Centrum pomocy

Potrzebujesz pomocy?

Podaj numer, a oddzwonimy do Ciebie.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy.

Audi R8 vs. Ferrari F430 vs. Lamborghini Gallardo vs. Nissan GTR - Tor Warszawa - Słomczyn

Audi R8 vs. Ferrari F430 vs. Lamborghini Gallardo vs. Nissan GTR name

Długość jednego okrążenia około 1.2 km

Masz 1 okrążenie/a każdym z aut - około: 4.8 km


989.00 PLN

Terminy spotkań

  • 2019-06-02
  • 2019-07-28
  • 2019-09-01

Audi R8 vs. Ferrari F430 vs. Lamborghini Gallardo vs. Nissan GTR - Tor Warszawa - Słomczyn

Przejażdżka Lamborghini czy jazda Ferrari? A może przejazd Nissanem GT-R lub Audi R8?
Nie musisz wybierać! Podaruj najlepszy motoryzacyjny prezent dla chłopaka!
Zamów Voucher na jazdę po torze wyścigowym aż czterema sportowymi samochodami!

Ferrari F430 zaprezentowano w 2004 roku na targach w Paryżu jako głównego konkurenta Lamborghini Gallardo oraz następcę modelu 360 Modena. Ferrari F430 jest wyposażone w 4,3 - litrową jednostkę napędową o mocy 490 KM, której maksymalny moment obrotowy osiąga 465 Nm, co przekłada się na przyspieszenia rzędu 3,9 s od 0 do 100 km/h oraz maksymalną prędkość wynoszącą oszałamiające 315 km/h. Za przeniesienie napędu na tylną oś odpowiedzialna jest 6 - stopniowa sekwencyjna skrzynia biegów z możliwością zmiany przełożeń za pomocą manetek znajdujących się przy kierownicy. Aby zapanować nad tak ogromną mocą auto we współpracy z firmą Brembo zostało wyposażone w karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy, który jest w stanie wytrzymać 300 okrążeń nieprzerwanej jazdy torowej bez utraty swoich właściwości. Włoscy inżynierzy dopracowali każdy element tak, aby jazda Ferrari F430 była komfortowa i jednocześnie dostarczyła dużą dawkę adrenaliny oraz masę wrażeń.

Lamborghini Gallardo to niewielkie, dwumiejscowe auto, znane każdemu zapaleńcowi motoryzacji. Jego wyjątkowość wynika z wykorzystania klasycznej dla sportowych aut technologii stałego napędu na cztery koła, a ponadto zamontowania ponad 5-litrowego silnika o ogromnej mocy 570 KM. Dzięki takim parametrom auto daje możliwość rozpędzenia się do 100 km/h w zaledwie 3.4 sekundy! Zastosowany w Lamborghini system ESP zapewnia stabilizację na tylnej osi, a na przedniej dużą precyzję podczas wchodzenia w zakręt, co zwiększa sportowy charakter auta i przyjemność kierowania.

Nissan GT-R jest następcą kultowego już auta jakim jest Nissan Skyline. Samochód został stworzony by konkurować z takimi gigantami jak Ferrari, czy Lamborghini i radzi sobie z tym doskonale. Sercem japońskiego supersamochodu jest 6-cylindrowy silnik w układzie V o pojemności 3,8 l, który wyposażony w dwie turbiny generuje moc 588 KM o maksymalnym momencie obrotowym sięgającym 612 Nm. Każda jednostka napędowa umieszczona pod maską auta posiada tabliczkę z sygnaturą konstruktora, co nadaje jeszcze większej unikalności każdemu z egzemplarzy, które opuszczają fabrykę. Godzilla (jak pieszczotliwie mówią o nim jego najwięksi fani) posiada napęd na cztery koła co w połączeniu z niezwykle precyzyjnym układem kierowniczym i w pełni regulowanym zawieszeniem zapewnia pełną kontrolę nad autem i pozwala zobaczyć na liczniku pierwsze 100 km/h po zaledwie 3,7 s oraz osiągnąć prędkość niesamowitą prędkość maksymalną wynoszącą 310 km/h.

Audi R8 jest dwumiejscowym coupe niemieckiej marki, którego produkcję rozpoczęto w 2006 roku i jest ona kontynuowana do dziś przy ręcznym składaniu każdego egzemplarza. Jest to pierwszy samochód znajdujący się portfolio Audi, który od początku do końca został zaprojektowany jako sportowe auto nie bazując na “zwykłych” produkowanych seryjnie wersjach, jak ma to miejsce w przypadku modeli RS. R8 zostało skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić najwyższy możliwy komfort podczas codziennej jazdy, czego kierowca może doświadczyć również na torze gdzie auto może w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Umieszczona centralnie jednostka napędowa to 4,2 - litrowe V8 o mocy 420 koni mechanicznych, która jest zdolna wygenerować maksymalny moment obrotowy na poziomie 430 Nm. Wszystkie powyższe parametry pozwalają R8 uzyskać 100 km/h w 4,6 s oraz osiągnąć maksymalną prędkość 301 km/h.

Autodrom Słomczyn
Słomczyn 66
05-600 Grójec

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2019.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności