Devil-Cars.pl
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wybierz prezent naładowany adrenaliną! 🎁 👉 Największa flota sportowych samochodów! 👉 Najwięcej lokalizacji w całej Polsce🌍 👉 Największy wybór terminów ⏰ Ceny przejazdów zaczynają się od 99 zł!👌 www.DEVIL-CARS.pl 😍 #prezentdlaniego #car #drive #driver #sportscar #sportscars #race #speed#jazdanatorze #samochody #auto #happy #instacar #dream #wyścig #lamborghini #trackday #adrenalina #rims #luxurycar #race #racing #prezent #jazda#supersamochody#lamborghini #lambo #ferrarif430 #prezent #najlepszyprezent #porsche

Post udostępniony przez Devil Cars (@devilcars.pl)

Centrum pomocy

Mercedes Coupe S500 - Tor Bednary

Mercedes Coupe S500 name

Długość jednego okrążenia około 2.5 km

Masz 6 okrążenie/a - około: 15 km


1649.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2018-07-06
  • 2018-08-05

Mercedes Coupe S500 - tor Bednary

Zasiądź jako kierowca niezwykłego Mercedesa Coupe S500 i poczuj się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.
Wszyscy doskonale znamy Mercedesa z tego, że produkuje niezawodne i eleganckie samochody. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ten niemiecki koncern potrafi wyprodukować również sportowy samochód, który na drogach wyczyniać potrafi prawdziwe cuda. Serdecznie zachęcamy Cię do wyboru vouchera na przejażdżkę czarnym Mercedesem Coupe S500, który do setki rozpędza się zaledwie w nieco ponad 4 sekundy!
Przyspieszenie: 4.8 s do 100 km/h
Prędkość max: 250 km/h
Moc: 450 KM
Waga: 1945 kg
Napęd: tył
Pojemność: 4.6 l
Skrzynia biegów: automatyczna

Informacje:

Tor Bednary
Bednary 17
62-100 Pobiedziska

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

DLACZEGO EVENTY MOTORYZACYJNE?

WIEMY JAK W ORYGINALNY SPOSÓB TO ZROBIĆ!

Devil-Cars jest firmą przybliżającą sport samochodowy zarówno zapaleńcom motoryzacyjnym jak i amatorom chcącym spełnić swoje marzenia motoryzacyjne. Oferujemy Państwu eventy integracyjne jak i również programy niekonwencjonalnej reklamy bezpośrednio związanej z motoryzacją. Możesz zakupić dla siebie lub bliskiej Ci osoby niezapomniane przeżycia. Są nimi Super Samochody dające maksymalną dawkę adrenaliny w postaci przejazdów za kierownicą. Niecodzienna zabawa, nagrywanie oraz zdjecia z przejazdów, sprawią, że na długo w pamięci pozostaną proponowane przez DEVIL-CARs atrakcje.

Nasz zespół tworzą ludzie związani z doskonaleniem techniki jazdy zarówno bezpiecznej jak i sportowej, dziennikarze motoryzacyjni, zawodnicy motorsportowi, mechanicy oraz po prostu zapaleńcy motoryzacyjni z olbrzymim doświadczeniem w organizacji eventów.