🌡️☀️ Wpisz w koszyku “HOT” i odbierz 15% rabatu na wybrane auta! Podaruj wakacyjną przygodę 🎁 - Regulamin

Jazda KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem na torze Lotniska i innych torach w Polsce

 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
 • KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
Opis Toru
Zamów voucher na przelot samolotem i wybieraj spośród 19 różnych miejsc w całej Polsce. Nasze loty odbywają się w promieniu do 100 kilometrów od takich miast jak: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Łódź, Mikołajki, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław oraz Zielona Góra.

W trakcie lotu będziesz miał okazję odkryć tajniki lotnictwa z perspektywy drugiego pilota, obserwując ziemię z kabiny samolotu. Jest to niepowtarzalna szansa na podziwianie krajobrazów z lotu ptaka, zapoznanie się z mechaniką zaawansowanego samolotu Bristell RG i stworzenie niezwykłych wspomnień.

Opis Auta

Podaruj bliskiej osobie niezwykła przygodę w postaci lotu widokowego samolotem i przejazdu bolidem KTM X-Bow po torze. To świetny pomysł na prezent, który możesz wręczyć na każdą okazję. Zapewnisz motoryzacyjne i lotnicze emocje na najwyższym poziomie!

Pamiętaj, że rezerwacja przelotu oraz jazdy bolidem odbywają się oddzielnie. Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia.

Lot widokowy będzie realizowany nowoczesnym samolotem Bristell RG. Ta maszyna zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz fenomenalne osiągi. Każdy, kto zdecyduje się na lot widokowy, doceni również dużą przeszkloną powierzchnię, która pozwoli umożliwia niczym niezakłócone obserwowanie otoczenia.

Przelot możesz zrealizować na jednym z lotnisk w promieniu do 100 kilometrów od każdego z tych miast: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Lublin, Łódź, Mikołajki, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Jazda bolidem odbędzie się natomiast na jednym z 10 torów, po których jeździmy zgodnie z kalendarzem dostępnym na stronie “Terminy”. Są to: Białystok, Gdańsk - Pszczółki, Kraków, Lublin - Ułęż, Łódź, Poznań Tor Kartingowy, Radom - Jastrząb, Warszawa - Modlin, Warszawa - Słomczyn, Wrocław - Krzywa.

Podaruj bliskiej osobie ekstremalne emocje w powietrzu i na lądzie! To idealny prezent dla każdego, kto lubi nowe wyzwania i przygody.

Dane Techniczne

KTM X-BOW 1 okr. vs Lot Samolotem
Przyspieszenie: 3.9 s do 100 km/h
Prędkość max: 220 km/h
Moc: 240 KM
Waga: 740 kg
Napęd: tył
Pojemność: 2.0 l
Skrzynia biegów: manualna

WAŻNOŚĆ

Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu. Atrakcje wykonywane są w sezonie od maja do października.

REALIZACJA

Loty są realizowane w terminach indywidualnie ustalanych z Pilotem. Przejazdy KTM X-BOW są realizowane w wyznaczonych datach podanych na stronie w zakładce TERMINY (oferta nie dotyczy Toru Głównego Poznań). Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia.

PAKIET

Długość lotu jest uzależniona od wybranego pakietu. Na czas przejazdu wpływa długość toru oraz indywidualne umiejętności kierowcy. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych minut lotu oraz dodatkowych okrążeń przejazdu.

LOKALIZACJA

Przejazd KTM możesz zrealizować na jednym z 10 torów w całej Polsce, natomiast lot na jednym z 19 lotnisk w promieniu do 100 km od największych polskich miast. Dokładne lokalizacje sprawdzisz w opisie oferty.

POGODA

Opady, duży wiatr, brak widoczności, bardzo niska podstawa chmur mogą uniemożliwić wykonanie lotu (decyzję podejmuje wykonawca). W takiej sytuacji ustalany jest inny termin. W przypadku jazdy możliwa jest zamiana auta na inne.

PRZECIWSKAZANIA

Niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu, niekontrolowana arytmia, nieleczona, niestabilna choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa), dławica piersiowa, niekontrolowane nadciśnienie, waga powyżej 110 kg.

Opinie

Dodaj Opinię

Blog

Filtr paliwa - jak i co ile powinniśmy go wymieniać?
Usuwanie rys z lakieru - jak to zrobić?
Hatchback - jak wygląda? Porównanie z innymi typami nadwozia

Ranking Samochodów

KTM X-BOW
295 km/h
Lamborghini Gallardo
315 km/h
Ferrari F430
315 km/h

Kontakt