Symulatory motoryzacyjne - wynajem, wypożyczanie sprzętu i gier na eventy motoryzacyjne

Kategoria: ciekawostki

SYMULATORY

GRY NA KIEROWNICĘ

SYMULATORY MOTORYZACYJNE 

Assetto Corsa to nowa gra wyścigowa dla Windows, która prawdopodobnie ukaże się do połowy 2013 roku. Gra jest zaprojektowana, aby zapewnić bardzo realistyczne wrażenia z jazdy trybu jednego gracza oraz opcji multiplayer, Jest już kilka oficjalnie licencjonowanych samochodów i tras, które zostały opracowane za pomocą technologii skanowania laserowego, oraz najwyższy poziom dokładności możliwe w odtwarzania rzeczywistych środowiskach silnikowe World Racing.

Official site and Facebook Assetto Corsa

GRY NA KONSOLĘ

Forza Motorsport 5, podobnie jak konkurencyjne tytuły, również stawia na integrację z trybem multiplayer oraz aspekty społecznościowe - jedną z najważniejszych nowości w tej kwestii są Drivatary. To osadzone w chmurze profile użytkowników, które zdobywają doświadczenie nawet wówczas, gdy gracz nie zasiada za kierownicą wirtualnego samochodu, a jego umiejętności są określane na podstawie wcześniejszych statystyk.

GRY NA TELEFON ANDROID

 Wykorzystaj szansę ścigając się z największymi mistrzami wyścigów samochodowych w oficjalnej grze imprezowej Race Of Champions! W ROC znajdziesz emocjonujący turniej pucharowy, gdzie zmierzysz z największą ilością rywali na świecie. Zobaczysz też walkę kierowców online, tam sprawdzisz swoje umiejętności wyścigów w serii head-to-head na równoległym torze.

Stuningowane pojazdy w wysokiej jakości graficznej, różne trasy, znajdziesz własny garaż i ekipę kierowców. 

6 aut do dyspozycji: KTM X-Bow, VW Scirocco, RX-150, Solution F Prototype, ROC Car, VW Polo R, Skoda Fabia S2000, WTR 

6 imprez: London, Paris, Düsseldorf, Gran Canaria, Barcelona, Bejing featuring tarmac and off-road surfaces.

3 tryby gry: Championship. Duel, Time challenge

Sterowanie: Żyroskop, Dotyk i Wirtualna kierownica

Wybór kamer, uszkodzenia pojazdu i dokładne powtórki.

Pobierz z GOOGLE PLAY

Zobacz film

Facebook page

WYNAJEM SYMULATORÓW

Firma, z którą współpracujemy zajmuje się wynajmem urzadzeń symulujacych zjawiska fizyczne oddziaływujacych na kierowców oraz pilotów. Nasi amerykanscy partnerzy tworzyli te maszyny na potrzeby wojska. Przed wyruszeniem na misje szkolono w nich kierowców samochodów humvee w poruszaniu sie po trudnym terenie pustynnym. Program jest rozwijany przez USACE - Cold Regions Research and Engineering Laboratory armii USA.

Symulator oddaje w pełni wszystkie efekty poruszania sie pojazdu we wszystkich trzech wymiarach, pokonywanie przeszkód terenowych siły odsrodkowe, przyspieszenie, siły opózniajace oraz kolizje. System "motion" oparty jest na wyjatkowo szybko działajacych siłownikach elektrycznych o imponujacych własciwosciach kinetycznych. Siedzisko fotela zostało zaprojektowane przez znanego twórce foteli sportowych RECARO zapewniajace doskonałe trzymanie boczne oraz wygodna sportowa pozycje. Układ sterowania zalezny jest od wymagań stawianych przez oprogramowanie. Mogą to być zestawy samochodowe składajace sie z kierownicy firmy LOGITECH oraz autorskiego systemu pedałów sprzegło, hamulec, gaz lub wolant lotniczy wraz z pedałami i przepustnica firmy SAITEK dla oddania warunków panujących w kabinie samolotu badź helikoptera. Byliśmy obecni na Consumer Electronic Show w 2009 oraz 2010 roku w Las Vegas oraz wzieliśmy udział w jednej ze scen filmu Iron Man 2. Nasze urządzenia były testowane przez profesjonalnych rajdowców takich jak Lorin Ranier wyścigi MMI oraz Phil Giebler Indycar seriers, Marcelo Battistuzzi z Formuła 3000.

APHEX

To konstrukcje ramowe mieszczące kierującego zawieszonego na ruchomych siłownikach o doskonałych właciwociach kinetycznych. Są maszynami najwyszej jakości, jako jedyne w Polsce są trój siłownikowe dzieki czemu umoliwiaj poza standardowymi ruchami równie symulacj ulizgu tylnych kół w samochodzie (DRIFT) jak i manewrowanie ogonem samolotu. Tego rodzaju ruchy są niemożliwe do osiągnicia w przypadku symulatorów dwusiłownikowych. Maszyny zostały wyposaone w zestawy 3 monitorów dla oddania panoramy kabiny samochodu lub samolotu, system głoników 5.1 lub jako opcja zestawy słuchawkowe Logitech. Dzięki opatentowanej metodzie ZEROWEJ GRAWITACJI ruchy wykonaywane przez konstrukcje są wpełni naturalne dokładnie takie jakie panują w pojazdach poruszających się na ziemi i w powietrzu. Maszyny brały udział w filmie IRON MAN 2 oraz na targach CES w Las Vegas.

Swoimi możliwościami kinetycznymi przewyższają platformy heksapod szybszą reakcją, dokładnością ruchu oraz zakresem ruchu.

 • opcja brandingu symulatora / oprogramowania
 • opcja TRACK IR
 • opcja modyfikacji kierownic
 • opcja symulator samochodowy/lotniczy

VERTEX GT

Symulatory sygnowane przez BIBER RACING SCHOOL. Są to maszyny wykorzystywane przez adeptów szkoły do szlifowania swoich umiejetności bez narażania siebie oraz pojazdów na uszkodzenie w sytuacji awaryjnej. Niezwykłe zdolności symulatorów VERTEX GT górują nad możliwościami symulatorów typu FREX (dwa siłowniki znajdujące się za fotelem gracza i poruszajce wyłcznie nim) realizmem oraz dynamika i zakresem ruchów.

 • opcja brandingu symulatora / oprogramowania
 • opcja gogli VR
 • opcja TRACK IR
 • opcja modyfikacji kierownic
 • opcja symulator samochodowy/lotniczy

KOKPITY F1

Ergonomiczne kokpity wzorowane na bolidach F1. Półleżąca pozycja za kierownicą w technologii force feedback firmy logitech MOMO racing. Możliwość obrendowania monokoku. Doskonałe wykonanie kokpitu oraz nagłośnienie 5:1 doprowadzi graczy do zupełnego zatracenia się w wirtualnym wyścigu na słynnych torach F1. Ekran 40 Full HD.

 • opcja przemalowania kokpitu
 • opcja brandingu symulatora / oprogramowania
 • opcja gogli VR
 • opcja TRACK IR
 • opcja modyfikacji kierownic

KOKPITY WRC

Konstrukcja ramowa stanowi bazę pod sportowy fotel kubełkowy oraz system kierowniczy LOGITECH G25/G27, wszystko w technologii force-feedback. System wizualny to monitor 40" 200 Hz w celu oddania dokładności obrazu full HD. System głośników 5.1 lub jako opcja zestaw słuchawkowy LOGITECH g35. Dla oprogramowania lotniczego stosujemy wolany oraz przepustnice firmy SAITEK lub PROFLIGHT. Istnieje możliwość rozbudowy symulatora o technologię TRACK IR lub gogle VR.

 • opcja brandingu monokoku
 • opcja gogli VR
 • opcja TRACK IR
 • opcja modyfikacji kierownic

SONY INVOLVED

Zapraszamy do skorzystania z najnowszych form rozrywki od firmy SONY. Guitar HERO - zostań słynnym gitarzystą rokowym przy użyciu specjalnego kontrolera PS gitary. DJ Hero - wciel się w DJ i zagraj używając CYBER Gamofonu, podbij serca klubowiczów! SINGSTAR - najsłynniejsza forma rozrywki karaoke w wydaniu SONY.

PLAYSTATION MOVE

Kontroler odwzororuje czynności wykonywane przez użytkownika poprzez kamerę PLAYStation EYE i przenosi je na ekran w jakości HDTV poprzez ruchy użytkownika, które mają bezposredni wpływ na rozgrywkę. Ruch jako podstawowy element cyfrowej rozgrywki wpływa doskonale na nastroje uczestników jak i ma zbawienny wpływ na ich kondycję fizyczną. Wirtualny sport naprawdę potrafi wycisnąc resztki sił z graczy a wirtualne strzelaniny doprowadzą do zadyszki najwiekszych twardzieli.

ZDJĘCIA


Komentarze

Blog

Opony - używane markowe czy nowe chińskie? Co się opłaca?
Prezent na walentynki dla niego - 16 pomysłów, które zaskoczą chłopaka!
Prawdziwe historie pochodzenia logo samochodów

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 KM
Lamborghini Gallardo
315 KM
Ferrari F430
315 KM

Kontakt

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności