Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Ferrari F430 vs. Nissan GTR - Tor Warszawa - Modlin

Ferrari F430 vs. Nissan GTR name

Długość jednego okrążenia około 1.2 km

Masz 6 okrążenie/a każdym z aut - około: 14.4 km


2149.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2019-06-16
  • 2019-07-20
  • 2019-09-29

Ferrari F430 vs. Nissan GTR - Tor Warszawa - Modlin

Przejażdżka Ferrari F430, czy jazda Nissanem GT-R?
Spotęguj wrażenia i zamów Voucher na jazdę po torze obydwoma sportowymi samochodami!

Ferrari F430 zaprezentowano w 2004 roku na targach w Paryżu jako głównego konkurenta Lamborghini Gallardo oraz następcę modelu 360 Modena. Ferrari F430 jest wyposażone w 4,3 - litrową jednostkę napędową o mocy 490 KM, której maksymalny moment obrotowy osiąga 465 Nm, co przekłada się na przyspieszenia rzędu 3,9 s od 0 do 100 km/h oraz maksymalną prędkość wynoszącą oszałamiające 315 km/h. Za przeniesienie napędu na tylną oś odpowiedzialna jest 6 - stopniowa sekwencyjna skrzynia biegów z możliwością zmiany przełożeń za pomocą manetek znajdujących się przy kierownicy. Aby zapanować nad tak ogromną mocą auto we współpracy z firmą Brembo zostało wyposażone w karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy, który jest w stanie wytrzymać 300 okrążeń nieprzerwanej jazdy torowej bez utraty swoich właściwości. Włoscy inżynierzy dopracowali każdy element tak, aby jazda Ferrari F430 była komfortowa i jednocześnie dostarczyła dużą dawkę adrenaliny oraz masę wrażeń.

Nissan GT-R jest następcą kultowego już auta jakim jest Nissan Skyline. Samochód został stworzony by konkurować z takimi gigantami jak Ferrari, czy Lamborghini i radzi sobie z tym doskonale. Sercem japońskiego supersamochodu jest 6-cylindrowy silnik w układzie V o pojemności 3,8 l, który wyposażony w dwie turbiny generuje moc 588 KM o maksymalnym momencie obrotowym sięgającym 612 Nm. Każda jednostka napędowa umieszczona pod maską auta posiada tabliczkę z sygnaturą konstruktora, co nadaje jeszcze większej unikalności każdemu z egzemplarzy, które opuszczają fabrykę. Godzilla (jak pieszczotliwie mówią o nim jego najwięksi fani) posiada napęd na cztery koła co w połączeniu z niezwykle precyzyjnym układem kierowniczym i w pełni regulowanym zawieszeniem zapewnia pełną kontrolę nad autem i pozwala zobaczyć na liczniku pierwsze 100 km/h po zaledwie 3,7 s oraz osiągnąć prędkość niesamowitą prędkość maksymalną wynoszącą 310 km/h.

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności