Wynajem Bentley Continental GT Speed

  • Bentley Continental GT Speed
  • Bentley Continental GT Speed
  • Bentley Continental GT Speed
  • Bentley Continental GT Speed
  • Bentley Continental GT Speed

Opis Auta

Wyprodukowano już wiele aut zdolnych do rozpędzenia się powyżej 320 km/h. Jednak większość z nich to rozebrane i stuningowane wersje standardowych samochodów, które nie oferują kierowcy niczego więcej niż prędkość. Chcąc przejechać się sportowym samochodem, musisz zazwyczaj zapomnieć o wygodzie i komforcie. Jednak na pewno nie w Bentley Continental GT Speed. Zasiadając za kierownicą Bentleya, od razu poczujesz luksus, komfort i najwyższą jakość każdego elementu. Dobrym przykładem może być to, że wszystkie pokrętła w kabinie są wykonane metodą radełkowania. Większość kierowców Bentleya nawet tego nie zobaczy, lecz na pewno poczuje. I o to chodzi. Jazda Bentleyem Continental GT działa na wszystkie zmysły.

Bentley Continental GT Speed to jeszcze mocniejsza wersja standardowego Continentala GT. Przydomek “Speed” oznacza oczywiście prędkość i jest od lat stosowany przez Bentleya do oznaczania swych najszybszych modeli. Z zewnątrz auto zachwyca swoimi obłościami, które o dziwo nadają mu sportowy i agresywny charakter. Masywny Bentley robi piorunujące wrażenie i budzi duży respekt na torze. Potężny grill i duże wloty powietrza pełnią funkcję nie tylko estetyczną, lecz także techniczną - zwiększają dopływ powietrza do potężnego, 6-litrowego silnika W12. Wystarczy jeden przejazd Bentleyem Continental GT Speed, by auto cię zachwyciło. Motor W12 o poj. 6.0 l rozwija kosmiczną moc 610 KM. Samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w niecałe 4,6 sekundy. Przy masie 2385 kg (podobnej do wielkiego Nissana Patrola) jest to nie lada wyczyn!

Jeśli chcesz usłyszeć budzący grozę bas silnika i poczuć komfort, jaki może zapewnić tylko najbardziej luksusowa limuzyna, postaw na wynajem Bentley Continental GT na tor. Będzie to wspaniała okazja do przetestowania jednego z najlepszych coupé na świecie. Jazda na torze wyścigowym Bentleyem to fantastyczny pomysł na prezent motoryzacyjny dla mężczyzny. Zamów Voucher i przekonaj się o klasie tego auta!

Dane Techniczne

Bentley Continental GT Speed
Przyspieszenie: 4.6 s do 100 km/h
Prędkość max: 326 km/h
Moc: 610 KM
Waga: 2385 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 6.0 l
Skrzynia biegów: automatyczna

Blog

Najlepsze samochody hybrydowe w 2021 roku
Ferrari LaFerrari - najlepsze Ferrari w historii?
Hamowanie silnikiem - czym jest i jak to się robi?

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności