Toyota Celica ST 185 Carlos Sainz - Tor Białystok

Toyota Celica ST 185 Carlos Sainz name

Długość jednego okrążenia około 1.05 km

Masz 1 okrążenie/a - około: 1.05 km


149.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2018-05-12
  • 2018-06-23
  • 2018-07-15
  • 2018-08-10
  • 2018-09-30

Toyota Celica ST 185 Carlos Sainz - tor Białystok

Kultowy model samochodu dedykowany fanom i miłośnikom sportu motorowego. Auto zostało wyprodukowane w ilości zaledwie 5000 szt. w limitowanej edycji, nazwanej przez koncern Toyoty wersją „Carlos Sainz”. Nasza Toyota jest kompletnym samochodem wyczynowym z tej serii, który śmiało może wystartować w zawodach sportowych rangi Mistrzostw Polski lub Europy. Zbudowana jest wg tzw. załącznika „J”. Jej ostatnia historia „sportowa” dotyczyła startów w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jest to rasowe, czteronapędowe auto. Świetność modelu „Carlos Sainz” została potwierdzona w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata przez takie legendy rajdowe jak: Carlos Sainz, Juha Kankkunen, czy Didier Auriol, zdobywających tytuły mistrzowskie w latach 1992, 1993, 1994 oraz w Mistrzostwach Europy - przez Krzysztofa Hołowczyca, który zdobył tytuł mistrzowski w roku 1996.
Przyspieszenie: 4.7 s do 100 km/h
Prędkość max: 220 km/h
Moc: 280 KM
Waga: 1250 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 2.0 l
Skrzynia biegów: 5-biegowa

Informacje:

Tor Wschodzący Białystok
ul.Ciołkowskiego 2
15-904 Białystok

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

DLACZEGO EVENTY MOTORYZACYJNE?

WIEMY JAK W ORYGINALNY SPOSÓB TO ZROBIĆ!

Devil-Cars jest firmą przybliżającą sport samochodowy zarówno zapaleńcom motoryzacyjnym jak i amatorom chcącym spełnić swoje marzenia motoryzacyjne. Oferujemy Państwu eventy integracyjne jak i również programy niekonwencjonalnej reklamy bezpośrednio związanej z motoryzacją. Możesz zakupić dla siebie lub bliskiej Ci osoby niezapomniane przeżycia. Są nimi Super Samochody dające maksymalną dawkę adrenaliny w postaci przejazdów za kierownicą. Niecodzienna zabawa, nagrywanie oraz zdjecia z przejazdów, sprawią, że na długo w pamięci pozostaną proponowane przez DEVIL-CARs atrakcje.

Nasz zespół tworzą ludzie związani z doskonaleniem techniki jazdy zarówno bezpiecznej jak i sportowej, dziennikarze motoryzacyjni, zawodnicy motorsportowi, mechanicy oraz po prostu zapaleńcy motoryzacyjni z olbrzymim doświadczeniem w organizacji eventów.