Jazda BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10

  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10
  • BMW M Power (E46) vs. Mitsubishi Lancer Evo 10

Opis Auta

BMW M Power (E46) vs Mitsubishi Lancer Evo 10

Zdecyduj się na pojedynek na torze dwóch sportowych samochodów z zacięciem rajdowym - BMW E46 MPower oraz Mitsubishi Lancera Evo X. Potężna moc drzemiąca pod maskami każdego z nich to tylko jeden z argumentów przemawiających za przejażdżką właśnie tymi autami. Poznaj fantastyczne właściwości jezdne obu aut i podaruj najbliższej osobie radość z jazdy szybkim samochodem. Oba mają silniki o mocy 370 KM i przyspieszenie do setki poniżej 5 sekund. BMW to auto tylnonapędowe, natomiast Evo przenosi moc na wszystkie cztery koła. Różnią się też skrzyniami biegów - “manual” w E46 i “automat” w Mitsubishi. Sprawdź, którym autem jeździ się przyjemniej, a w którym ryk silnika podnosi każdy włosek na ciele.

MPower od BMW - Prezent dla każdego mężczyzny

Przygotuj się na ekstremalne doznania na torze - rzędowy silnik R6 o pojemności 3,2 litra rozwija moc aż 370 KM, co przy stosunkowo niskiej wadze skutkuje genialnym przyspieszeniem. W tym aucie poczujesz się jak w prawdziwej rajdówce - klatka bezpieczeństwa, sportowa kierownica i drążek zmiany biegów oraz niska pozycja za kółkiem spotęgują to wrażenie. Tak jak w większości sportowych BMW, także i w E46 MPower dopracowano prowadzenie do perfekcji. Dzięki bajecznej precyzji układu kierowniczego pokonywanie zakrętów tym autem daje mnóstwo frajdy. Niezależnie od tego, czy masz duże doświadczenie za kółkiem, czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z motoryzacją, jazda sportowym BMW MPower da Ci, lub osobie, której wręczysz Voucher ogromną satysfakcję.

Mitsubishi Lancer Evolution X - sprawdź największego rywala Imprezy

Mimo iż Lancera porównuje się zwykle do Subaru Imprezy, to w tym pojedynku zmierzy się z innym rywalem - BMW E46 MPower. Wyścigowa wersja Lancera to znak rozpoznawczy japońskiej marki, która na co dzień słynie przecież z produkcji “nudnych” samochodów miejskich. Mitsubishi Lancer Evo X jest ich zupełnym przeciwieństwem. Samochód napędza silnik o pojemności 2 litrów, który rozwija moc 370 KM. Kiedy już więc rozsiądziesz się wygodnie, będziesz miał okazję do przyspieszenia od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy. Pomoże ci w tym ultraszybka, automatyczna skrzynia biegów TC-SST (Twin Clutch Sportronic). Mitsubishi Lancer Evolution X od zawsze słynęło z genialnego zawieszenia, które zapewnia kierowcy maksimum informacji o stanie nawierzchni. Napęd na cztery koła to natomiast coś, co odpowiada za fantastyczną przyczepność kół w każdych warunkach.

Konfrontacja BMW E46 MPower i Mitsubishi Lancer Evo X na torze - gwarancja dobrej zabawy

Jeśli ty, lub osoba, której chcesz podarować motoryzacyjny prezent, jesteście fanami mocnych wrażeń, pojedynek BMW i Mitsubishi będzie doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego weekendu. Te dwa sedany oferują coś, czego nie znajdziesz w standardowych autach - świetne wrażenia z jazdy i satysfakcję po pokonaniu każdego kilometra! Postaw na jazdę po torze BMW MPower i Mitsubishi Lancerem EVO 10 i daj się zaskoczyć ich sportowym charakterem.

Ważność - realizacja

Aby zrealizować Voucher, zarezerwuj termin na wybranym przez siebie torze. Jeśli chcesz usiąść jako kierowca, musisz mieć ważne prawo jazdy.

Czas trwania przejazdu

Na czas przejazdu wpływają: długość nitki toru, liczba zakupionych okrążeń oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.

Lokalizacja

Zarezerwuj termin na jazdę po jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na tor znajdujący się najbliżej Ciebie lub ten, który zapewni Ci najlepsze wrażenia podczas przejażdżki.

W co się ubrać?

Ubierz się tak, aby było ci wygodnie!

Pogoda

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych istotnie wpływających na bezpieczeństwo jazdy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji Vouchera. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Osoby towarzyszące

Wstęp na nasze eventy jest wolny i darmowy dla każdego. Zabierz rodzinę i przyjaciół, aby razem przeżywać motoryzacyjne emocje. Możecie robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Dane Techniczne

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Obowiązkowe wyposażenie samochodu w Polsce i za granicą - 2023 r.
Sprawdzenie auta przed kupnem - gdzie i jak zbadać samochód?
Objawy uszkodzonej skrzyni biegów, których nie chcesz przegapić!

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności