Devil-Cars.pl
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wybierz prezent naładowany adrenaliną! 🎁 👉 Największa flota sportowych samochodów! 👉 Najwięcej lokalizacji w całej Polsce🌍 👉 Największy wybór terminów ⏰ Ceny przejazdów zaczynają się od 99 zł!👌 www.DEVIL-CARS.pl 😍 #prezentdlaniego #car #drive #driver #sportscar #sportscars #race #speed#jazdanatorze #samochody #auto #happy #instacar #dream #wyścig #lamborghini #trackday #adrenalina #rims #luxurycar #race #racing #prezent #jazda#supersamochody#lamborghini #lambo #ferrarif430 #prezent #najlepszyprezent #porsche

Post udostępniony przez Devil Cars (@devilcars.pl)

Centrum pomocy

Lamborghini Gallardo - Tor Toruń

Lamborghini Gallardo name

Długość jednego okrążenia około 1.05 km

Masz 6 okrążenie/a - około: 6.3 km


1299.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2018-06-10
  • 2018-07-29
  • 2018-08-18
  • 2018-09-15

Lamborghini Gallardo - tor Toruń

Lamborghini Gallardo to sportowe auto posiadające nadwozie wykonane z włókna węglowego, z silnikiem umiejscowionym z tyłu. Jest to najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się auto tej marki, które zeszło z linii produkcyjnej w największej dotąd liczbie egzemplarzy. Nazwa modelu pochodzi od hiszpańskiej rasy byków, które walczyły w corridach.

Gallardo posiada stały napęd na 4 koła, co w połączeniu z systemem kontroli trakcji zapewnia idealną przyczepność oraz precyzję podczas pokonywania zakrętów przy dużych prędkościach, dając niesamowite wrażenia podczas jazdy Lamborghini Gallardo. Jednostką napędową włoskiego byka jest 5,2 litrowy V10 o mocy aż 570 koni mechanicznych dzięki czemu 100 km/h na liczniku zobaczymy po zaledwie po 3,4 s i możemy rozwinąć zawrotną prędkość 315 km/h!

Przejażdżka za kierownicą Lamborghini Gallardo na torze wyścigowym to spełnienie motoryzacyjnych marzeń!
Wybierz Voucher na przejazd i poczuj jakie wrażenia niesie za sobą jazda luksusowym Lamborghini.
Podaruj prawdziwe emocje, których dostarczy szybka jazda po torze wyścigowym!
Przyspieszenie: 3.4 s do 100 km/h
Prędkość max: 315 km/h
Moc: 570 KM
Waga: 1500 kg
Napęd: 4x4
Pojemność: 5.2 l
Skrzynia biegów: automatyczna

Informacje:

MOTO PARK TORUŃ
ul. Łukasiewicza 66
87-100 Toruń
biuro@taj.torun.com.pl

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

DLACZEGO EVENTY MOTORYZACYJNE?

WIEMY JAK W ORYGINALNY SPOSÓB TO ZROBIĆ!

Devil-Cars jest firmą przybliżającą sport samochodowy zarówno zapaleńcom motoryzacyjnym jak i amatorom chcącym spełnić swoje marzenia motoryzacyjne. Oferujemy Państwu eventy integracyjne jak i również programy niekonwencjonalnej reklamy bezpośrednio związanej z motoryzacją. Możesz zakupić dla siebie lub bliskiej Ci osoby niezapomniane przeżycia. Są nimi Super Samochody dające maksymalną dawkę adrenaliny w postaci przejazdów za kierownicą. Niecodzienna zabawa, nagrywanie oraz zdjecia z przejazdów, sprawią, że na długo w pamięci pozostaną proponowane przez DEVIL-CARs atrakcje.

Nasz zespół tworzą ludzie związani z doskonaleniem techniki jazdy zarówno bezpiecznej jak i sportowej, dziennikarze motoryzacyjni, zawodnicy motorsportowi, mechanicy oraz po prostu zapaleńcy motoryzacyjni z olbrzymim doświadczeniem w organizacji eventów.