Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW - Tor Warszawa - Modlin

Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW name

Długość jednego okrążenia około 1.2 km

Masz 10 okrążenie/a każdym z aut - około: 24 km


2829.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2019-06-16
  • 2019-07-20
  • 2019-09-29

Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW - Tor Warszawa - Modlin

Przejedź się dwoma niesamowicie szybkimi sportowymi samochodami - KTM X-BOW i Lamborghini Gallardo.

Lamborghini Gallardo to niewielkie, dwumiejscowe auto, znane każdemu zapaleńcowi motoryzacji. Jego wyjątkowość wynika z wykorzystania klasycznej dla sportowych aut technologii stałego napędu na cztery koła, a ponadto zamontowania ponad 5-litrowego silnika o ogromnej mocy 570 KM. Dzięki takim parametrom auto daje możliwość rozpędzenia się do 100 km/h w zaledwie 3.4 sekundy! Zastosowany w Lamborghini system ESP zapewnia stabilizację na tylnej osi, a na przedniej dużą precyzję podczas wchodzenia w zakręt, co zwiększa sportowy charakter auta i przyjemność kierowania.

KTM X-BOW to dwumiejscowy pojazd, idealny dla każdego spragnionego mocnych wrażeń. Ultralekka konstrukcja ,której masa całkowita wynosi trochę powyżej 700 kg, została pozbawiona dachu oraz przedniej szyby dzięki czemu podczas jazdy wszystkie, działające na nas bodźce są spotęgowane. Roadster został również pozbawiony wszelkich elektronicznych wspomagaczy takich jak kontrola trakcji, wspomaganie hamulców oraz kierownicy, co daje pełną kontrolę osobie siedzącej na miejscu kierowcy. Niezwykle precyzyjny układ kierowniczy sprawia, że auto wbrew pozorom prowadzi się wyśmienicie, reagując na najlżejsze muśnięcie kierownicy. W tylnej części bolidu została umieszczona dwulitrowa, turbodoładowana jednostka napędowa TFSI wyprodukowana przez Audi, która generuje potężną moc 300 koni mechanicznych oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 310 Nm. Aby zapanować nad mocą, samochód został wyposażony w 6 stopniową, manualną skrzynię biegów, która jest odpowiedzialna za wprawienie w ruch tylnej osi, która jest wyposażona w blokadę dyferencjału, czyli tzw. szperę.

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności