Jazda KTM X-BOW vs. Porsche GT3

 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3
 • KTM X-BOW vs. Porsche GT3

Opis Auta

KTM X-Bow vs Porsche GT3

Jazda sportowym samochodem to dla każdego maniaka motoryzacji doskonała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Jeśli jesteś jednym z nich, zastanów się nad pojedynkiem KTMa X-Bow z Porsche GT3 na torze wyścigowym. To niesamowicie ciekawe i szybkie auta, które zaskakują precyzją prowadzenia, doskonałymi właściwościami jezdnymi oraz mocą. Zdecyduj się na pojedynek KTM i Porsche i przygotuj się na mocne wrażenia na torze wyścigowym!

Przejazd po torze wyścigowym KTM X-Bow

KTM X-Bow jest niezwykle szybkim autem, które mimo konstrukcji bolidu zostało dopuszczone do ruchu drogowego. Zamontowanie silnika z turbodoładowaniem o mocy 300 KM od Audi sprawiło, że KTM genialne przyspiesza i błyskawicznie reaguje na dodanie gazu. Dzięki swej niskiej wadze i potężnej mocy samochód rozpędza się od zera do setki w zaledwie 3,7 sekundy. Otwarty kokpit da ci doskonałe rozeznanie tego, co dzieje się na torze wyścigowym.

Porsche GT3

Zbudowane z myślą o występowaniu w wyścigach klasy GT3, Porsche 996 RS miało za zadanie wykręcanie jak najlepszych czasów na torze wyścigowym. To zupełnie hardkorowa wersja tamtego Porsche. Wykonanie maski z włókna węglowego, przednie i tylne spojlery, tylna szyba z poliwęglanu i wiele modyfikacji w zawieszeniu w zupełności zmieniły charakter standardowego Porsche 996. Rajdowy model uzyskał fabrycznie zamontowaną klatkę, lekkie fotele Recaro z uprzężami wyścigowymi i gaśnicę w kabinie pasażerskiej. Porsche postanowiło nawet zamienić standardowy emblemat na naklejkę, by zaoszczędzić jak najwięcej na wadze auta. Niemiecka marka wypuściła jedynie 682 egzemplarze tego samochodu. Do wyboru były dwa kolory felg - pomarańczowy lub niebieski. Porsche 996 GT3 RS to auto cenione przez ekspertów motoryzacyjnych po dziś dzień.

Pojedynek KTM X-BOW i Porsche GT3 na torze wyścigowym

Tor wyścigowy to doskonałe miejsce do przetestowania możliwości sportowego Porsche i nieokrzesanego KTMa. Oba auta dają świetne wrażenia z jazdy, wywołując szeroki uśmiech na twarzach wszystkich kierowców zasiadających za ich kółkiem. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na urodziny wybrać, zdecyduj się podarować przejażdżkę Porsche GT3 i KTM X-Bow.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy. Nie ukończyłeś 18 roku życia? Jeśli masz min. 150 cm wzrostu, możesz przejechać się jako pasażer po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego (podpisywanej na torze w dniu eventu).

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie! W przypadku jazdy jako kierowca wymagamy jedynie obuwia z płaską podeszwą. Przejazd bolidami o odkrytej konstrukcji oraz BMW M Power (E46) wymaga założenia kasku, który otrzymasz od nas przy odpowiednim stoisku.

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Ferdinand Porsche - genialny inżynier czy sługa Hitlera?
Opony - używane markowe czy nowe chińskie? Co się opłaca?
Prezent na walentynki dla niego - 16 pomysłów, które zaskoczą chłopaka!

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności