne. Wybierz się w teren, przygotuj się na błoto, wodę, podjazdy i spady na wymagającej, ekstremalnej trasie. Będziesz zaskoczony tym, co potrafią zdziałać pojazdy z napędem na cztery koła: pokonywanie błota, głębokich dziur, wąwozów i zboczy tak stromych, że będziesz uczestniczył w walce o pozostanie auta na wszystkich kołach. Lokalizacja naszej jazdy Off Road nie jest przypadkowa - wybrany przez nas teren jest trudny, ale dzięki temu zapewnia mnóstwo emocji. Jeśli ci się poszczęści, będziesz też miał okazję do zaobserwowania dzikiej zwierzyny - malownicze otoczenie podlaskich lasów w połączeniu z ekstremalną jazdą Off Road będzie naprawdę ciekawym sposobem na spędzenie wolnego weekendu we dwoje! Organizujemy przejażdżki dla grup od 2 do 20 osób.

Jazdy off-road odbywają się w charakterze pasażera po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W jednym aucie mogą znajdować się maksymalnie 2-3 osoby i instruktor, który poprowadzi samochód. Jego wieloletnie doświadczenie i ogromne umiejętności sprawią, że będziesz mógł poznać wszystkie możliwości potężnych i mocnych aut off-roadowych.

Przed jazdą odbędzie się krótkie szkolenie, w którego trakcie poznasz podstawowe zagadnienia związane z autem, jego budowę oraz zasady bezpieczeństwa. Możesz zdecydować się na przygodę Off Road o czasie trwania 1,5 lub 3 godziny .

W cenę przejażdżki Off-Road wliczone są:
 • 1,5 godziny* lub 3 godziny** spędzone w terenie
 • Jazda z nawigacją terenową
* usługa w cenie 249 zł **usługa w cenie 499 zł

Terminy jazdy Off Road są ustalane indywidualnie z instruktorem.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy. Nie ukończyłeś 18 roku życia? Jeśli masz min. 150 cm wzrostu, możesz przejechać się jako pasażer po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego (podpisywanej na torze w dniu eventu).

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

OFF ROAD 4x4
Przyspieszenie: 10 s do 100 km/h
Prędkość max: 180 km/h
Moc: 160 KM
Waga: 1900 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 2,0 l
Skrzynia biegów: manualna

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Najlepsze samochody z silnikiem V12
Skrzynia DSG - zalety, trwałość, awarie, koszty naprawy + jak kupić auto z DSG
Najlepsze sleepery - 10 aut, których wygląd nie zdradza świetnych osiągów!

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności