Mitsubishi Lancer Evo 10 - Tor Warszawa - Modlin

Mitsubishi Lancer Evo 10 name

Długość jednego okrążenia około 1.2 km

Masz 1 okrążenie/a - około: 1.2 km


149.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2018-07-13
  • 2018-08-04
  • 2018-09-01
  • 2018-09-16
  • 2018-10-06

Mitsubishi Lancer Evo 10 - tor Warszawa - Modlin

Mitsubishi Lancer EVO 10 jest najnowszym i zarazem ostatnim autem o rajdowych korzeniach z serii Evolution. Ta generacja cechuje się bogatszym wyposażeniem, co pokazuje, że japoński producent samochodów tym razem uznał za cel podwyższenie komfortu jazdy zachowując osiągi swoich poprzedników przy minimalnych kompromisach, do których należy między innymi zwiększenie masy całkowitej.

W samochodzie obniżono środek ciężkości i zadbano o jego odpowiednie wyważenie, co w połączeniu z napędem na wszystkie cztery koła znacząco wpływa na poprawę właściwości jezdnych na tle swoich poprzedników. Tradycją serii evo stało się już wyposażenie każdego auta w dwulitrową, turbodoładowaną jednostkę napędową, co nie zmieniło się również w przypadku dziesiątki.

Silnik wspomagany jest przez dwusprzęgłową, automatyczną skrzynię biegów, która w razie potrzeby zmienia przełożenia z prędkością zawodowego kierowcy wyścigowego. Zautomatyzowana przekładnia odpowiedzialna jest za panowanie nad mocą jaką generuje silnik, która wynosi aż 370 koni mechanicznych, co wciskając kierowcę w fotel pozwala na osiągniecie 100 km/h po zaledwie 4.8 s. oraz zawrotnej prędkości maksymalnej wynoszącej 290 km/h.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO 10 po torze wyścigowym jest idealnym prezentem dla każdego, kto choć trochę interesuje się motoryzacją.
Przyspieszenie: 4.8 s do 100 km/h
Prędkość max: 290 km/h
Moc: 370 KM
Waga: 1420 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 2.0 l
Skrzynia biegów: automatyczna

Informacje:

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

DLACZEGO EVENTY MOTORYZACYJNE?

WIEMY JAK W ORYGINALNY SPOSÓB TO ZROBIĆ!

Devil-Cars jest firmą przybliżającą sport samochodowy zarówno zapaleńcom motoryzacyjnym jak i amatorom chcącym spełnić swoje marzenia motoryzacyjne. Oferujemy Państwu eventy integracyjne jak i również programy niekonwencjonalnej reklamy bezpośrednio związanej z motoryzacją. Możesz zakupić dla siebie lub bliskiej Ci osoby niezapomniane przeżycia. Są nimi Super Samochody dające maksymalną dawkę adrenaliny w postaci przejazdów za kierownicą. Niecodzienna zabawa, nagrywanie oraz zdjecia z przejazdów, sprawią, że na długo w pamięci pozostaną proponowane przez DEVIL-CARs atrakcje.

Nasz zespół tworzą ludzie związani z doskonaleniem techniki jazdy zarówno bezpiecznej jak i sportowej, dziennikarze motoryzacyjni, zawodnicy motorsportowi, mechanicy oraz po prostu zapaleńcy motoryzacyjni z olbrzymim doświadczeniem w organizacji eventów.